• ksapi
    2.8k


    Poljaci su godinama bezveze, otkako im se oprostila ona stara garda.. sada ih je preuzeo Lijewski, odigrali su dobro u pripremama, aktivirali Syprzaka i koriste ga maksimalno, mislim da će oni biti ok, ali i dalje daleko od one razine prije.
    Mađari su osrednja ekipa, u rangu Portugala, Slovenije i sličnih.. isto tu nema kruha.

    Island je strašno jak napadački, ako im se poklopi koja dobra obrambena tekma oni bi mogli po medalju čak. I nadam se Hrvatska kao potencijalno iznenađenje u borbi za medalje :)
  • Tongo Doumbia
    4.1k
    kad Mađari u Budimpešti prije dvije godine, s nekoliko igrača u " primeu " nisu uspjeli ništa, ne vjerujem da će se tu nešto značajno promjeniti i ove godine.
  • ksapi
    2.8k


    da, slažem se.. tada je Mathe bio u top formi, sada je nakon ozljede lošiji.. + što im nema Miklera, svi golmani su mladi i neiskusni.. evo izgubiše i prijateljsku od Čeha doma
  • Tongo Doumbia
    4.1k
    Nizozemci mi se baš sviđaju. To je taj moderan, brz i dinamičan rukomet. Tranzicija je osnova svega, ako su oni na okupu , bit će jako nezgodni, jer su u grupi najmanje drugi po meni. Vidim da su igrali dvije teže utakmice sada na pripremama, i bili u egalu.

    Vezano za ovu našu utakmicu protiv CG. To je samo pokazatelj koliko golman vrijedi. Cijelu utakmicu ih je čupao Simić, solidna ekipa + vrhunski golman uvijek je opasna kombinacija. Zato se istinski nadam da će naši golmani biti na nivou, jer drugačije ne možeš do medalje, a imamo zaista dobru ekipu ove godine.
  • rob ljubavi
    868
    Koliko vidim Mađarima bajna situacija nije ni na krilima, a Nizozemcima fali Smits
  • xavier
    12.1k


    Istina da 80-ih nisi mogao pratiti NBA, ali 90-ih je već bila druga priča i NBA je veoma brzo postao dosta praćen. Osobno pratim tu ligu od samog početka 90-ih. No isto tako u to vrijeme nisi mogao pratiti ni europske nogometne lige na način na koji ih ljudi prate danas. Nije bilo Arena, Sportklubova, streamova i sličnih stvari. Imao si jedan prijenos tjedno osim ako su imao satelitsku.

    No složit ćemo se da obojica imamo svatko svoje mišljenje i da nema smisla raspravljati.

    Uostalom, ovom temom će u narednom periodu dominirati rukomet.
  • Džudžan86
    251
    S.Kolega osvojio 6. mjesto u Adelbodenu sto mu je rezultat karijere, Rodes isto vrlo dobar 17.

    Steta greske Popovic koja je mogla u borbu za postolje, ali sve u svemu dobar dan za hrvatsko skijanje
  • ksapi
    2.8k

    Nizozemcima nema prvog DV Smitsa koji je uz Steinsa najbolji igrač , ne mogu oni to pokrpati.. parirali Egipćanima koji su se dosta zajebavali, a Norveška igrala s drugom postavom.. mislim da bi oni mogli ispasti u grupi sada, ali osobno mi se isto sviđaju dosta po stilu.


    Mađarima fali prvo DK Rodriguez, ali nije to neka ključna pozicija u rukometu, ne gube puno na kvaliteti.. ali bez Miklera itekako gube
  • Eduardo
    20.3k
    Paul Lim prvi je igrač u povijesti SP-a (doduše, druge organizacije od ove današnje koju smo gledali nedavno) koji je pogodio savršenu devetku, tj. završio leg s devet strelica.

  • Kepec
    5.6k
    Vidim da Luke Littler namjerava 200k potrošiti na Fifa Pointse. Sad mu vjerujem da ima 16 godina. :rofl:
  • bongo
    842
    Ako netko prati vaterpolo malo bolje. Gledam danas na kladionici Italija protiv Mađarske 1.10 koeficijent i ništa mi nije bilo jasno kako je takav koeficijent kontra Mađara. Sad škicnem na TV i Mađari vode 9-5 na 3 min do kraja :chin:
  • Sibirski plavac
    1.8k
    Mađari došli na euro u dosta pomlađenom sastavu.Većinom su tu dečki od 22-23 godine. Vargu,Manhercza,Vogela,Zalankija i ostale zvijezde čuvaju za jača natjecanja odnosno Olimpijadu prije svega. Tako je odlučio njihov izbornik. Nekima čudan i rizičan potez,ali očito i kao takvi pomlađeni imaju kvalitetu za dobit ove najjače repke.
  • bongo
    842


    Hvala, sad mi je jasnije, svakako bi mogli onda na Olimpijadi imati izuzetan miks mladosti i iskustva
  • Nolifer
    8.1k
    Gledam varterpolo, kao da ne gledam vaterpolo po navijanju, nisam zadojen, ali...
  • Ivdzo11
    4.2k
    Ne kontam zašto nismo pucali ovo ma kraju 2 igraca vise?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.