• Orc123
    7.8k
    Siguran sam da ce se rastegnut to na jos 2-3tj.....a i ovo sa Hoxom se rasteze jer valjda i za njega nudimo kojekakve posudbe......a sam Jakir je rekao da mi nemamo vremena i da se okrece drugim rjesenjima...Brekala se isplati cekati do kraja ali jos to jedno krilo treba biti tu kroz par dana....pa s Hoxom pregovaraju i sa Slavenom vec par mjeseci. Ak se nemremo nac okrenimo se drugom igracu.
  • plavac173
    2.6k
    Brekalo nije bio na jutrosnjem treningu Fiorentine :grin:
  • Jaro
    7.3k
    ja ne kuzim kaj ce nam Hoxha uopce, jedino kao neki alibi ako Brekalo ne dodje, ali i to ce biti kao Sosa, Halilovic ljetos, samo mazanje da se nekaj radi. Ni blizu nije on kvalitete za Dinamo...
  • Dubbbrava
    446
    Nakraju sutra uz Ogija i Brekalo na predstavljanju
  • NitkoBitan
    17k
    Ni blizu nije on kvalitete za Dinamo...Jaro

    Da je Hoxha igrao u Dinamu prosle sezone imao bi bolji ucinak od Spikica, ovako su imali skoro podjednak.
  • sanjinlego
    3k


    U nekim utakmicama Brekalo može pokriti i desnu stranu, ili desetku. Može i beka desnog, ali nije dobro prošlo protiv Španjolske hehe
  • OsamŠest
    3.3k
    U nekim utakmicama Brekalo može pokriti i desnu stranu, ili desetku. Može i beka desnog, ali nije dobro prošlo protiv Španjolske hehesanjinlego

    Ak ne može lijevog beka, 0 bodova..
  • Thompson
    52


    A sta bi vi ljudi? Dam se kladit da vas vecina nije pogledala ni 20% utakmica Hoxhinih a govorite da nema kvalitet za Dinamo, igrao je vecinu vremena u Slaven Belupu sa drvima i sigurno da je bolji od Spikica, Menala, Emrelija, nismo u situaciji da se bahatimo pa da kažemo eto nama Hoxha ne valja kanturina od igrača a za bolje se recimo nema.
  • Jaro
    7.3k
    a ja tvrdim da nije bolji ni od jednog nabrojanog...
  • dumitrumitu
    1.3k
    Gledao sam sažetke Hoxhe i nije mi jasno kako je on kvaliteta za Dinamo. Špikić je za njega Messi.
  • Orc123
    7.8k
    Ja sam siguran da ce se mnogi iznenaditi ako ga potpisemo...
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    slažem se, a još obrambeno kažu pojedinci špika jak. U odnosu na Xoxhu od kojeg se igrači odbijaju Ko od brda špika je mala maca
  • plavac173
    2.6k
    Hoxha za zamjena Brekalu je po meni top. Brz, odlican 1 na 1 (a u Dinamu trenutno nema puno igraca koji mogu odraditi 1 na 1 kao sto je Ivanusec bio) i igra u oba smjera i dobar je jako u defanzivi sto Dinamu moze puno znaciti u nekim utakmicama.
  • Jurki
    11.7k
    Nije mi Hoxha nesto.. nije isto igrati u Belupu di imas prostora za kontre i polukontre kolko hoces, te tamo ima svu slobodu u igri. I u Dinamu di igras 90 posto utakmica protiv bunkera, sa malo prostora za nekakav konkretan bijeg.
  • Orc123
    7.8k
    Hoxa ima odlican dribling u mjestu, ono sto. spika nema....Vidovic npr. Ima ali nema brzinu....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions