• serbus
    4.2k
    Ja kod nas u tom sportu već desetljećima gledam igrača više gdje svaki koji primi loptu mora dva a neki tri puta vagat igrača sa loptom u ruci. Nedaj Bog da se lopta iz prve prebaci u krug i netko mora biti slobodan.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Kako nisu uspjeli ne zabiti gol na 2 igrača više 13 sekundi prije kraja nego ni pucati to samo Bog zna.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Gledam varterpolo, kao da ne gledam vaterpolo po navijanju, nisam zadojen, ali...Nolifer

    Isto tako, bilo je priče kak se na tekmama repke vrti Kako je dobro vidjeti te opet. Al jučer valjda nije problem kaj se pušta Dalmacijo na tekmi repke...
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Jesmo li mi ikad dobili tekmu koja je bila od važnosti, pod ovim glu će koji je za Jakira Profa prodavanja magle smo izgubili svaku bitnu tekmu od kako je izbornik. Nakon osvojenih eura gdje smo imali najbolju momčad ikad. Igrač više, dva, katastrofa. A kad se govori o kreditibilitetu i Jakiru naspram ovog razlika je nebo i zemlja. Ovaj je vaterpolo pretvorio nas nivo u repku srednjeg ranka. Crna Gora nas tambura konstantno već pun racku, a imaju 100 registriranih seniora. Igrač više je automatizam koji mi nemamo jednostavno. A to je do trenera
  • Eduardo
    20.3k
    Ivica Tucak kao izbornik ima svjetsko i europsko zlato i olimpijsko srebro. Ima sedam medalja kao izbornik od čega tri zlata, fali samo olimpijsko. Usporediti ga s Jakirom koji kao trener iza sebe nema nikakav značajniji uspjeh je blesavo. Bez obzira na to što se radi o potpuno dva različita sporta.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    absolutno se ne slažem sa tobom. Ali ne moramo se u svemu slagati.
  • Jaro
    7.4k

    Neki se pitaju zakaj nas ne zanima euro kosarka... Vidim da je Dubai vec u ABA U19...
  • Petar86
    887
    Neka udu ionako se slabo gleda svakako, bar ce donit koji euro hrv. klubovima koji nemaju za papar al' doslovno
  • Mlađi referent
    12.3k
    Ima ovdje hc fanova rukometa? :)
  • bongo
    842


    Definiraj HC :rofl:
  • reziser
    6.8k
    Hard core :joke:
  • bongo
    842
    Hahah..mislio sam koliko hard?

    Čak imam godinu treniranja istog i odustajanje jer me trener nije mogao zamisliti na srednjem vanjskom zbog visine tj nedostatka iste :lol: da je htio pustiti da se razvijam imali bi novog Steinsa danas
  • reziser
    6.8k
    Ako si mlad,još ima šanse za tebe :rofl:

    Javit će se sad brdo njih, Siječanj je :rofl:
  • Mlađi referent
    12.3k
    Hahahahah a tako-tako, nisam postavio marginu kaj smatram hc

    Ma ja sam posljednjih mjeseci baš upao u sport, nevjerojatno mi se osladio, do te razine da sam krenuo i po ženskom rukometu, ali sam daleko od nekakvog znanja

    Zanimalo me prvenstveno je li ima netko stream stranicu preko koje mogu redovno pratit tekme? :lol:
  • bongo
    842
    U tom slučaju najlakša opcija bez reklame i ičega je preko supersporta ako imate napravljen račun i barem 1 cent na njemu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.