• CastAway1986
    1.4k
    Ne budite nervozni Sanjin je rekao da je Brekalo naš :lol:
  • Ban
    698
    Svakim danom svog života se sve više divim Anti Čačiću.Noel

    Rekao sam jednom prilikom da je Dinamova najveća greška bila otkaz Čačiću. Bolji je trener i veći nogometni filozof od svih koji su ga naslijedili, zadnji čovjek koji je u Dinamu imao jasnu viziju.
  • Praskaton
    2.3k
    Kako je Brekalu on se vec pozdravio sa suigracima :lol:
  • Doktor Kunić
    3.4k
    sad se mora opet upoznavati s istima ili? :lol:
  • Dubbbrava
    446
    Ja sam još uvjeren da to nije propalo
  • Georg Koch
    4.5k
    Ma daleko je ovo od toga da je transfer/posudba propao.
    Uopce nije realno bilo da puste Brekala dok ne dovedu bar 1 krilo.
    Nemojte srat po Brekalu jer do covjeka nije.
    Kad dovedu novo krilo, a ocekuje se brzo, znat cemo nesto vise.
    Daleko je ovo od propalog.
  • Nogo
    3.6k

    Lako za Brekala i suigrače nego kako će se Daliću odužiti kada je intervenirao za njega.
  • plavac173
    2.6k
    Daleko je ovo od propalogGeorg Koch

    Ma nije propalo vec ne mozes vjerovati kakvi smradovi postoje.
    Samo kad se prisjetim izjave da je navijac Dinama... :vomit:
  • Ban
    698
    Njegov je igrac, a svaki euro koji mu ispadne iz dzepa cu slavit kao rodjendan.plavac173
    I Belinho je njegov igrač. Tko zna koji su još od naših klinaca njegovi. Nekolicina vas se treba malo skulirat.
  • Mali dioničar
    15.2k
    Nemojte srat po Brekalu jer do covjeka nije.Georg Koch

    Nije do Brekala, Brekalo je golemi dinamovac.

    Igrao je 11 utakmica za Dinamo, 27 za Fiorentinu, 28 za Stuttgart, 33 za Torino i 129 za Wolfsburg.

    Iz navednog se iščitava da je Josip legenda kluba i najmanje što se može za njega učiniti da se jedna tribina novog stadiona nazove Josip Brekalo.
  • Georg Koch
    4.5k
    cemu ta ironija i sta si s njom htio reci na to da do Brekala nije u ovoj mozebitnoj posudbi?
  • Klenx
    5.6k
    Siguran sam da Brekalo hoće doći nego da Bara jebe. Sad bi on proviziju.
  • Doktor Kunić
    3.4k
    Zar je 1 menadžer veći od Dinama? Odjebat ga, nek si povuče sve svoje igrače pa ćemo vidit šta im je draže, bit u njegovom gnijezdu ili ipak u Dinamu iz Zagreba, pa nije on Bogom dan
  • Noel
    5.9k
    Da se još nadovežem zašto se divim Čačiću ,on se sa ovakvim hoštaplerima nije htio ni razgovorat, samo je bilo pitanje šta vi radite ovdje? Doviđenja. Tak rade to ljudi sa stavom.
  • blue heart 72
    1.7k
    Kaj je sa onim Grüllom kaj se spominjao? Sada bi ja rekel Bari, imate cajta do petka. Ako se dogovorimo super, ako ne idemo dalje. Lijevo krilo smo kupili, tako da nismo mi pod pritiskom, nego druga strana. Brexu i Bari prijeti veći gubitak, ako se ne dogovorimo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions