• sanjinlego
    3k
    Brekalo 5+ golovi i 3+ asistencije. Dovoljno!

    Edit: plus dolazi iz treninga, ne treba ga čekati 2 mjeseca da dođe do sebe.
  • Captain America
    17.6k
    Rile, Boško Šutalo (vrhunski zamijenio Jopu prošlo ljeto do ozljede), Mišić, Bruno, Hajrović, Drmić, Krovinović, Uremović i Livaja su naši igrači kojih su zadnjih 5 godina dolazili u HNL iz liga petice (Portugal tu isto računam) nakon epizodnih uloga u svojim klubovima. Sve do jednog su bili igrači koji su činili razliku u sprdačini zvanoj HNL, a danas je liga na najnižim granama u zadnjih dosta godina.

    I nakon ovoga, zonaši tvrde da Josip Brekalo neće biti pojačanje za Dinamo. Josip će uz Brunu biti najbolji igrač u ligi, a kritičari će skepticizam usmjeriti prema upravi jer nisu dogovorili fiksnu odštetu za ljeto jer će već u ožujku biti kasno.
  • Georg Koch
    4.5k
    razumijem ja tebe, ali tko je onda instant pojacanje koje bi ti htio, a da je realno s obzirom na sve okolnosti?
  • LaznjakProsineckog
    646
    Pa Spikic ima 2 asista i 3 gola a poceo je samo 9 utakmica, znaci Spikic bi imao da je igrao 18 utakmica bar 5 golova i 3 asista bez problema.
  • Ban
    698
    Brekalo 5+ golovi i 3+ asistencije. Dovoljno!sanjinlego

    8 g+a u 19 utakmica je tebi ekstra klasa za HNL?
  • Jurki
    11.7k
    O cemu mi pricamo ljudi. Pa nasi protivnici u ligi su namjerno ostavljali nasu lijevu stranu nebranjenu jer znaju da smo jalovi po toj strani i da nismo nista sposobni iskreirati po toj strani.
    Bas me zanima dal ce ti analfabeti od hnl trenera i dalje ostavljati tu stranu praznom?
  • Purger
    360
    Brekalo bi nas prošetao do titule.
  • Captain America
    17.6k
    zasto izgleda izgubljeno i nezainteresiranoi more je plavo

    Postoji nešto što se zove zona ugode, a čiji se utjecaj u životu općenito voli zanemariti. Znam o čemu pričam jer sam i sam takav. Ne možeš usporediti igranje u Dinamu gdje u svome klubu i gradu i gdje samom pojavom izazivaš poštovanje kako suigrača tako i protivnika i igranje u Firenci i Wolfsburgu gdje nikog nije briga za tebe i tvoje potencijalne probleme. Baš čudno da je Brekalo najbolje igrao pod našim trenerom u Torinu.

    Svi smo mi ljudi i većina bi ovako reagirala nakon potpuno nelogičnih odluka trenera. Odigrao je vrhunski protiv Napolija da bi u idućih 9 utakmica dobio sat vremena. Logična odluka, nema što.

    Ovo mu je zadnji vlak i samom odlukom da će pristati na manju plaću pokazuje da je sazrio i da želi nešto značajno napraviti, a za što ima i više nego dovoljno vremena. Ja se sebično nadam da će značajne stvari raditi idućih 4, 5 godina u našem dresu.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Ja se pitam jesmo li mi gledali istu bijedu ovu jesen pa neki ne vide da su nama i prosječni igrači pojačanja?

    Svaki igrač koji nije teretan poput šlepera, koji može stvorit višak, iskombinirat nešto na malom prostoru je za nas premija.
  • i more je plavo
    1k


    Frende da ja to znam, ja bi nasao put do Jakira i predlozio ga.

    Ja iz dubine srca zelim da Brekalo bude taj, samo komentiram ono sto vidim.
    Brekalo ce imati teret igraca koji je doveden da bude prevaga, ako je u glavi cist, on ce to i biti.

    A nitko mi nije odgovorio jel vatra u njemu tinja ili se pustil i ubire plodove minulog rada, jer ako mu se neda, onda ce biti dizbalans u svlacionici zbog place i zato sto ce morati biti u prvih 11

    Ja mu zaista zelim sve najbolje zbog Dinama, jer nemamo bas prava na puno gresaka u ovom prelaznom roku.
  • Jurki
    11.7k
    A nitko mi nije odgovorio jel vatra u njemu tinja ili se pustil i ubire plodove minulog radai more je plavo

    Odgovoreno ti je bilo na to pitanje. Da mu je bitno ubirati plodove minulog rada ostal bi u Firenci, a ne trazio odlazak u Dinamo za upola manju placu.
    Ako to nije dokaz da jos u njemu ima volje i zelje za uspjehom u nogometu onda ne znam kaj je.
  • sanjinlego
    3k
    Brekalo odigrao zadnje minute za Fiorentinu. Stiže u Dinamo!

    Slaže se fina ekipa, lijepih prvih 11 :)
  • Georg Koch
    4.5k
    sve 5. Samo odgovor na ovo tvoje procitaj slobodno post od kolege Captain America, 3-4 posta iznad tvog komentara, ( ne znam oznaciti sada :sweat: ) potpis sto je napisao a-z,bas i odgovor na ovo tvoje.

    @Captain America
  • Ban
    698
    Za nas ove sezone i dobri igrači izgledaju prosječno tako da bi nam stvarno i trebao Neymar ili Mbappe da to barem donekle liči na nešto.

    Ja se nadam da će Jakir posložiti ekipu za drugi dio sezone. U to se uzdam te se u tom kontekstu nadam da će mu uprava priskrbiti profile igrača kakve potražuje. Ako su to Brekalo i Hoxha, neka. Bar su dijametralno suprotni profili pa za svaku situaciju imamo nešto. Vjerujem li da su ti igrači ekstra klase za Dinamo? Ne vjerujem.

    Nadam se da će sve proći idealno, ali bojim se da će se mnogi među vama razočarati. Naša najbolja šansa je u tome da Jakir posloži ekipu po svom guštu i da kolektivno proigramo, nije u Brekalovoj posebnoj klasi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions