• Mali Zeus
    12.7k
    Lesi je svoje postigao.
  • Dzgšb
    812
    Šteta što Lesi nije dobio pitanja koja smo mu postavili na zadnjem podcastu što je gostovao.
    Prodao bi ćaću i mater za klikove o Dinamu
  • Captain America
    17.6k
    Da li je ono Lesi objavio da Mihajličenko ne dolazi? :rofl:

    On je svoje postigo, a vi ćete sada opet natući 20 stranica rasprava. Trener prve momčadi je jasno rekao da bi pregovori trebali biti u završnoj fazi, ali vi i dalje uzimajte novinarske članke kao "set in stone".
  • Mr Anderson
    7.9k
    Vidio je Lesi da tema malo zamire, pa odlučio potkuriti dežurne mikimause s transfera.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Jesu Lesija tukli kad je bio mali.
  • Šteco
    680
    Fiorentina je i dalje bez krila i u problemima s tom pozicijom. Sutra igraju kup, većina najavljuje da Brekalo igra tu utakmicu, iako se svi slažu da je loše odigrao protiv Sassuola. Mislim da je to razlog zašto taj transfer "kasni" - ne žele ga pustiti dok god sami ne riješe pitanje krila.

    E sad, zakaj Hoxha nije već u Zagrebu je već drugo pitanje. Mislim da je tu cjenkanje u pitanju više nego u slučaju s Brekalom.
  • Georg Koch
    4.5k
    :rofl: :rofl: :rofl:
    Snjurom od usisavaca :rofl:
    Zatucan je zesce lik.
  • doubletrouble
    1.2k
    Lesi ekskluzivno objavljuje detalje pregovora u vezi Brekala kao što je ekskluzivno prije koji tjedan objavio dosad nikad objavljeni novi statut
  • Jurki
    11.7k
    Jesu Lesija tukli kad je bio maliMali Zeus

    Ocito nedovoljno.
  • Maximo
    490
    A tako često bude s našim transferima o kojima se priča 3 tjedna u stilu sad će...

    I dakle u najboljem slučaju ako bi ga i doveli, to bi bila suha 6-mjesečna posudba...
  • Eduardo
    20k
    sad te molim da jos jednom procitas moj post i probas ga shvatiti.Orc123

    Shvatio sam i prilikom prvog čitanja, a ti pročitaj moj post i probaj shvatiti zašto sam tebe citirao.

    A sad te isto tako molim da izvadis sve ostale kolege kojima je bilo cudno zasto Ogiwara ne potpisuje prosli tjedan i da sve oznacis i stavis na stup srama ko mene ili je mene ovdje In omalovazavati...Orc123

    Čim sam te to omalovažavao? Time što sam ti odgovorio tvojim postom u kojem DRAMIŠ?

    Napisao sam da nitko nije dramio danas u vezi Ogiware.Orc123

    Napisao si kako nigdje nitko nije dramio u vezi Ogiware, pogotovo ne danas. Ključan dio sam ti boldao.

    ali sam si dao truda i istrazio zasto i znao sam vec u cetvrtak ili petak da se cekaju papiri iz Japanskog saveza ali nisam pisao ovdjeOrc123

    Kako nisi kad si obrisani post napisao u petak?

    Inatiš se i tjeraš me da glupostima zatrpavamo temu, a nisi u pravu. Uglavnom, banalna stvar i nepotreban spam iz kojeg se ovim postom povlačim.
  • Maximo
    490


    Ne znam zašto opće ulazit u raspravu...mene kad je pola foruma popljuvalo kad sam reko nakon prve tekme da Mykha nije za dinamo, samo sam nastavio dalje pričat o transferima..na kraju tema i je oko toga, ne da li se netko nekom drugom slučajno zamjerio...
  • Jurki
    11.7k
    I zivciranja kad su utakmice, svađe preko foruma kad su transferi, tisuce i tisuce ispisanih rijeci.. ljutnja i veselje SVE JE TO ZBOG DINAMA

  • Kujtim Shalla
    2.9k
    i to slaviti i udarati se nogom u guzicu:rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions