• Dubbbrava
    446
    Evo i indexa sa potvrdom za Breksa
  • rioda
    4.8k
    Ne vjerujem da će biti još igrača, osim kako se najavljivalo, Gazibegović ako se proda Moharrami. Već sam sad dosta optimističan za proljeće, ako dođe Brekalo... top!
  • Forenzicar
    21
    Možda budu htjeli vratiti Jakića ako prodaju Ljubičića jer je negdje mislim pisalo da ima zanimanja za njega
  • NitkoBitan
    17k
    osim kako se najavljivalo, Gazibegović ako se proda Moharrami.rioda

    To je vrhunac logike. Nismo zadovoljni Moharamijem al cemo dovest igraca tek kad se on proda. Pa jbmu misa dovedite prvo igraca a ovog stavite u izlog.
  • Oluja
    4.3k
    Jutarnji list
    " Ima i još zanimljivosti kad je Ogiwarau pitanju. Pitali smo se zašto ga još Dinamo nije predstavio kao svog igrača? Stvar je pomalo bizarna. Naime, potpisani su svi potrebni dokumenti, Japanac je igrač Dinama, ali još nije proveden u TMS-u, odnosno globalnom sustavu za registraciju igrača. Zašto nije? Iz zaista paradoksalnog razloga... Naime, Japanci još nisu odredili početak svog idućeg zimskog prijelaznog roka u siječnju 2025. godine. Zbog toga se Ogiwara ne može registrirati za Modre i zato još nije prijavljen!? No, po onome što smo jučer saznali, sve će biti u redu, dok ovo čitate, Japanci bi prema informacijama koje smo dobili, trebali odrediti datum svog zimskog mercata i Ogiwara bi već u srijedu mogao i službeno postati igrač Modrih."
  • keppi
    208
    ....Bara tvrdi da su dolaskom Hoxhe šanse za dolazak Brekala bitno smanjene. Nešto kao da se Brekalo uvrijedio što su uzeli igrača za njegovu poziciju. Kao, bolje da su čekali da se prvo rješi Brekalo.
  • mali M
    5k
    Ma moje osobno mišljenje je da na ljeto neće više biti (barem u igračkoj ulozi) ni KTC-a niti Perića niti Maxa. Zato mi je okej ako gradimo na malom živku, perkoviću, ali sfalit će nam stopera.. sada gomilamo, ali nema tu dugoročno ništa u planu. Nije loša opcija Benjo, ima 26 godina, iskustva dosta, on mi je klasa Brekalo, samo u obrani.. Nisu top topova, ali sa brdom iskustva i određenom kvalitetom.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Bara tvrdi da su dolaskom Hoxhe šanse za dolazak Brekala bitno smanjene. Nešto kao da se Brekalo uvrijedio što su uzeli igrača za njegovu poziciju. Kao, bolje da su čekali da se prvo rješi Brekalo.keppi

    Nekom se uvrijedio, nekom je danas vec u Dinamu, bas pravi cirkus u medijima. Iskljucit se dok ne objave da je nas i to je to. Ako se stvarno uvrijedio jer se dovode drugi igraci nemoj ni dolaziti. :grin:
  • mali M
    5k
    Bara neka otpelja onda Brekala u Kustošiju i opere malo novaca.. Dinamo će igrati na tri kolosjeka sad na proljeće.. Ako se boji za svog kandidata da će ga dečko iz Slaven Belupa izbaciti iz momčadi, možda njegovom konjeku nije mjesto u našoj štali. Ovo nema sad veze sa Brekalo, mislim da bi bio vrlo važan igrač za nas ovo proljeće, ali baš mi se neda gledati te sitne ucjene.. Vjerojatno pokušava užicati klauzulu da će Brekalo igrati...
  • Mali dioničar
    15.2k
    Naime, Japanci još nisu odredili početak svog idućeg zimskog prijelaznog roka u siječnju 2025. godine.Oluja

    Ima vremena.
  • keppi
    208
    Možda je to samo Barina predstava. Između ostalog...kao, kukaju Fiorentini nema se love pa bi Brekala besplatno, a Belupu daju 1,5m za igrača na istoj poziciji.
  • Jaro
    7.3k
    Možda je to samo Barina predstava. Između ostalog...kao, kukaju Fiorentini nema se love pa bi Brekala besplatno, a Belupu daju 1,5m za igrača na istoj poziciji.keppi

    I talijani i bara idu tom logikom - tu kresu placu i nebi dali odstetu a tamo nekom slavenu daju 1-3 milje...
  • NitkoBitan
    17k
    Ma smijesno. Milijun eura transfer za igraca iz Slaven Belupa sa kikiriki placom bi trebao ugrozit mjesto jednom od najplacenijih igraca Dinama po polusezoni, kak da ne. Jedino ako ne vjeruju dovoljno u Brekala pa misle da ce ga i takav igrac izbacit iz prve postave.
  • Georg Koch
    4.5k
    Baru stvarno cjenim i zanimljivo mi ga je poslusati i sve to.
    Ali ove izjave kako ce Hoxhin transfer potencijalno ugroziti Brekalov i slicno, su na razini Zorana Vulića i ponavljajucih izjava svake godine kako je hajduk najbolji i kako ce osvojiti prvenstvo.
  • San Lorenzo
    15.3k
    Nije li ta situacija sa uvrijeđenim Barom vijest od jučer?
    Najnovije su one da se Brekalo već pozdravio sa suigračima u Italiji i da danas dolazi nama.
    Ili se dogodio novi preokret kojeg nisam popratio?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions