• Sixthway
    258
    živio sam tamo , birokracija veća nego kod nas , nije tak napredno kak si ljudi misle.
  • Crni86
    1.1k
    Evo i Bare za SN. Prema info od SN-a Brekalo bi za dva dana trebao imat jos jedan sastanak s Fiorentinom i onda krenut prema Rovinju.

    Bara:” Pregovori su u završnoj fazi. Josip ima veliku želju da stigne u Dinamo, da bude na oku izborniku Zlatku Daliću kako bi se uspio nametnuti za Europsko prvenstvo. Spreman je financijski izgubiti, samo da odjene plavi dres. Dinamo je blizu dogovora s Fiorentinom, držim da bi talijanski klub mogao pristati. Optimist sam kad se radi o dolasku Brekala u Dinamo.”

    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/transferi/ekskluzivno-menadzer-za-sn-najavio-novi-veliki-transfer-dinama-spreman-je-financijski-izgubiti-samo-da-dode-15413284
  • Georg Koch
    3.5k
    mislim da je to-to onda.
    Breks povedi nas :cool:
  • Captain America
    13.9k
    Ali, ali... Lesički je jučer rekao da je Breks sve dalje :cry:
  • Danko
    569
    Sad nam ostaje samo još jedan bitan uvjet.
    Da nam trener bude u formi.
    Ako dobro odradi posao nema straha za prvenstvo.
  • Dzgšb
    267
    Lesi ponovno nema dobre informacije, na aparatima je ponovno.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Gmizavac kakav je očekujem uskoro tekst da je Brekalo 100 posto u Dinamu.
  • IceMan
    1.5k
    Al Japanac i dalje nije predstavljen…

    Malo je to sve čudno :chin:
  • Jurki
    8.7k
    Čini se da profa konačno dobija svoje raketeMali Zeus

    Uz Brekala bu to raketno/atomski Dinamo :fire: :strong:
  • keppi
    127
    Trenutni bodovni minus gura nas prema dovođenju Brekala što uglavnom i podržava većina navijača. Ipak njegov dolazak je nešto što Dinamo nije radio godinama, a to je ustvari "servisiranje" tuđih igrača. Generalno to nije dobro jer na kraju sezone on će možda i otići na Euro, ali kao igrač Fiorentine, a što s našim igračima koji će zbog njega dobivati manju minutažu i stagnirati. Samo naslov prvaka može opravdati njegovo dovođenje, pa se nadam da će tako i biti.
  • Georg Koch
    3.5k
    Lesi, znam da citas sve ovo, mozes li si samo priznati boli li te sve ovo, i koliko?
    Jel te boli vise ovo sto se dogadja pozitivno oko transfera Brekala, gdje si opet promasio, ili izbori gdje sudjeluju clanovi svog kluba?
    I pitanje za kraj, da li je lijek za sve njezni zagrljaj tatice i pokoja kuvertica natiskana novcanicama :snicker:
    Uzivaj u mocnom Dinamu :heart:
  • Jurki
    8.7k
    posudbe su poslovi koji rade svi klubovi.
    Nece ni Brekalo igrati sve utakmice. I na tom lijevom krilu nece biti guzve jer cemo imati samo 2 igraca. I nitko nece biti "zakinut" za minutazu.
  • Sixthway
    258
    javlja se samo kad ima neku negativnu ,pesimističnu poruku za izbaciti , neznam dal da ga žalim ili gadim .
  • Captain America
    13.9k
    javlja se samo kad ima neku negativnu ,pesimističnu poruku za izbaciti , neznam dal da ga žalim ili gadimSixthway

    Javlja se samo kada se događa nešto pozitivno i treba bacit kost naivcima. Žalim ga, ne znam kako će preživit drugu polovicu svibnja.
  • keppi
    127
    Posudba s mogućnošću otkupa (vidović, kaneko...) je jedno, a ovo koliko vidim iz najava nešto drugo. Možda se ja dobro ne sjećam, ali koji je zadnji igrač u Dinamo dovveden na posudbu bez prava otkupa? Htio sam reći da bi bilo dobro pokušati ugovoriti i neku otkupnu klauzulu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.