• mali M
    3.3k
    sve potpisujem. Nogomet je zeznuta stvar, pomiri se s time da ima likova koji takve stvari ne praštaju. I mislim da je nekoliko puta i izjavio da je svjestan da mu neće oprostiti neki. I slažem se s time da stalno ostavlja dojam da "mu se neda".. a brijem da može dat hrpu nogometu kao takvom. Mali je imao sve postavke da bude legenda, zeznuo se i sad životari... znam ga vidjet tu oko Dobrog dola, šeće si peseka i to je to. Volio bi baš da je više uključen u razvoij HR nogometa u bilo kojem obliku.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Sve potpisujem kaj veli @Mali dioničar, negativno je kaj je prešao tam, ali s druge strane je jedini koji se tad suprotstavio glavi i njegovim ponižavanjima.

    Isto tak odudara od tipičnih nogometaša i definitivno bi trebao biti uključen na neki način u hr nogomet u budućnosti, možda i u dinamu gdje mu svakako ne bi trebala biti zatvorena vrata.

    Što se tiče karijere, mogao je puno više, al mislim da je on imao neki zdravstveni problem, nešto s mišićima pa i zato nije sve otišlo u smjeru u kojem je moglo. Svojedobno su bile usporedbe tko je bolji on ili Modrić...
  • Šteco
    530
    Olmo nastavlja surađivati ​​u projektu ‘Commol Goal‘ u kojem igrači koji doniraju jedan posto svoje plaće u društvene svrhe. Zašto to radi?

    - Obitelj mi je usadila tu društvenu svijest. Ono što sam doživio u Hrvatskoj također me natjeralo na razmišljanje. Također želim u Terrassi, mom gradu, pomoći djeci oboljeloj od raka. Kao nogometaši imamo društvenu odgovornost i s malo toga što radimo puno pomažemo. Pokušavam učiniti svoj dio... Bio sam u Hrvatskoj i kada sam bio igrač i kasnije, surađivao s dečkima i curama kojima smo pomagali. Bio sam s djecom oboljelom od raka. I vidio sam tu sreću, kad se djeca igraju s tobom. To je neprocjenjivo.

    O životu u Hrvatskoj rekao je:

    - Kada sam vidio što se tamo dogodilo prije mnogo godina, pomoglo mi je da razmislim o svemu, iako nisu baš voljeli govoriti o ratu. Bio sam tamo pet godina, od svoje 16. godine, i to mi je dalo vremena da naučim i posjetim simbolična mjesta tog sukoba.

    Dani Olmo
  • Ivdzo11
    2.9k
    Germanijak doznaje: Bivši Dinamov igrač želi oživjeti karijeru, počeo je trenirati s Rudešom!

    Ante Coric
  • Robi T
    209
    Dragi zonaši molim vas pomoć.
    Prošle godine sam si kupio Dinamov zlatni dres i otštampao sam si ORŠIĆ 99.
    Ako je Orša i dalje u ZGu volio bih stupiti u kontakt s njim da mi se potpiše na dres i da se poslikamo.
    Pokušao sam preko Instagrama ali nisam dobio odgovor.
    Ako netko može pomoći bio bih zahvalan i ,naravno,plaćam cugu.
  • Captain America
    13.3k
    Livi, sretan rođendan :heart:
  • Krizy
    35.3k
    Pogledajte ovaj videozapis na Facebooku
    https://www.facebook.com/share/v/iCv1iXzc2rLFivwA/?mibextid=jmPrMh

    Hahahaha Fifa je čestitala rođendan Livakoviću obranom penala Rodrygu. No video je dobio najviše reakcija " :lol: " jer je baš danas rođendan i Rodrygu, koji igra za Real pa je popularniji, pa su mnogi to shvatili kao ruganje Brazilcu :rofl:
  • Ali
    1.9k

    Cesto ga vidjam na relaciji ravnice-maksimir (stadion teren 6) , iako moram priznati u ovoj godini nisam siguran da sam vidio ga u smarticu... mozda je zavrsila faza oporavka van turske...
  • Mali dioničar
    14k
    Kad ti ovo veli jedan Crnogorac…

    8mn2yivt5az50y7t.jpeg
  • Jameson
    269
    Sve potpisujem kaj veli @Mali dioničar, negativno je kaj je prešao tam, ali s druge strane je jedini koji se tad suprotstavio glavi i njegovim ponižavanjima.

    Isto tak odudara od tipičnih nogometaša i definitivno bi trebao biti uključen na neki način u hr nogomet u budućnosti, možda i u dinamu gdje mu svakako ne bi trebala biti zatvorena vrata.

    Suprotstavio se glavi zbog svojih vlastitih interesa, a ne zbog altruizma ili nekog višeg cilja.

    Zašto bi trebao biti uključen u hr nogomet, a pogotovo u Dinamu? Koje su to njegove zasluge i kompetencije/komparativne prednosti s kojima bi mogao pomoći u klubu?

    Nikad mu neću oprostiti jer mi je kao klincu bio više od običnog igrača Dinama. Bio mi je (i ne samo meni, nego svim klincima) uzor i s takvom obiteljskom tradicijom sve ono što si mogao poželjeti kod igrača i kapetana Dinama.

    I onda odeš u hajduk i pališ baklje s torcidinim šalom oko vrata na predstavljanju. Ako to nije definicija izdaje, ne znam što je.
  • Mr Anderson
    5.3k

    Apsolutno se slažem sa svime kaj si napisao. Nema opravdanja i nije se on suprotstavio Mamiću radi nekih viših ciljeva.

    P.S. Kad vidim tvoj nick, uvijek me malo štrecne, ima na jednom drugom forumu neki tovarski redikul, glasnogovornik sekte, s istim nickom.
  • Mali Zeus
    9.3k
    koji su to interesi? Interesi ili ne, za razliku od svih on se tad suprotstavio.

    Trebao bi biti uključen jer bi po meni mnogo donio.
  • Rex Ramae
    2.3k
    Neće se dugo zadržati tu gdje je sa ovakvim stavom, izbušit će ga igrači do kraja priprema.
  • Krizy
    35.3k
    Modrić asistencija iz kornera u Superkupu protiv Atletica.
  • Krizy
    35.3k
    Benković za vodstvo Trabzonspora.
    https://streamin.one/v/51125e0c
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.