• Ban
    698
    Potpis na sve ovo.
  • plavac173
    2.6k
    Na osnovu cega ti mislis da je Brekalu Dinamo zadnja opcija? Covjek ce smanjiti placu za pola da dodje u Dinamo jer mu je jedino vazno da uzme kartu za Njemacku i prema tome to ce mu biti ogromna motivacija!
    Plus Bologna je bila zainteresirana sad za Brekala a on je rekao da zeli samo Dinamo.
    Opet ponavljam, Brekalo je najveca klasa igraca koju Dinamo moze dovesti.

    Dobro je covjek napisao dolje.

    Nije mi jasno zašto uz ovakvu navijačku podršku igrači jedva čekaju pobjeć odavdeMlađi referent
  • IstokKa96
    671
    Obzirom da su trenutno i Brekalo i Hoxha jos uvijek u svojim trenutnim klubovima, a nijedan nam (izgleda) ne odgovara, postoji li treca opcija, a da nije 'unutarnja rezerva'?
  • Orc123
    7.8k

    Po cemu je Pjaca najbolje krilo Hnl? Ni po statistici, ni po igrama, ni po ocjenama! Koji su drugi kriteriji?
  • Facke
    3.6k
    Ljudi moji ovo je strahota. Pa kulike vec sad unaprijed serete po Brekalu? Jedan igrac iz lige petice je zeljan da dojde u Dinamo i da izbori meste na Euru. A koj se tu pise? Brekalo ove one , nebi ga dopeljal u klub, los je, nis nije odigral zadnje dvije godine. A koj je Petkovic prije Dinama odigral? Jednu dobri sezonu u Trapaniju. Jednu. Inace veliko nista. Svaka vam cast , al to blatenje po igracu prije dolaska je uzas i nije fer prema nijednom igracu. To bil Brekalo, Hoxha ili centarfor nogometnoga kluba nk prigorje zerjavinec. Stanite male na loptu.

    Vjerujem sanjinu koj se informacije tice. Hvala na tome :strong:
  • Zagi
    7.6k
    Tko je bolji?
  • Orc123
    7.8k
    Pa eto ak vec uspoređujemo Kaneko je na istom broju utakmica skupio 2 gola i 6 asista, pjaca samo 3 gola! Pasalic ima bolje brojke, Hoxa isto...na vecem broju utakmica ali ovaj Pjaca nije ni slika Pjace koji je odlazio iz Dinama. Sitne ozljede s kojima ima stalno problema necu ni spominjati.
  • Zagi
    7.6k
    Ajd, nemoj usporđivati lijeva i desna krila u nedostatku kvalitetnih kandidata.

    Hoxha sigurno nije bolji.
  • Orc123
    7.8k
    jesi li ti mozda napisao da je Pjaca najbolje lijevo krilo Hnl ili si napisao da je najbolje krilo Hnl? Desno krilo je stoper po tebi, to nije krilo ili? Daj si pogledaj...u nedostatku argumenata. Hoxa talentom nije definitivno na razini Pjace kojeg iznimno cijenim ali ima kontinuitet, zdrav je, u uzlaznoj putanji karijere , dok kod Pjace je sve suprotno tako da kad bi me netko pitao koga bi uzeo uzeo bi Hoxu bas radi toga, radi kontinuiteta i uzlazne putanje...
    Isto tako i Kaneko i Pasalic su bolja krila trenutno od Pjace.
    Kliniku imamo popunjenu dovoljno, ne treba jos jedan...dosta je Kaca, Stojke, Drmic, Sutalo....
  • Mihaljević
    9.8k
    Jedino što je istina da je Hoxha u boljoj formi od Brekija, al' i to je upitno da je situacija obrnuta, da je Hoxha u Fiorentini a Brekalo u Belupu... Obojica hvataju EURO, al' prije toga neka taj EURO pošteno zasluže. (Hoxha prelazi igrat za Albansku repku da ne mislite da sam popizdio sa Kosovom i EURO-m.)
  • eol12
    588
    Pročitao sam skoro 15 stranica sad otkad sam došao iz grada doma. 15 stranica gluposti kako se pitaju neki jel Brekalo dovoljno dobar za Dinamo.
    Bit ću kratak, ovakvi navijači ne zaslužuju klub kao Dinamo, ovakvi navijači su dokaz zašto nas tako malo dolazi na utakmice, ništa vam nije dobro, zapitajte se svi koji vam je vrag i podržite klub u teškim trenutcima. A Brekalo želim dobrodošlicu, jasno da nije u top formi; da je ne bi se spominjao u ovom kontekstu dolaska s 25 godina doma; ali ne možeš boljeg igrača trenutno niti zamisliti da dođe u nas klub.
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Ajmo ovako čisto da razjasnimo stvari, svakakvih gluposti se tu piše. Pišu se nebuloze jel bi nam Brekalo bil pojačanje ili ne jer je danas odigrao lošu tekmu. Pod broj1 u utakmici gdje cijela momčad igra kriminal očekivati dobru igru od igrača koji je u glavi pred odlaskom iz kluba i koji nije igral 2 mjeseca je apsurd. Pod broj 2 da igra vrhunski u fiorentini i standardan je sigurno ne bi išao u Dinamo nego u Real Madrid. Pod broj 3 ne pogode svi igrači uvijek s klubovima, treba se dosta toga posložiti da neki igrač u nekom klubu uspije. Brekalo je igral standardno i u Stuttgartu i u wolfsburgu i u Torinu, samo zadnjih pola godine wolfsburga nije igrao kad je po meni napravil najveću pogrešku karijere i otišao nazad iz Torina gdje je bio kralj, u klub u kojem mu ističe ugovor( ako je već išao tamo trebao je produžiti ugovor, al osobno znam da je Bara išao na kartu igrač će otići za džabe, uzet ću si veću proviziju i mislili su da će birat klub kao slobodan igrač). No nije produžio ugovor, istical mu je i prodan je da se tek tolko zaradi nešto za 1.5 milijuna eura u klub koji je već imal 5 krila i u koji je smješno ići za tako male novce( Ikone je došao za 20, Gonzalez za 25, Kouame za 10 i ostali tako koji su mu tamo konkurencija). Na račun toga nije ni imal nikakav status kad je došao i dobivao je minute na kapaljku. Pratil sam bas i njega i fiorentinu, prošle sezone kad je ulazio imao je par dobrih tekmi. Sto se tiče ove sezone, dobro je krenul, odigrao par dobrih tekmi protiv Genoe, Atalante, Napoli je posebno dobar bio, a imao je i nekih manje dobrih tekmi. Kao igrač po meni je pao, nije ono sta smo svi očekivali, ali i dalje je napravil jako puno stvari sa svojih 25 godina i sigurno je da će u hnl rasturati jer to je drugi svijet. Hajduk je dovel kleinheslera(minutaža kleinheslera 100 min u pola godine u prosječnom panathinaikosu, Brekalova 850 min u polusezoni u puno puno jačem klubu fiorentini),a kleinhesler je kao top pojačanje, a Brekalo nije. Pročital sam i komentar kad je Brekalo odigral utakmicu kao pjaca protiv celtica i pogledao malo statistike, dao je 3 gola 2021 Union Berlinu u pohodu za ligu prvaka, također u Torinu je fiorentini dal 2 gola. Tako da defintivno je to i vise nego respektabilan igrač i nadam se da ove info sto sam čuo da Dinamo nije poslao dobru ponudu fiorentini neće biti zadnje info nego da ćemo dovesti igrača koji je jos uvijek mlad i koji će sigurni razvaliti hnl ukoliko dođe
  • NitkoBitan
    17k
    Nama fali jedan Hoxha u momcadi. Solidne visine i fizikalija, brz te zna 1 na 1. Ugodno ce nas iznenadit.

    Nema se tu kaj razmisljat, obavezno ga uzet sad na zimu da smo sigurni da cemo na ljeto imat barem jedno pravo lijevo krilo kad Brekalo ode.

    Vidim da se spominje u ovoj temi i Pjaca... najte bit smijesni. Od njega je ostalo samo ime... i staklene noge. Nemre on trenutno u istu recenicu sa Hoxhom.
  • BigZ
    461
    Kolko cemo jos stranica ispisati o Brekalu za ime Boga!?Orc123

    Znate koliko je sati kad Orcu dopizdite, evandelistu koji je napisao najnoviji zavjet o Ojedi


    :up:
  • Noel
    6k
    Ne samo to da Brekalo ima u jednoj sezoni lige petice više golova nego Luka Menalo u 5 godina u Dinamu nego je Brekalo dvije godine mlađi od Menala. Vi koji nama tvrdite da Brekalo nebi bio pojačanje pogledajte kaj nam sjedi na klupi. Oćemo dalje na Špikića il ćete priznat da je Brekalo ipak pojačanje?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions