• marcio amoroso
    36.4k

    Maxa sam zaboravio :grin:

    U vezi jesu 3 mjesta, ali je Baturina na desetki siguran. I imamo 7 igrača u vezi, a ne 6.
  • Crni86
    3.5k
    uff preracunao sam se, sori.

    Svkako onda previse veznjaka, jos pogotovo ako dode Hoxha, onda su dva viska (Vidovic kao zamjena za Baturinu)… Ne bi volio da se Ljubu proda jer svojom trkom uz sucica trenutno jedini moze donijet ekipu tu prijekopotrebnu energiju i agresiju. I uz njih dvojicu nam jos nedostaje igraca koji su trkacki jaki. Dok bi za Bulata reko da imamo dosta slicnih igraca te njegov nedostatak ne bi tolko primjetili. Ali dobro, budemo sve vidjeli.
  • Zagi
    7.6k
    Volio bih vidjeti Bulatove brojke.
    Nekak si mislim da je on trkački vrlo, vrlo jak makar nekad ne izgleda tako.
  • Crni86
    3.5k
    moze on trcat ali nema inteligenciju trcanja, ppozicioniranje jako lose, kasno krene trcat, fali voljni moment u trcanju kod kojih je to urodeno. Ne moze uzet ni jednu drugu loptu te i je u defanzici radi toga jako jako los.Njemu svaki put treba sekunda ili dve da krene trcat. Nije isto trcat ko muha bez glave ili trcat da nesto napravis sa tim (Ljubo i Sucic). To ili imas ili nemas. Ne moze se istrenirat. I upravo onda dodemo do toga kaj si reko ne izgleda tako to cesto jer je to suho trcanje.
  • Zagi
    7.6k
    Sve pet ali više manje sve kaj si napisao se može i mora utrenirati.
    Kapacitet pluća ne.
  • Crni86
    3.5k
    u toj razini nema razvijena pluca. On uvijek hvata zalet kao da razmislja sad moram potrcat. Inace nebi kasnio sekundu dvije sa pokretom. To je bio i kljucni problem po meni na zimu kad su igrali on i Misic skupa. Zato i je sa Sucicem to bolje izgledalo.
  • Zagi
    7.6k
    Da, to se slažem.
    Zato sam i napisao da nekad izgleda sporo i lijeno jer često kasni.

    Ali nije niti spor niti lijen. Mislim da se to da istrenirati.
  • Crni86
    3.5k
    kolko sam se ja susreo sa ljudima koji imaju razvijena pluca, oni su stalno u pokretu. Njima jednostavno to nije toliki napor i ne razmisljaju onda nego samo krenu. I Bulat mi nekako malo neprirodni trci kao da ajmo reci trci na silu kao da daje 120% u svoj trk ( ne znam kako drugacije objasnit) dok kod onih kojima je to prirodno izgledaju ko da klize, nista specijalno. Pogledaj Bulata kako izgleda u 55. minuti a kako Sucic, Ljubo ili npr Broz koji je fenomen.
  • xavier
    12k
    Sve pet ali više manje sve kaj si napisao se može i mora utrenirati.
    Kapacitet pluća ne.
    Zagi

    To ili imaš u glavi ili nemaš. Ne govorimo o 40-godišnjaku koji nije igrao nogomet 5 godina pa sad ima termin s dečkima s posla pa čvrsto odluči dovesti se u formu i davati malo više na terenu.

    Govorimo i 22-godišnjem profesionalnom nogometašu koji već 15 godina trenira na visokoj razini te ima iza sebe razne trenere. I usprkos svemu tome djeluje izrazito "lijeno" na terenu tako da teško da se odjednom može "utrenirati" da daje ono što do sad nije.

    Ima sjajnu desnu nogu, ali osim toga, do sad me ničim nije uvjerio da može igrati ozbiljnu ulogu u europskom Dinamu.
  • Crni86
    3.5k
    ima odlicnu desnu nogu, ali upravo se tu vidjela i njegova neitneligentnost kao veznog igraca u zadnjih par kola kada je u situaciji kada treba razigrat situacija gdje smo dobro istrcali kontru ili oduzeli loptu on puca sa 25 metara…
  • Zagi
    7.6k
    Pogledaj Bulata kako izgleda u 55. minuti a kako Sucic, Ljubo ili npr Broz koji je fenomen.Crni86

    Ok ali Broz i Sučić su baš elitna razina.
    Nije tak visoko ali nije ni Badelj jbg.
  • Crni86
    3.5k
    Badelj nema velike trkacke sposobnosti, ali je vec vise puta ponovljeno kako je on to nadoknadio sa inteligencijom u igri.
  • Zagi
    7.6k
    To je super ali trenutno pričamo o trkačkim sposobnostima
  • Crni86
    3.5k
    pa ti si spomenuo Badelja, ja sam samo reko da je Badelj to nadmojestio inteligencijom. Ne mislim ja da je Bulat los igrac, ali Misic ima garantirano mjesto u prvih 11, znaci uz njega mora igrat neko trkacki jak. Bulat ne sudjeluje ni u izgradnji napada, ne donosi nesto previse u obrani, nije Ademi s ulascima iz drugog plana. Kako je kolega naveo ne vidim ga u europskom Dinamu samo zato jer ima dobru desnu nogu.
  • Zagi
    7.6k
    Govorimo i 22-godišnjem profesionalnom nogometašu koji već 15 godina trenira na visokoj razini te ima iza sebe razne trenere. I usprkos svemu tome djeluje izrazito "lijeno" na terenu tako da teško da se odjednom može "utrenirati" da daje ono što do sad nije.xavier

    Ali upravo oko toga se ne slažem.

    On "djeluje" lijeno zato što konstantno kasni u duele.
    S druge strane uvjeren sam da pretrči jako puno što znači da nije lijen.

    Meni to izgleda kao da kasno pročita situaciju i konstantno je ajmo reč' na petama pa imaš dojma da mu se nije dalo al' ajd, potrčat će jer mora

    Igračka inteligencija. Sad, tu nema pomoći ali jako puno tih sitacija se da ishematizirati i to će mu puno pomoći..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.