• Ludovic IX
    7.2k
    Bara je četnik koji se obogatio uz Mamića.. najiskrenije, s njim samo u duplim rukavicama, ponudit normalnu cifru kad su njegovi igrači u pitanju, ako odbije i sere ko sad, ko ga jebe. malog rukavinu ne pustiti 5 godina osim ako neko ne dodje sa 10 milja a bara nek onda prodaje klapije i dalje.
  • Noel
    6k
    Jedno pitanje. Vidim poteže se priča za kolko malo je Dinamo prodao Ivanušeca i Livakovića..Kaj vama vrijedi da je Dinamo prodao Ivanušeca za 30milja eura kad Dinamo od te svote nebi vidio 5%.? Najjači argumenti za Tattu su mi kako je on sposoban znao prodati igraca za 15 ,20 milja. Dinamo ni 5% od tih transfera nije vidio. Još tih 5% dobiva u 355 rati.
  • NitkoBitan
    17k
    Nemrem vise pronac odlican komentar al mislim da je od Dede vezano za Baru. To je obicna seljacina i primitivac zeljan paznje.

    Kada se radi o Dinamu daje izjave kao da je u nekoj kafani al eto kad je Besiktas u pitanju onda nema komentara jer je "proces u tijeku". Pravi profesionalac nema sta, jedva ceka podmetnut nogu i oblatit Dinamo samo zato jer vise nema koristi kakve je prije imao. Siroko ti polje...
  • Georg Koch
    4.5k
    Bara nama treba. Mozemo mi pricati ovako ili onako, realno je da Bara nama treba.
    Ali nama treba kvalitetan predsjednik kvalitetna Uprava i covjek koji ce mu reci tako i tako, to to to, i uraditi kvalitetnu suradnju za dobrobit svih strana.
    Sve ostalo je prelijevanje iz supljeg u prazno.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Ma al koliki smecar moras bit da Dinamo uzimas usta u svakom obracanju medijima i onda kad se radi o ostalim klubovima ne mozes komentirat. Smece obicno koje preko kluba besramno dize cijenu svojem igracu.
    Odjebat to, jasno naznacit da se s Barom ne posluje pa nek si igraci i roditelji razmisle kad biraju menadzere. Neka im se mega talenti razvijaju u Kustosiji, a daljnju uspjesnost nek si procjene sami.
  • NitkoBitan
    17k
    Kada se radi o Dinamu daje izjave kao da je u nekoj kafani al eto kad je Besiktas u pitanju onda nema komentara jer je "proces u tijeku".NitkoBitan

    Ma al koliki smecar moras bit da Dinamo uzimas usta u svakom obracanju medijima i onda kad se radi o ostalim klubovima ne mozes komentirat.Efes Pilsen

    Poentirali smo obojica u istom trenutku. Drago mi je da sve vise ljudi uvida ovu stvar.
  • deda
    32.6k
    Bara nama treba. Mozemo mi pricati ovako ili onako, realno je da Bara nama treba.
    Ali nama treba kvalitetan predsjednik kvalitetna Uprava i covjek koji ce mu reci tako i tako, to to to, i uraditi kvalitetnu suradnju za dobrobit svih strana.
    Sve ostalo je prelijevanje iz supljeg u prazno.
    Georg Koch

    Nije nama Bara problem već uprava koja mu to dozvoljava. Da se meni tako poslovni partner obraća preko medija mimo dogovorenih uzanci i pravila ponašanja ja bih ga javno na fin način sterao u 3pm i proglasio "persona non grata" na stadionu Maksimir.
  • Georg Koch
    4.5k
    slazem se. Pouka nam je ista...
  • Ivdzo11
    4.2k
    @deda

    Za cifru koju je ponudio La Galaxy Dinamo ne želi prodati svog mladog igrača! To je čvrst stav u Maksimiru. Jer tu se ne radi zapravo o 3 milijuna eura. Naime, po našim saznanjima, pravo na postotak od transfera ima i igrač, a taj postotak iznosi 20 posto, dakle ukupno ta brojka iznosi 600 tisuća eura. Uz to, u igri su i neke menadžerske provizije, pa je onda jasno da bi Dinamo zaradio mnogo manje od ta 3 milijuna ponuđenih eura. Zato Dinamo to ne želi prihvatiti.


    Međutim, prihvatiti će ponudu iz SAD-a, ako se Rukavina odrekne svojih 20 posto! U tom slučaju Dinamo će prodati Rukavinu u LA Galaxy. Dakle, sad ostaju pregovori oko toga želi li mladi napadač ‘zaboraviti‘ svoj postotak
  • NitkoBitan
    17k
    Bara agent, odbijaju se posudbe. SVE JASNO!
  • LaznjakProsineckog
    646
    Pa i to je dobro za Rukavinu, decko nema jednu HNL utakmicu, cemu njega imat u kadru? Kao, sad ce on letit i dat sve od sebe ili sta? Prodat, dovidenja, sretno, vozi dalje, ima drugih juniora i kadeta na cekanju
  • Captain America
    17.6k
    Nadam se da će se Rukavina odreći svog postotka da možemo raskinuti sve veze sa štetočinom. Ima sasvim dovoljno menadžera koji ne pljuju u tanjur koji ih hrani svakom prilikom jer jedne sirovine više nema u klubu.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Uopće ne sumnjam da će Bara uvjerit svog igrača da mu je dugoročno bitnije odreći se tih 600k€, nego da mu propadne transfer. Na kraju krajeva, uvijek mu je igračeva karijera u prvom planu i tu neće biti problema, možda se čak i Bara svog postotka odrekne.
  • Armagedon13
    959

    Navodno Bara nije više menadžer Rukavine
  • Ivdzo11
    4.2k
    Jer saznali smo da Bara zapravo više i nije njegov menadžer, jer su sad oko Rukavine brigu preuzeli drugi. Dakle, službeno jest, ali realno nije, što i nije neko iznenađenje kad se radi o transfernim poslovima.

    SN
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions