• keppi
    208
    Vjerujem da će Bara naći način da rješi ovaj problem.....naravno uz prikladan bonus. Ipak se pojačano trosilo za blagdane, pa treba.
  • keppi
    208
    danas.hr, intervju s Barom.
  • eol12
    588
    Joj ne mora doći. Nek si ga uzme k sebi u Kustosiju, kakvu dramu radi ovaj Bara. Kaj bi trebal Dinamo nikog ne kupit vise jer mu dolazi na 4 mjeseca Brekalo, a nakon toga opet rupa na toj poziciji?
  • Klenx
    5.6k
    danas.hr, intervju s Barom.keppi

    Članak od jučer oko podne
  • emilperska
    5.4k
    Ne mogu nać ovo s Barom gdje drami..
    Ako misli da je Brekalu ozbiljna konkurencija igrač iz Slavena, onda smo svi skupa u ozbiljnom problemu. Vjv hoće garancije za minute u svim situacijama, ali prilično sam siguran da svi vide Hoxhu kao plan B za probijanje HNL bunkera, što opet ne isključuje Brekala uvijek..
  • Orc123
    7.8k
    Iskreno, Bara je odlican menadzer i sposoban poslovni covjek ali malo mi se gadi vise ovo povuci potegni sa Fiorentinom. Sta oni bi nama krojili transfer politiku? Jesu oni culi da se nogomet ne igra sa samo 11 igraca? Zar to ne bi Bara trebao znati ko menadzer? Jel slijep da vidi da smo otpisali 2 krila, a jedan je jos pre zelen i jos jedan nije uopce krilo!? Ako je njemu sporan dolazak Hoxhe onda nek sve ide u k... Josip ako dodje bit ce u prvih 11. I toga je svijestan svatko tko se razumije u nogomet a zasto bi Dinamo placao polugodisnju posudbu, ako taj isti igrac jedva u krugu 25 igraca Fiorentine. Znaci, ukoliko Dinamo nema mogucnost otkupiti ugovor mi radimo uslugu Fiorentini ako on eksplodira i jos ga placamo 6mj....a oni ne racunaju na njega nit im je od koristi....ovo je cisto paljenje vatre od strane Bare i bas je ko uvrijeđena tetka. Najbolje da ce on krojiti politiku i transfere Dinama. Ako to zeli nek izađe iz menađerskog posla i prihvati se posla SD Dinama i onda nek kroji politiku jer je sposoban i zna posao, a ovako se nema sta mijesati jer koliko god je Dinamo imao koristi od njega, toliko je i on imao od Dinama. S tim talijanima je stvarno mucno pregovarati!
    Zamisli ti njih, Dinamo bi Brekala trebao cekati jos tjedan-dva i onda se oni sjete da ipak ga ne bi poslali k nama a nama sezona pocne za 2tjedna.....nama je krilo trebalo odmah i jako pametno odrađeno. Hoxha je tu a Brekala treba cekati i ne se dati nekome zaebavati i to ne jednoj Fiorentini...
  • Nino Bule
    13.4k
    Najbolje cekat fiorentinu do 15.2. i nikoga ne kupit i ne platit nikakvu odstetu do tada jer njima to ne izgleda ok, a to sto ce se oni mozda predomislit i zadrzat brekala a mi ostat bez icega nema veze
  • marcio amoroso
    36.4k
    S tim talijanima je stvarno mucno pregovarati!Orc123

    Ja bih iskreno volio i da je s nama mučno pregovarati i da ne dajemo igrače koji nisu u prvom planu besplatno ili za kikiriki.

    Ljudi štite svoje interese i to je sasvim legitimno.
  • Mali dioničar
    15.2k
    Možda Brekalo dodje u Dinamo, a možda smo svjedoci identičnog igrokaza iz prošle godine u ovo vrijeme.

    Tada ga “nije htio” Čačić, sad bi problem mogao biti Hoxha. Vidjet ćemo.
  • Ban
    698
    Ma moje osobno mišljenje je da na ljeto neće više biti (barem u igračkoj ulozi) ni KTC-a niti Perića niti Maxa. Zato mi je okej ako gradimo na malom živku, perkoviću, ali sfalit će nam stopera.. sada gomilamo, ali nema tu dugoročno ništa u planu. Nije loša opcija Benjo, ima 26 godina, iskustva dosta, on mi je klasa Brekalo, samo u obrani.. Nisu top topova, ali sa brdom iskustva i određenom kvalitetom.mali M

    Spor kao puž.
  • Nogo
    3.6k

    Baru je možda i strah da na kraju i Hoxha bude bolji od Brekala a nije rečeno da neće. Diže se hype i ja bi prvi volio da dođe, ali baš imam feeling da ćemo se svi u Arberu pozitivno iznenaditi.
  • San Lorenzo
    15.3k

    O tome i pričam, članak od jučer ujutro, u međuvremenu Brekalo nije dobio ni minute u sinoćnjoj utakmici, da bi danas netko iskopao taj jučerašnji članak i svi odlučili malo podivljat.
  • Captain America
    17.6k
    Hoxha, pa di bi on išao?

    Čovjek bi očekivao da neko ko se kreće u nogometnim krugovima zna o interesu mnogih klubova za Hoxhu.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Da se još jednom vratim na ove naše otpisane igrače. Svaki prijelazni rok se nadam da ćemo od te ekipe zaraditi neki novac. Jel moguće da smo mi najlošiji klub na svijetu i da nema klub koji je lošiji od nas kojem bi ti igrači dobro došli.

    Pa ako nama zlata vrijedi rezerva Fiorentine valjda postoji neki Altach, St Gallen, MOL Fehervar ili sličan klub koji bi dao neku kintu za naše odbačene igrače. Nemoguće da su uvijek jedine opcije posudba u neki klub i da mi i dalje plaćamo igrača ili raskid ugovora na našu štetu.

    To je po meni veliki problem. Nakupilo se brdo igrača sumnjive kvalitete i onda ih se ne možeš riješiti. Plaćaj raskide ugovora, plaćaj igrače iako smo ih posudili itd.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions