• Noel
    5.9k
    "Andy što je ovo" u rangu Mihaličenkovih bokserica.
  • sanjinlego
    3k
    Ma Brekalo je naš.
  • Maximo
    490


    Sad će Vlatka izać..." ja dodam gas i novi igrač Dinama je Josip Brekalo"
  • Noel
    5.9k

    Ja pustim suzu i novi igrač Dinama je Josip Brekalo. Vlatka Peras.
  • wolfgang14
    1.4k
    Ne samo da je Brekalo naš, već i titula i kup i KL a onda i LP... SVE JE NAŠE... KAD ĆE TAJ 23.1. VIŠE
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Index prevara od medija, uvijek su bili kontra našeg kluba i negativu širili, a sada namjerno naslovom sugeriraju da netko klikne kontra Brekala. Namjestaju pola anketa, a sada i ovu vjerojatno nadajući se da će Brekalo to vidjeti. Nadam se da Josip cita zonu, a ne Index, a s obzirom na onu izjavu o lgbt gotovo sam siguran da ne cita tu prevaru od portala
  • NitkoBitan
    17k
    E vidis nisam znao, ili sam zaboravio. Pa eto da prenesem njegovu izjavu da se ne daju klikovi.

    "Moj kršćanski odgoj suprotan je tome. Ja sam strogo vjerski odgojen. Ako netko ima takva uvjerenja OK, ali to je isključivo njihova osobna stvar. Simbol koji izražava stav drugih i drugačijih ja ne želim nositi."

    Ja bih jos i ispravio Brekala, simbol koji izrazava stav bolesnih i bolesnijih.
  • Krizy
    43.1k
    Zašto im je trebao za ovu utakmicu, grijati sjedalice na klupi?
  • wolfgang14
    1.4k
    Zašto im je trebao za ovu utakmicu, grijati sjedalice na klupi?Krizy

    To si i ja baš razmišljam, mogel je već u Rovinju bit
  • San Lorenzo
    15.3k
    Da smo prijelazni rok ovako ozbiljno shvatili u srpnju, sad bi imali osjetno drugačiji prizor na tablici.
    Još Brekalo sutra i desni bek do kraja prijelaznog roka - savršenstvo.
  • emilperska
    5.4k
    Sve sta nije mainstream, a komentari krenu u suprotnom od "njihovog" mainstreama, desava se frapantna promjena omjera lajkova u ovim nasim "neovisnim" medijima.
    COVID cjepiva, ljevicarski ideoloski terorizam, zelene prevare, jogurt iz splita, prava Hrvata u HRHB, tako da me ni ne cudi da su docekali ovaj transfer da kajle postavljaju.

    J.B. sigurno ne cita ljevicarske medije..
  • plavac173
    2.6k
    Zašto im je trebao za ovu utakmicu, grijati sjedalice na klupi?Krizy

    Tocno to, a africki kup nacija je gotov za manje od mjesec dana, ako sa Brekalom umjesto njega igraju 2 beka, zasto nebi mogao dok ne zavrsi africki kup nacija tako ali bez njega?
    Zato se nadam da ce prevladat logika i cist razum.
  • Captain America
    17.6k
    Rakete su tu :ok:

    Nadam se da će gorit trenerov topic, ali od pozitivnih komentara :strong:
  • NitkoBitan
    17k
    Ma no worries, uvijek je ljevici na izborima plakanje kad ih pomete desnica. Dzabe im laziranje, ne bu proslo.

    A sad natrag na temu :lol:
  • eol12
    588
    Drugi produžetak, šesta izmjena Viola nije iskorištena i dalje. Hoće li Brekalo uci i zabiti pobjednički gol? Nadam se da neće hahaha
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions