• plavac173
    2.6k
    Cekaj, jesi svjestan da navijas za Dinamo Zagreb, klub koji igra u hnlu u ligi u kojoj 6 klubova igra sa 500 gledatelja na stadionama.
    Jel stvarno ocekujes da Dinamo dovede igraca koji zabija golove i radi razliku u Seriji A? Ne mozes vecu klasu igraca dovesti od Brekala, ili ako hoces da vratimo Menala i da nam igra?
    Uostalom napisao je gore covjek lijepo, kad je Dinamo doveo nekog igraca u Europi a da je pritom radio razliku u istoj? A kamo li u drugoj najboljoj ligi na svijetu, odnosno ligi petice.

    Jednostavno ne mogu razumijet ovo.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Primjetio sam da dinamo prati ogija a on ne prati dinamo. Ne znači sigurni ništa, ali malo čudno
  • Common Sense
    796
    Sve to stoji, normalno da ne možemo dovoditi igrače iz takvih klubova koji su u ok formi. Ja samo smatram kako mnogi forumaši ovdje znatno precjenjuju Brekala.
  • Georg Koch
    4.5k
    a nema sanse mislim. Cak bi i za okladu bio spreman(pogotovo za Brekala).
  • Jurki
    11.7k
    Brekalo zna da ce dobiti minutazu u Dinamu.
    Brekalo je isto tak svjestan da ako i ovo usere se moze oprostiti od repke a i ozbiljnog nogometa.
    Siguran sam da ce biti jebeno motiviran i htjeti ici na Euro.
    Talijani su postali gori od Engleza, eksperti za sjebat igraca.
  • plavac173
    2.6k
    Nemaju razloga precjenjivati, covjek ima dobre brojke u ligi petice i zeli dobit kartu za Njemcku.
    Zar mislis da ne bi radio razliku u hnlu protiv Štigleca, Bukvića i ostale ekipe? U istoj sezoni igra protiv Di Lorenza i prvaka Italije kojem je zabio i gol i protiv hnl specijalaca :cool:
  • plavac173
    2.6k
    Ma nista to, nismo zadovoljni ako ne dodje Neymar... Zapravo ne treba nam takav igrac koji nije vise mogao u Europi radit razliku pa je otisao po pare.

    Morao sam, izvinjavam se :razz:
  • Zagi
    7.6k
    Ako Rukavina ode u Goricu, mislim da će individualno imati bolju polusezonu od Brekala i Hoxhe.Ban

    Ako Hoxha ode iz Slavena i Rukavina u Goricu, Šakota će imati bolju polusezonu od Rukavine.
  • Jurki
    11.7k
    nismo zadovoljni ako ne dodje Neymar...plavac173

    Taj cim bi videl kak teren u Koprivnici izgleda bi gledal na koji krtovinec bi se popicil da iznudi penal ili izglumi ozljedu.
    Edit: vratiti Sammira i Badelove dionice idu u nebo.
  • Ban
    698
    Ako Hoxha ode iz Slavena i Rukavina u Goricu, Šakota će imati bolju polusezonu od Rukavine.Zagi

    Biti će uzbudljivo popratiti. Mislim da bi Istra i Loksa isto bile dobre posudbe za Rukavinu, ali sviđa mi se Gorica.
  • i more je plavo
    1k
    Kao sto sam vec pisao, mi smo ovdje cudo.
    Brekalo nam nije pojacanje za poziciju na kojoj nam igra Spikic
    Georg Koch

    Ne zelis shvatiti siru sliku.
    Brekalo je 3x skuplji od Špike i nerado igra obranu.
    Ovakav kakav je zadnje vrijeme nije instant pojacanje, a nama to treba.

    A vjeruj mi da zelim da dodje i bude prevaga, bar jednako kao i ti.

    Ja sam samo komentirao trenutnu situaciju, nju smo vidjeli danas, a ti si iz danasnje igre iscitao zelju za povratkom u Dinamo.....postujem, mozda je tako.
    Nemam insiderske info sto mu je u glavi, i zasto izgleda izgubljeno i nezainteresirano, a ni kuglu iz koje mogu vidjeti sto ce biti sutra i ima li Jakir mapu za doprijeti do njega da ga razdrma.

    Svakako ce lakse igrati u hnl-u gdje ce biti dokazana zvijezda, k tome i igrac Dinama i samim time imati bolji status.

    Od mene dosta o Brekalu za danas, ja mu istinski zelim da bude prvi strijelac HNL-a i prvaka Hrvatske i kao takav ode na EURO
  • Maximo
    490


    haha...odmah na zagrijavanju bi se kotural do pol terena i držal za nogu...
  • Izet Hajrović
    2k
    Svima su puna usta Rukavine, a taj dečko nije pokazao apsolutno ništa u seniorskom nogometu. Za 10 dana puni 20 godina i što smo vidjeli od njega? Puste napise o ogromnom talentu. U juniorima isto nije bio nešto posebno da radi razliku. Možda nije dobio pravu minutažu u seniorima, ali to što je i dobio odigrao je loše, sjećam se da se stalno izvlačio u izolaciju i pokušavao driblinge koji uopće nisu prolazili, stil igre sličan Marinu, ležerno, opušteno, manekenski. Taj dečko nije za Dinamo i nije mi dobro kada netko uspoređuje njega i Brekala.
  • Ban
    698
    Ma u kaj bi se uopće kladili? Nema potrebe, budemo samo ispratili i vidjeli na čemu smo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions