• Eduardo
    20k
    Ili je Fiorentina dobila stvarno bolju financijsku ponudu ili se prvenstveno Bara a zatim vjerojatno i sam Brekalo boje da nece dobit dovoljno minutaze pored Hoxhe koliko mu je obecano.NitkoBitan

    Brekalo ako se boji konkurencije u vidu Hoxhe nek se ostavi nogometa. Od svih teorija u ovu jednostavno ne mogu povjerovati jer zvuči kao potpuni no sense.
  • Droljo
    8k
    Ivanusec 24 godine, tu je eventualno bilo prostora namaknut 2-3 milje vise, al siguran sam da je postojao pritisak od njegove strane da ga se pustieol12
    Zakaj brekalo ne pritisne fiorentinu na taj način?
    Zakaj brodić to nije odradio u varaždinu pa da se plati 5 puta manje, reci 100k umjesto 500k?
  • Bruh
    925
    ma bara vidi da mu ne prolaze priče više pa vjerovatno pokušava stvoriti sliku da je uprava opet kriva
  • Nolifer
    8.1k
    Jel se zna kolku je proviziju htio andy?
  • sport
    3.3k
    Navratih,Brekalomanija još traje,ajd bok.
  • NitkoBitan
    17k
    Brekalo ako se boji konkurencije u vidu Hoxhe nek se ostavi nogometa. Od svih teorija u ovu jednostavno ne mogu povjerovati jer zvuči kao potpuni no sense.Eduardo

    Od Brekala necemo dobit odgovor ali je zato tu Bara koji se sav uzvrpoljio otkad je Hoxha dosao u Dinamo. Cega se boji? Zar netko stvarno vjeruje u pricu da je Fiorentina vidjela da je Dinamo iskesirao milju eura i na temelju toga povisila financijske zahtjeve, lol.

    Slazem se da jos postoje sanse da Brekalo dode u Dinamo, minimalne. Ako bas nitko ne dode s ponudom za njega eto njega u Dinamu. Toliko o silnoj zelji za povratkom. Necemo se lagat, Brekalo moze odbit svaku ponudu i ako bude ustrajan zaigrat ce u Dinamu, Fiorentini se ne isplati davat punu placu za sjedenje na klupi.

    Kad sam vec poceo pricat o ponudama valja napomenut Barinu izjavu o strpljenju od 10ak dana. Kaj je mislio na to da se Dinamo strpi dok eventualno ne dode bolja ponuda za Brekala? I kaj onda da smo u tom slucaju ostali i bez Brekala i bez Hoxhe zbog strpljenja i lizanja jaja Bari? Jel bi opet krivica pala na "nesposobnu Upravu"?

    Ako treba 100x ce se napisat da je Brekalo iskoristio interes Dinama prilikom transfera u Fiorentinu kako bi postigao sto bolje financijske uvjete. Nije ni on toliko nevinasce kojem gori srce da obuce plavi dres kako Bara laze, ovaj kaze.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Ajmo biti realni, pljunuti 1,1 milju eura za posudbu igrača kojeg nemaš mogućnost otkupiti niti dobiti bilo kakvu naknadu za to što ga oživljavaš je idiotizam. Tko god zagovara takav posao ne želi dobro klubu.
    Što se tiče Selahija, solidan igrač ali realno nama nepotreban. Nakrcani smo igračima u vezi, a on nije upgrade u odnosu na naše. Drugo, Rijeka ga sigurno nebi nama dala besplatno iako mu u ljeto ističe ugovor. Znači, morali bi platiti odštetu ili ga čekati da proljeće odsjedi na tribini.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Prvi sam za reći da je uprava u banani, ali da su pristali platiti 500k za posudbu i to još bez prava otkupa to bi bila teška svinjarija. Sad opet kriviti za njih što nije već došao nema baš smisla.
  • Jurki
    11.7k
    Bez obzira na ovu zavrzlamu oko transfera.. trebalo bi postavit ultimatum Bari, Brekalu a i Fiorentini. Imate 24 sata da se izjasnite ili ce se posao zavrsiti u tom roku ili fuck off.
    A i tih žabara mi je vec pun k.. oni stalno (to se odnosi na sve talijanske klubove) nekaj izvode i izmisljaju.
    Pa nek idu obojica u picku materinu u Tursku ili kam god. A mi se okrecemo drugim rjesenjima.
    Mi vremena nemamo za cekanje i svaki dan nam je prevazan.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Šta nama znači 500 tisuća više u blagajni ako izgubimo titulu?

    U nogometu kao i u svakom drugom biznisu se nekada mora financijski riskirati da bi se ostvarila dobit. To je jednostavna matematika.
  • Droljo
    8k

    Ne treba se ciganit za 500k ali isto tako ne treba se dati fiorentini (ili rijeci ili bilo kome) da nas zavlače, nabijaju cijenu i sl.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Šta nama znači 500 tisuća više u blagajni ako izgubimo titulu?

    Jeli ti Brekalo garantira titulu? Uostalom, stvar je principa, ne dozvoliti da nekakvi digići rade ovcu od tebe.
  • Jurki
    11.7k
    a tko garantira da sutra nece trazit milju eura za posudbu? Jer valjda od svih klubova Europe ti cigani zabarski su najgori.
    Nek propadne cijeli talijanski nogomet nebi mi bilo nimalo zao,
  • Mlađi referent
    12.3k
    Za mene je ovakva situacija trenutno, malo i da objasnim
    - Perića u ovom trenu ne smatram niti u jednom pogledu boljim od Perkovića, ali sam poprilično siguran da će dobiti prednost ispred njega, Živkovića s druge strane vjerujem da ne bi povlačio da nema mjesta u prvih 11.
    - Ljubičić će vjerujem dobit kontinuitet u vezi, motoričan je, Jakirović bi trebao volit takve. Očekujem i Sučiću značajne minute koji je za mene osobno najbolji fit.
    - Ogiwara, nadam se da je Takuro kupio malo više povjerenja i za druge Japance, pa kad je već doveden da će se pred njega stavit odma jasni zadaci i dat mu povjerenje i kontinuitet umjesto da u travnju otkrijemo da dečko zna igrat nogomet. Prije svega od njega očekujem koje probijanje više s te strane i da stvara driblingom višak, kaj vjerujem da može.
    - Od Hoxhe ne znam šta očekivat, bez obzira na ovaj moj zajebancija gimmick. Možda top, možda flop, ali od srca se nadam da će uspjet jer me kupio. Dao bih mu značajnu slobodu na lijevom krilu.

    Ako je to to od pojačanja, očekujem borbu s Rijekom za drugo mjesto, iznenadit ću se ako se u bilo kojem trenutku približimo vrhu. Očekujem dosta onih dosadnih kikseva 0:0, poraza gdje ne možeš zabit, a jeftino primiš.

    Vrlo kritične pozicije su za mene golman i stoper. Kritična desni bek (gdje je za mene Moha čak i bolji za ovu ekipu od Ristovskog, mada ni on mi nije neka sreća, ali ne očekujem ga u prvih 11). Mislim da je s ovakvom zadnjom linijom gotovo pa nemoguće igrat bilo šta nalik modernom nogometu. Golman i stoperi koji bacaju lopte u bunar, desni bek koji ne može više kontinuirano stvarat višak, a iza mu sve češće bježe.

    416659533_1086344289479421_5872404490132934399_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=8cd0a2&_nc_ohc=PaB9MBM-E-oAX8phaQ4&_nc_ht=scontent.fzag4-1.fna&oh=03_AdTd2INXiLqlWAeTNz2Jv8dr6jc2JS0F8nJHPeN1nbi86g&oe=65C758E3
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions