• plavac173
    2.6k
    Joško Gvardiol

    Kova i ja dosta pratimo. Turbulentna jesen za Dinamo, ali duga je sezona. Ima puno utakmica i ja kao dinamovac mislim da će Dinamo osvojiti prvenstvo na kraju. Rijeka me iznenadila, Jakir bio tamo i stvarno je dobro posložio. Dogodilo se da je završio u Dinamu, ali Rijeka je igrala dobar nogomet. Svi imaju uspona i padova. Ono što ja znam i vjerujem je da će biti jedna od najzanimljivijih HNL sezona. Dinamo će biti prvak", rekao je.
  • wolfgang14
    1.1k
    Šunjić ostao bez trenera, Rooney dobio otkaz u Birminghamu
  • Eduardo
    17.6k
    LukiTa doktorirao desnu vanjsku.
  • marcio amoroso
    32.4k

    Inače je i danas na presici na onom malom ekranu bilo #imalobismisla

    Meni teška blamaža.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Meni teška blamaža.marcio amoroso

    Baš, Lukitu toliko boli tuki za Dinamo da stvarno nema smisla.
  • Eduardo
    17.6k
    #imalobismisla da postoji mrvica realne šanse da se taj transfer realizira, a pošto nema moram se složiti s tobom.
  • plavac173
    2.6k
    Cestitke Dominiku :clap:
    IMG-2688.jpg
  • Droljo
    5k
    Osvojio legenda trofej u Hrvatskoj. :lol:
    Kak je dobro provocirao tovare tada :rofl:
    Screenshot-2024-01-06-20-33-03-228-edit-com-android-chrome.jpg
  • CastAway1986
    853
    baš me zanima što bi sve bilo da je ostao duže, show program
  • Facke
    2k
    Zbog cega nas je on uopce tak brzo napustil?
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Argentinska mafija :lol:
  • Droljo
    5k
    Pobjegao iz Argentine jer je trebao biti suoptuženik za neko ubojstvo. To se brzo sredilo i vratio se nazad. Ak se dobro sjećam
  • FrenchMontana
    317
    Kakav je pogled navijača Dinama na njegov transfer u Hajduk? Neki mu ne mogu oprostiti (kao ja), a neki ga i dalje smatraju legendom.
    Možeš ti biti navijač Dinama petsto puta, posvađat se s Glavom, Ćirom, Ilijom nebitno... ali odlazak u najvećeg rivala je nedopustivo.
  • Mali dioničar
    14.2k
    Naravno da Niko Kranjčar nije legenda kluba, ali ga ne smatram niti neprijateljem niti izdajnikom.

    Situacija je bila takva kakva je, vrijeme se ne može vratiti, otišao je u Hajduk što mu nije trebalo.

    Otac mu je istinska legenda kluba i zajeban karakter koji je bio i kao igrač u sukobima sa Ćirom i kao trener u sukobima s Canjugom i bio je baš inatljiv i dio toga i genetski i mentalno prenio na Niku.

    Ja bih vrata Dinama Niki držao širom otvorenima, ali mi se čini da je u postigračkom razdoblju sličan kao i igrač. Puno zna o nogometu, ali mu se ne da ući u rov i kopati.

    Po mom mišljenu, bit će neki nogometni intelektualac tipa Stanić. Malo pisati, malo raditi.

    Uglavnom, u mojim očima nije negativac.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.