• marcio amoroso
    36.4k

    Bolje ne dovoditi nikoga nego gomilati igrače. Šta smo točno dobili što smo u smiraj ljetnog prijelaznog roka doveli Sosu, Kuleta i Halilovića? Doslovno ništa.

    Isto tako bi itekako imali love da smo umjesto u 7, 8 igrača za koje u startu znaš da ti ne mogu pomoći, ali se nadaš čudu doveli jednog ili dvojicu za koje smo sigurni da mogu pomoći. Zato kažem da ništa nismo naučili.
  • plavac173
    2.6k
    A tko je od njih doveden za neki iznos novca?
    Sosa je doveden jer je propao onaj stoper (zaboravio sam ime) kao i Kule zadnji dan prijelaznog roka kad je propao onaj crnac cisto radi sirine kadra i da Petko ima zamjenu, ili jedino da nam Emreli igra spicu.
  • Jaro
    7.3k
    pa dobro. Znaci realno isto ili slabije od ljeta. Unutarnje rezerve, nepoznati Japanac i HNL "pojacanje"...
  • marcio amoroso
    36.4k

    Igraju besplatno?
    Mislim koja je tvoja logika?

    Nemamo love pa ćemo gomilati igrače i moliti se Bogu da jedan proigra?
  • Jurki
    11.7k
    Decki nemojmo se zavaravati. Mozda Ogiwara, Hoxha i Brodic ispadnu pojacanja. Mozda dođe Brekalo za kojeg mozemo reci da je pojacanje a ne prinova.
    Ali mi cemo imati ofrlje prijelazne rokove tak dugo dok se ne pojacamo na najbitnijoj poziciji.
    Ta pozicija nije ni lijevo krilo ni lijevi bek vec SPORTSKI DIREKTOR.
    Sportski direktor koji zna kaj radi i ima razrađen sustav skauta i dovoljno veliku mrezu kontakata.
  • Droljo
    8k
    Ja bih mijenjao menala i marina za hoxhu. I to onda nije gomilanje i štediš
  • plavac173
    2.6k
    Pa ne igra nitko besplatno, ali nitko od njih nije doveden za neke novce niti itko od njih ima neku visoku placu. Najveci promasaj je daleko Sosa. Halilovic je natrpan u veznom redu, Kule nam je dobro dosao u par utakmica i s njim ne vidim problem


    U nogometu uvijek treba sirine, i zlatna je ona momcad koja ima po 2 igraca na svakoj poziciji koja mogu uskociti i pomoci ekipi, to nije gomilanje igraca vec sirina rostera koja ti daje da ti jedan Spikic udje sa klupe dok hajduku s klupe ulazi Dolcek, primjer.

    Nemamo love pa ćemo gomilati igrače i moliti se Bogu da jedan proigra?marcio amoroso
  • wolfgang14
    1.4k
    Kule nam se isplatio samo zbog ona 3 boda protiv rudeša :pray:

    EDIT: ne mislim to u negativnom smislu, nego u smislu da dalje ništa ne napravi, isplatio se :sweat:
  • Orc123
    7.8k
    Pisalo se i kaj smo doveli tog malog Japanca koji ne zna gdje treba stajati na terenu pa eto ne po mojem misljenju vec po anketi zone je ispao 2. Najbolji igrac Dinama ove polusezone....jbg, i ja bi rađe igrace tipa Brekalo, Wagner, Grull, Despodovni slicni ali ocito da nema nikog sposobnog za odraditi takve transfere a i nema zelje ni hrabrosti ucinu neki rizik sa odstetama...bez rizika nema ni velikog profita...vidjet cemo...
  • Facke
    3.6k
    Mir decki. Nije jos nis gotove. Mene se fucka kaj Lesi pise el mu nije nis za verovati. Same dramu dela bezveze. Nikakuv te nije novinar. Kad sme mu mi placu placali je bile se vredu. Navek iste znjim. Iste kak je germanijak saznal da mi oceme "Iaga". Steli sme ga znate kulike.....
  • dumitrumitu
    1.3k
    Kako nam funkcioniraju transferi, ne bih bio iznenađen da umjesto Gazibegovića na kraju dovedemo Boseca.
  • Maximo
    490


    Na kraju će nam na Kanekov prevoditelj Ken zaigrat beka jer ima japanske korijene :D
  • miro
    4.4k
    Volio bih da me Hoxha demantira, ali ja ne vidim da je on imalo bolji igrač od Špikića. To je moj dojam
  • Noel
    5.9k
    Koja histerija majko mila. Iako sam protiv dolaska Hoxhe sad bi baš volio da dečko postane novi Orša kolko se histerije stvara ko da je dečko pao s Marsa. Za ovog znamo barem da zna bit razlika u HNLu. Za Oršu nismo bili sigurni jer je kod Keka grijao klupu u Rijeci. Di su zagovaratelji maga Keka da nam objasne kako mu Orša nije mogao igrat u Rijeci?????
  • scooniepenn
    3.3k

    To stvarno nece biti nikakav problem. Od Spike je skoro i Vidovic koji nije krilo konkretniji.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions