• Ivdzo11
    4.2k
    Pisalo se i da je za Menala bilo zainteresirano Sarajevo, ali igraču ta opcija nije pasala. U kombinaciji su još neki klubovi, ali trenutačno je najizvjesnije da će karijeru nastaviti u Celju. Preostalo je još samo dogovoriti način prelaska u Celje, ali najrealnije je da Menalo sporazumno raskine ugovor s Dinamom i u Sloveniju ode kao slobodan igrač.

    Samo ne znam kako mi ne mozemo za igraca koji vrijedi 800k Eura na TM izvuci bar par stotina tisuca eura...
    Pise da su zainteresirani i neki klubovi iz Turske
  • plavac173
    2.6k
    (moderatori da se izvinem jer nije vjerovatno za ovu temu ali kad su vec krenuli gore)

    Citiram

    Opet, opet i opet.
    Svi govore o najjacem Hajduku ikad. Realno da, imaju najvise bodova u zadnjih 20 godina valida. Da li su jaci nego ikad?
    Mozda, ali nategnuto. Igra im je ocajna kao nasa. I protiv slabih protivnika, samo sto uglavnom pobjeduju, ti vise nego mi.
    U utakmicama sa nama su izvukli 2-1-0 ali nijednu tekmu nisu bili
    bolji, niti su dominirali igrom, imali vise prilika, vecu zelju za pobjedom. Malo im se posrecilo, a malo smo si sami krivi.
    Oni ove godine imaju +3 u odnosu na proslu godinu.
    Prosle godine su nakon 19 kola imali 11-5-3 i 38 bodova
    Ove godine nakon 19 kola imaju 13-2-4 i 41 bod
    Razlika od 3 boda je nikakva. Ne mozemo govoriti da su miljama iznad nego sto su bili proslih godina. Mozda su iskusniji pa uspiju neke tekme izgurati, ali najvise sto im ide u prilog je euforija.
    Euforija takva da oni sa +3 boda pricaju kao da su space shuttle.
    Oni ako zele naslov moraju igru poboljsati jednako kao mi. Ako ovako nastave sasmo ce vise kiksati. A kako ce dinamo smanjivati razliku u bodovima, njima ce pritisak biti veci, pogotovo kada se desi neki kiks.
    Najveci problem smo mi sami. Mi smo ti koji imamo -8 u odnosu na prosiu godinu.
    Prosle godine smo nakon 17 kola imali 13-3-1 i 42 boda
    Ove godine nakon 17 kola imamo 10-4-3 i 34 boda.
    Igra nam je za kurac, i iz tekmee u tekmu je sve veci kurac.
    Nadam se da ce se trgnuti nakon pauze i poceti igrati jebeni nogomet.
    Mi smo sami krivi sto oni imaju legitimo pravo nadati se tituli. Mi smo im polonili nasi 8 bodova. Samo da smo na razini prosle godine, trenutno bi bili na +1 i dvije tekme manje. I nitko nebi sumnjao da osvajamo titulu.
    Imamo daleko kvalitetniji kadar od njih, puno vise iskustva, i kolko god to mozda ne izgledalo sada, ali daleko manji pritisak nego oni.
    Da Hajduk ima igru, makar i sa ovim brojem bodovima bilo bi drugacije. Da oni lakocom prolaze protivnike, bila bi druga prica.
    Ali oni se jednako muce sa protivnicima kao i mi.
  • Jurki
    11.7k
    Samo ne znam kako mi ne mozemo za igraca koji vrijedi 800k Eura na TM izvuci bar par stotina tisuca eura...Ivdzo11

    Zato jer su nasi igraci preplaceni a nigdje ne mogu dobiti takvu placu. Lakse je klubu dati igracu vecu placu kad ne treba platiti odstetu.
  • Jaro
    7.3k
    Samo ne znam kako mi ne mozemo za igraca koji vrijedi 800k Eura na TM izvuci bar par stotina tisuca eura...
    Pise da su zainteresirani i neki klubovi iz Turske
    Ivdzo11

    Zato kaj su svi u dinamu preplaceni i nigdje im nece dat tolku placu i jos platit odstetu...
  • Ali
    2.1k

    Prije deset godina je dinamo imo znatno vecu vrijednost portfolia od 75mil€, a kad dodas inflaciju neusporedivo vecu.

    Dakle:
    Olmo, Majer, Morata, Ikone, Jakić, Nacho ... nisu bas za baciti, tj. vrijednost ovih igraca nije šala...
    Ok drugi je to oblik ugovora "vlasnistva" ...

    Ali reci da ce njemu nestati igraca, hm, pa i nije bas pred.bankrotom realno.
  • Zagi
    7.6k
    Kaj ti to bio argument protiv posudbi?
    Slali smo i Modrića i čitav niz igrača. Neki su uspjeli , neki ne.

    Emocionalno reagirati u poslu i nije paš uputno.
  • Ban
    698
    Gledam upravo trening juniora, Vrba dobar, Zahora bezze, neki Pavlek dobar jako, ali najvise mi se svidio Ivica Banovic, jel se moze njega aktivirat iz veterana ikako? :)LaznjakProsineckog

    Fran Pavlek je desni bek. Meni je on sličan profilom Mikiću, ali sa nižim plafonom. Nisam siguran zašto i on nije povučen u seniore za ove pripreme.
  • sanjinlego
    3k


    Hahah pa nije samo on vlasnik agencije. Baš Andy Bara ima razgovore sa Moratom, Nachom i ostalim strancima. Ustvari ima, nagovorio je Ikonea da ode iz prvaka Francuske u srednji klub talijanske Serie A koji ga sada tjera.

    Ali dosta o toj propaloj agenciji, i ostalim pudlicama. I Hoxha želi igrati za Albaniju na Euru pa da vidimo!
  • Ban
    698
    Ne kužim svrhu ovih usporedbi, to su dva različita posla i ne znam zašto uopće uspoređujete vrijednost igrača. Agencije su samo ušljivi posrednici.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    to sam i ja napisao, od jebat ga jednom Za svagda pa nek kurcu svira
  • plavac173
    2.6k
    Matija Frigan zapratio sluzbenu stranicu Dinama... :monkey:
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Hahaha daj nemoj kurit temu :lol:
  • Thompson
    52


    Zapratio je i Dinamo Moru i Rakitića sad pa nikom nista
  • Ban
    698
    Nek dovedu Emina Bayrama koji je na posudbi u Friganovom klubu.
  • plavac173
    2.6k
    Zna se zasto su bili zapraceni, od kud Frigana i Dinama...?

    Hahaha daj nemoj kurit temu :lol:Efes Pilsen

    Hahahahahaha al ozbiljno, i ja se cudim
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions