• Brusa
    714
    E moj Orša... Okolo svuda je tama...
  • marcio amoroso
    32.4k
    "Uspoređujući s Dinamom, tamošnji su igrači (Southampton) “mrvicu” tjelesno jači i spremniji,Krizy

    Konstantno smo “mrvicu” tjelesno slabiji.
    Kada budemo “mrvicu” tjelesno jači i spremniji od takvih klubova onda ćemo HNL pojesti.
  • Brusa
    714
    Rekao je u tom intervjuu da mu je sad žao što je otišao... (kad se sve dalje tako izdogađalo)...
  • Patak
    2.2k
    Samo nek se vrati, ne zanimaju me cijena i problemi. Najbolji Dinamov igrač svih vremena je još aktivan i u najboljim godinama, spreman se vratiti nakon ozljede. Ne znam što se čeka, zašto naš sportski direktor nije u avionu za Tursku radi pregovora?
  • Jura
    210
    Odlazak tamo je sportski totalno debilna Bišćanova odluka, tamo trenere mijenjaju ko na traci i sada je činjenica da je u 4 mjeseca dobio dva puta otkaz i da je užasan trener. Nakon odlaska tamo više ga ne mogu braniti. Lova je tamo dobra ali sportski katastrofalna odluka.
  • Tongo Doumbia
    2.3k
    mene je iznenadilo jer nije Igor netko tko nije zaradio novce pa da mu se nakon Dinama žuri u Arabiju. Šteta, dobri rezultati svugdje do ovog ljeta, ali bit će za njega još prostora, mlad je trener.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Ne znam tko normalan bi uopce uzeo u obzir rezutlate u Arabijama? Jedino sto bi mu bilo bolje je da su mu otkazali tjedan ranije da si doma organizira Bozic kako treba.
    Svaki trener, a i igraci to vise ni ne skrivaju, idu dolje po isplatu. Imao je ugovor na 2 i pol godine, lijepe pare je dobio da malo odmori i da se odmakne od dogadanja ovdje.
  • Eduardo
    17.6k
    Kad čovjek na prvu pogleda to zaista izgleda ružno - dva otkaza u par mjeseci, ali kad pozornije pogledaš gdje je radio onda i nije toliko čudno. S osrednjim klubom očekivati neki duži angažman u SA je utopija. Zbog njega se iskreno nadam da je dobro naplatio ovaj božićni poklon u vidu otkaza i da će mu pogled na bankovni račun izvući osmijeh na lice.
  • Izet Hajrović
    881
    sigurno je dobro naplatio, imao je ugovor do 2026., a realno skoro svi treneri idu u SA zbog novca, mnogi su to i priznali javno.
  • Lynx17
    2.6k
    https://germanijak.hr/nogomet/vijesti/eduardo-nakon-prolaska-u-finale-kutije-sin-matheus-zeli-igrati-samo-za-hrvatsku/123307

    Za koga je Matheus navijao kada su igrali Hrvatska i Brazil?

    "Za Hrvatsku. Na dan utakmice u školu je išao u hrvatskom dresu. Rekao sam mu samo da pazi i ne provocira ako Hrvatska zabije gol”.

    Eduardo je najavio preseljenje u Europu.

    "Živim sad u Rio de Janeiru već četiri godine. Dva puta godišnje dolazim u Hrvatsku, još malo pa imam u planu vratiti se u Europu. Čekam da djeca još malo narastu”.

    Spominjali su te kao potencijalnog skauta u Dinamu. Je li te netko zvao?

    "Dinamo pratim samo nogometno i rezultatski, ali ovo sve što se događa oko uprave, to ne pratim. Kontakata s Dinamom još nije bilo, samo priče prije otprilike dvije godine nakon što smo jednom bili na piću Marić, Šimić i ja. Zezali smo se kako bi preuzeli klub, tko bi bio na kojoj funkciji, ali to je sve bilo u šali.”

    Možemo li nešto napraviti na Europskom prvenstvu u Njemačkoj?

    "Ako smo mogli na Svjetskom prvenstvu, zašto ne bismo i na Euru? Hrvatska je za mene favorit za prolazak najmanje u četvrtfinale”.

    Hrvatska se već dugo vremena bori s pronalaskom napadača.

    "Nisu bitni pojedinci. U zadnjih šest godina nijedna reprezentacija na svijetu nije napravila što i Hrvatska, timski su sjajni, borbeni. Uvijek će nedostajati neka pozicija. Kad sam ja igrao, nismo bili jaki na svim pozicijama u obrani. Sada je obratno.”



    Dudu i Matheus oba u Dinamo.
  • Eduardo
    17.6k
    Mario Stanić;

    Prisjetio se da je nakon početka rata u BiH i odlaska iz Željezničara mogao završiti i u Hajduku.

    "Vujadin Boškov htio me dovesti u Romu, Dušan Bajević u AEK, znali su za mene, ali ja nisam imao papire. Zbog rata nismo mogli doći ni do kakvih dokumenata i onda je UEFA dala proglas da nogometaši iz ratnih područja mogu igrati s izbjegličkim statusom. Tada sam se vratio u Hrvatsku i stigao u Dinamo. Htio me i Hajduk, ali dosta stidljivo."

    Iz Dinama je otišao nakon samo jedne sezone.

    "Htio sam igrati u Europi, ali jedan je razlog moga odlaska bila i ona ružna scena kad su Zdravko Mamić i Ćiro Blažević došli u klub pa je predsjednik Šoić bježao preko ograde. Tada sam osjetio da nisam na pravom mjestu, zapitao se gdje sam došao. U Želji smo svi razmišljali kako je Dinamo gospodski klub i uređen, a onda vidiš drugu realnost i rekao sam menadžeru Naletu da idem bilo gdje."
  • Efes Pilsen
    6.9k
    60:40 za Hajduk.. iz Dinama otisao zbog opisanog, a iz Hajduka izletio naglavacke jos brze :lol:
    Teski demagog je Stanic, koliko ih je popusilo one pamfletice dok je bio kolumnist..
  • marcio amoroso
    32.4k
    Sretan rođendan Orša :heart:
  • Jurki
    8.7k
    "Dinamo je lijepa uspomena. Uživao sam tamo. I nikad ne mogu otpisati Dinamo."

    Bjelica o Dinamu u SN.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.