• Blueshadow86
    1.6k
    Bez uvrede, ali zbog takvih stavova i takvih razmišljanja i jesmo tu gdje jesmo. A pitat ću te na kraju sezone kad se podvuče paralela šta smo to napravili ove sezone. S tim da se molim Bogu da JA griješim! :wink:
  • scooniepenn
    3.3k
    Mislio sam da je Dinamova tema na Snetu vrhunac ludila i neobjektivnosti, ali ova tema ide ruku pod ruku. Ne znam koliko nekolicina forumaša ima godina, ali vidim da ili su jako mladi ili nemaju dana u realnom sektoru jer se tu razbacuje s lovom kao da je funny money i ni sa čime se nije zadovoljno. Za razliku od ljetnog prijelaznog roka sve što je do sada napravljeno je učinjeno sa smislom. Dakle, doveden je naš vrhunski mladi stoper koji će sigurno dobiti veliku minutažu i uvjeren sam da ćemo u njemu dobiti najmanje igrača kvalitete Šutala, ako ne i boljeg. Nadalje, vraćen je s posudbe Brodić koji otvara puno mogućnosti u napadu i uvjeren sam kako će nam biti jako koristan, neovisno hoće li mijenjati Petka ili igrati s njim odnosno Kulenom u paru. Naravno da to ne znači kako u slučaju da Petko odluči otići na ljeto ne treba dovesti zamjenu, ali da je po meni odličan izbor za 2. napadača apsolutno je. Idemo dalje. Ogiwara je odličan lijevi bek, brz, agresivan, motoričan, s japanskim mentalitetom i stvarno sam optimist kad je o njemu riječ i smatram ga jako dobrom kupnjom. Naposljetku Hoxha. Tu su ga mnogi osporavali jer je eto došao iz Belupa, a dečko je fajter, ima puno samopozdanja, brz je, odličnog driblinga, s izraženom defanzivnom i obaveznom igrom i povrh svega čast mu je i privilegija što ga je Dinamo doveo. Uvjeren sam da će gristi do maksimuma i da će se mnogima popišati u usta, jer kvalitetu i znanje sigurno ima, a kad ideš beskompromisno u ono čime se baviš onda te i nagradi. Sve u svemu, smatram da je prijelazni rok kvalitetno i pametno odrađen, ciljano su se dovela pojačanja, rješavamo se balasta i kvantitete, a Brekalo ako uleti bit će "cherry on top". Ako ne, ne trebamo plakati.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Za nas navijace nije gotovo, mozes pricati samo u svoje ime, a nikako ne u mnozini. Pa daj ljudi shvatite vise da transferi nisu Footbal manager i da se ne moze u jednom danu (a ponekad ne ni u deset) dogovoriti transferTresnjevkaZG

    Badava se trudiš, napisano je to već sto puta.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    fascinantno, ali stvarno da su vam na kraju priče krivi Bara, Fiorentina a pogotovo Brekalo?

    vi zaboravljate tko sjedi u upravi ? Mumija i kuhačica kave ?

    ajde provrtite film i pogledajte prošli transfer rok, jel do samog zatvaranja transfernog roka izgledalo kao da je svako pojačanje flop? Ali da bi se smirio navijački puk ajmo vratiti kapetana i dogovoriti sve u 2 dana.

    Evo neću ja, koliko ćemo isplatiti Ademiju za ugovor do 19.06.2026 ? uz odštetu kinezima koja se računa po minutaži ?

    Kako se tu nije odugovlačilo sa transferom i kako tu nisu bile problem financije ? jer su i sami znali da im gori pod petama pa su brže bolje udovoljili navijačima i uz dobar marketing pustili priču kako se Ademi vraća osvojiti Konf.ligu ( daj Bože da se to desi )

    I onda dolazimo do Brekala, jel vam fino Marcio napisao neki dan, došao Arber izgleda da se ne ide po Brekala jer nemamo novaca, i bio je u pravu, uz sve silne insajdere koji su najavljivali suprotno

    Ali da, Brekalo se boji Hoxhe i Bara želi proviziju, Fiorentina želi 500k za posudbu jer i drugi klubovi toliko nude, oni su krivi, ne uprava koja nije u stanju zgotoviti transfer u 2 dana za igrača koji je jasno dao do znanja da mu se vraća u Dinamo ( nebitno iz kojih razloga )

    ne postoji teorija kontra spina da Vlatka šuruje sa Barom i puštaju priče kako su eto grozni talijani krivi, i eto jadni Brekalo se boji Hoxhe pa ipak ništa od transfera ?

    Kriva je uprava i uprava sama, lajete na kriva vrata, uz sve moguće propale transfere i krive odluke u zadnjih 6 mjeseci , ja bi dao tih 500k za posudbu i plaću 700k ako je to vrijedno naslova

    Svi su krivi samo je mama zaslužna

    i dalje se nadam da će Brekalo doći, a vi kako hoćete
  • Mr Anderson
    7.9k
    Sve u svemu, smatram da je prijelazni rok kvalitetno i pametno odrađen, ciljano su se dovela pojačanja, rješavamo se balasta i kvantitete, a Brekalo ako uleti bit će "cherry on top". Ako ne, ne trebamo plakati.scooniepenn

    Slažem se.
  • sanjinlego
    3k


    Po prvi put je Uprava uradila sve što može, i bez obzira na sve ranije, u ovom poslu su čisti! Jakirović je također dao sebe 100% u svemu. Ponavljam, kad su shvatili da ih se zavlaci od nove pudlice odmah su otišli po Arbera.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    oh vidi, u godinu dana su prvi puta radili kako spada? nisu se dali zajebavati od Fiorentine jel tako ? ali su zato prošli transferni rok doveli 10 igrača od kojih je jedan na sreću upao u prvu momčad, trebamo im pljeskati na tome?
  • Ludovic IX
    7.2k
    Bara je lopov, pod ruku sa mamićem.. boli njega kurac za dinamo.. a očita i brekala jer da je brekalo htio, nema tog bare koji bi to spriječio. već bi bio u rovinju

    Može on bit protiv gayeva, ali je peder u duši
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    jesu ti fino insajderi napisali da je Brekalo sve dogovorio sa Dinamom? Samo je ostalo pitanje sa Fiorentinom, ali mi nemamo novaca i ne znam kako ali pomirite se sa tom činjenicom. Sve ostalo su spinovi koji će maknuti svjetla reflektora sa nesposobne uprave
  • Blueshadow86
    1.6k

    Jedan si od nekolicine koji ima konkretno i objektivno razmišljanje. :clap:
  • IstokKa96
    671
    Meni je iskreno svejedno hoce li Brekalo doci ili ne jer smatram da cemo i bez njega osvojiti naslov.

    Kaj se tice kapitalaca, spominjala su se mnoga (ne znam po cemu kapitalna) imena koja ispod 3-5 mil. eura samo odstete ne bismo mogli osigurati sto je preveliki ulog za nas, a za potencijalnu 'štetu' u vidu neosvajanja naslova, a potrosenih novaca bi opet odgovarala Uprava.

    Dakle, jeftinije pojacanje (smatram da ce Hoxha to biti) je dugorocno kvalitetnije od skupocjene zvijezde na ozivljavanju posebno kaj se spominje posudba bez prava otkupa.

    Dobrodosao Arbere!

    Hvala Josipe, hvala Andy i sretno Vam!
  • Doktor Kunić
    3.4k
    I prošli rok se nije trošilo sumanuto, meni osobno platit posudbu 600k i još plaćati plaću pol milje gdje na kraju ti taj isti igrač odlazi mi je bolesno. I još uz sve to, ruku na srce ne znaš kako će se isplatiti stim igračem sve to. Ovaj put palac gore upravi. A noga u guzicu Bari za sve poslove gdje pokušava nad Dinamom sebe uzdizat
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    tko će zbrojati plaće od dana dolaska do danas + odštete klubovima ( izuzev Maura i Krdžalića )

    tu još fale Kulenović, Menalo i Marin

    tV7PHxY.png

    imamo ili bolje rečeno imali smo novaca, ali se radi kako se radi, ocjena upravi 1/10
  • plavac173
    2.6k
    Nitko ti ne pise za prijasnje prijelazne rokove vec pisu da su u vezi Brekala uradili sve sta su mogli.
  • Doktor Kunić
    3.4k
    Sve te odštete i plaće od prošlog roka do danas su 0(!) naspram prijašnjih godina i trošenja.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions