• Dinaminjo
    929
    Ne motivira njega Dinamo nego Euro..

    Zasto bi riskirao u jednoj utakmici da ga ne puste i dobija mrvice kad ovdje ima 20 utakmica
  • i more je plavo
    1k
    Stvarno mislis da nebi igrao "zainteresirano" s ozbirom da je Euro za 6 mjeseci. Promisljato.plavac173

    Nisam ovo shvatio.
    Ja sam rekao da vec duze vrijeme izgleda nezainteresirano, i da ne znam zasto.
    I ne znam hoce li Dinamo i Fiorentina naci model da on puno financijski ne gubi, jer prepolovljena placa ce ga tesko motivirati za jurnjavu po Koprivnici i Gorici nakon Bundeslige i Serie A
  • Bosskovitz
    11.7k


    Pristanak na prepolovljenu plaću bi i najviše govorio o tome koliko želi ponovno uspjeti. Da mu je samo do plaće - njegov ugovor u Fiorentini je siguran, igrao ili bio na tribini.
  • wolfgang14
    1.4k
    Izvuko je brekala sad (72. minuta)
  • plavac173
    2.6k
    Ako nisi znao, Europsko prvenstveno je u 6om mjesecu, i Brekalu je glavni cilj zaradit kartu za Njemacku. Sa ovakvim iskustvom i svemu ostalom da nebi radio razliku u hnlu?

    Sad mi je zao jer nije zabio hat trick samo zbog vas par zonasa i da ne dodje u Dinamo i proda se u Juventus.
  • Praskaton
    2.3k
    Definitivno ne racunaju na njega-Brekalo prvi igrac koji je izasao
  • Ban
    698
    Upravo su uveli lijevog beka da im igra krilo.
  • Captain America
    17.7k
    Ako on nije motiviran i željan dokazivanja u Serie A, kako će biti motiviran igrati HNL?Common Sense

    Znam jednog takvog koji se odaziva na ime Bruno i ima nekakvu traku u Dinamu.
  • Dubbbrava
    446
    Mislim da nam je svima jasno nakon ove tekme Fiorentine da definitivno tamo na njega više ne računaju i da je naš!
  • Georg Koch
    4.5k
    Kao sto sam vec pisao, mi smo ovdje cudo.
    Brekalo nam nije pojacanje za poziciju na kojoj nam igra Spikic, od kojeg bolji ucinak ima Soldo u Gorici koji ima 20-21 godinu, i igra 8icu, za razliku od Spike koji je krilo....
    Fascinantno je bilo sto reci.
    Nas doprinos s krila je ravan nuli(ne racunajuci Kanekovo budjenje zadnjih cca 6 kola).
    Da Brekalo igra puno bolje u Fiorentini, ne bi se uopce dovodio u kontekst povratka u Dinamo. Tada bi bili samo na Hohxi.
    Ovako imamo opciju vratiti igraca koji je po meni spaceshuttle za hnl, ima motiv i priliku sad ili nikad za euro, rast cijenje i opet probitak u europske klubove.
    Boze daj da nam dodje, Boze daj. Samo to cu reci.
  • Marcinko
    597
    On je prije 2g bio vrlo dobar u Torinu što ga je i dovelo u Fiorentinu, zadnje dvije sezone igra tako jer nije ta razina, ali to ne znači da nije razina HNLa, tako da opušteno forumaši.
  • Common Sense
    796
    Za svoje mjesto na Euru može se izboriti i kroz Serie A. I za mjesto na svjetskom se mogao izboriti kroz Serie A, gdje ćeš bolji izlog od toga.

    Za njega bi u ovom trenutku karijere po meni idealna bila Turska, gdje bi se na račun imena mogao poput Rebića još par godina vući po terenu. A nakon toga kakva egzotika ako će mu biti do nogometa.
  • Dinaminjo
    929


    Jel ti znas razliku izmedu 1800 minuta i 180 minuta
    Za Tursku ima vremena
  • Jurki
    11.7k
    Kaj stvarno covjek nece sve procitati.
    Od upisa da Brekalo koji ima jako dobar ucinak u ligama petice i u najboljim igrackim godinama nebi bio pojacanje za Dinamo.
    Do upisa da su Hoxha i Spikic bolji od njega. Hoxha kojem je najjaci klub za koji je igral Belupo, a Spikic kojem je plafon Recaro u Dinamu, a igra jer jednostavno nema tko igrati tu poziciju.
  • Ban
    698
    Ako Rukavina ode u Goricu, mislim da će individualno imati bolju polusezonu od Brekala i Hoxhe.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions