• plavac173
    2.6k
    Kralju drzao si ga na profilnoj mjesec dana :rofl:
  • Mlađi referent
    12.3k


    Brak iz interesa je legitiman, rado bi ja da on dođe, dapače.. ali lik je divetina, ne želi on ovdje očito
  • plavac173
    2.6k
    Zbog ovakvih je jos i aktualno novinarstvo... Ljudi prepisuju clanke iz dana u dan koji su bili jos prije... Jakir na pressici rekao da zeli obojicu, sta mislis da Brekalo nije cuo tu informaciju pa poslije toga 230 clanaka kako zeli samo u Dinamo...
    Turn on brain.
  • Mlađi referent
    12.3k


    Nema to veze s novinarstvom i ne treba se pravit delulu da ima, kao kaj je i Krizy prošle godine još rekao da nema veze s Čačićem.

    Da ja imam agenta koji sere po novinama da sam se ja našao uplašen Arbera Hoxhe, a da to nije istina, već bi bio bivši agent. Ako je to lažna info, onda je došla iz njegovog tabora, i nije tu kriv nitko treći.
  • Zagi
    7.6k
    Jesu li Brekalo i Rukavina dive ili ih ultra-mega menađer zapravo .... loše vodi?
    Koji taj lik ima PR, nevjerovatno.
    Rival mu je samo jedan našpahtlani "najbolji menađer ovih prostora , a i šire" iz nekih drugih vremena.
    A i ovaj mi izgleda kao da mu različiti prahovi nisu baš strani.


    Od samih igrača nismo čuli ništa da ih pribijamo na križ.
  • San Lorenzo
    15.4k
    Novcima od Rukavine po beka.
  • Mihaljević
    9.8k
    Taman sad dobiju 2-3M od Rukavine, Gazibegovića dovedu, a Moha može i ostat u Iranu što se mene tiče.
  • dinon7
    849

    A tko se nebi uplašio takvog igrača i karaktera?
    Igrača koji je 2 godine cekao obuci Dinamov dres i sanja o prilici da se dokaze u plavom dresu.
    Takvi su najzajebaniji.
    A još uz to, dečko i zna. Di ćeš gore za našeg dragoga Josipa
  • cibona
    2.9k
    Zasto se vi zakacite na placene medijske clanke. Brekalu je sada kao problem sto je igrac slaven belupa potpisao za dinamo zato jer nemamo NITI JEDNO lijevo krilo, a nije mu bio problem kada je dolazio u talijanske i njemacke klubove gdje je znao ce imati konkurenciju u nekoliko ozbiljnih lijevih krila. Takoder, o dolasku hoxhe se prica mjesecima, ne shvacam zasto bi odjednom brekalo bio zabrinut.

    Uostalom, danas i jucer je indeks objavio barem 4 clanka koja u negativnom smislu pricaju o brekalu, ocito je Bara malo platio medije da uzdrmaju nas navijace i klub.
  • i more je plavo
    1k
    Bara je lukav lik, koji uz to ili ima dobar nos za prepoznat klinca ili ima dobre savjetnike za to.
    Dinamu ne treba sukob s njim, ali ne treba biti ni njegov poligon za razvoj i oživljavanje igraca, od kojih ce kasnije koristi imati samo igrač i Bara.
  • plavac173
    2.6k
    Iz cijeg tabora? Iz Barinog. I to je iskljucivo onaj jucerasnji intervju. Nikakve nove informacije nije Index "izvukao" vec prepisuju u krug clanke.
    Jel znas da Brekalo potpisuje ugovor sa Barom i Bara radi za njega, radi menadzerski posao, nema tu sta Brekalo. Cilj mu je doci u Dinamo i uzet kartu za Njemacku i to je to, dok je Bari cilj izvuc koji procent vise od Dinama.
  • San Lorenzo
    15.4k
    Neznam zašto se ne strpite s Brekalom, ovako ćete samo ispasti budalasti sa ovim komentarima ako čovjek potpiše do kraja dana. :lol:
  • Krizy
    43.1k
    hochecibona

    Evo i šeste inačice prezimena Kosovara.
    HOXHA, pet slova. Zar je tako teško :grimace:
  • cibona
    2.9k
    Lapsus kojeg sam ispravio cim sam procitao svoju objavu jos jednom. Pogledaj gore. Uostalom, zasto bi od svih slova u njegovom prezimenu zaboravio ono najocitije - slovo X hahah
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions