• Kujtim Shalla
    2.9k
    špika ne treba igrati nigdje
  • Jurki
    11.7k
    Pa di bu igral Špika ak je Takuro zabetoniran desno......i tak.i more je plavo

    Špikicu treba naci angazman u Arabiji. Nemam nist protiv njega, ali on od dolaska u Dinamo nije poboljsal svoju igru.
  • CastAway1986
    1.4k
    I nek se šeta po terenu i nek je najgori...Treba nam odmoran za Triglav iz Kranja :strong:
  • Captain America
    17.6k
    Good guy Brekalo želi pomoći sirotinji s ovakvim pristupom da dobijemo i tih 10% od idućeg transfera.
  • LaznjakProsineckog
    646
    Ako je Kaneko desno, znaci da će lijevo biti Spikic/Hoxha/Brekalo/Vidovic/Rukavina i jos 2x juniora imamo? Previše igrača i 2x su apsolutno dosta za ovu polusezonu, čemu ovo sve? Jer je Jakir lajao odkad je došao da smo loša momčad? Oprosti ali Mišić-Sučić / Vidovic-Baturina-Kaneko/ Petkovic meni ne da ne djeluje kao loša momčad, nego je Jakir tipični seronja koji svaljuje na sve samo ne na sebe ove smiješne predstave, imao je 30 utakmica skoro i baš da nikako sa ovakvim igračima igramo je samo njegova krivica i ničija druga, sad se treba rasipat za Brekala, Hoxhu itd.? Loš trener. Samo laje o pojacanjima, a Bjelica npr. sa ovom momcadi proseta se ligom.
  • NitkoBitan
    17k
    Spikic je sasvim solidna zamjena.Nek trci ko budala zadnjih 20-30 minuta na izmorenu protivnicku vezu i i obranu, nesto ce se izrodit iz toga da ga jbs.
  • plavac173
    2.6k
    Cemu ovaj post? Strasno.
  • Jurki
    11.7k
    Spikic/Hoxha/Brekalo/Vidovic/RukavinaLaznjakProsineckog

    Od svih nabrojenih u sastavu na jesen smo imali Spikica koji tu poziciju nije igral valjda 3-4 godine. U Gorici je bio desno isto ko i kod nas.
    Vidovic koji nije krilo vec desetka i Rukavinu od kojeg ne mozes ocekivati da vadi kestenje iz vatre.
    U prenesenom znacenju imas 1 krilo i to lose i 1 klinca.
  • i more je plavo
    1k
    Ja sam ovo pisao na temelju njegovih igara zadnjih godinu dana i njegove place od 1.7 milje godisnje.
    Ja sam skoro 100% siguran da nebu igral za 400 k. ko Takuro, a da bi volio vidjeti Brekala punog motiva u Dinamu, to nije upitno.

    Ja sam prije 10-tak dana pitao jel netko zna, zasto on vec duze vrijeme izgleda lose i sto me vise brine, nezainteresirano.
  • Bosskovitz
    11.7k


    A gle, da igra konstantno dobro, ne bismo ga ni spominjali ovdje.

    Sigurno ne bismo mogli dovesti igrača koji je standardan u Fiorentini koja je četvrta u Serie A. Svi znamo da je Brekalo rizik ali vjerujemo da je rizik koji se isplati, pogotovo u ovoj pred-Euro situaciji.
  • CastAway1986
    1.4k
    lakše s kritikama i vrijeđanjem trenera
  • plavac173
    2.6k
    Stvarno mislis da nebi igrao "zainteresirano" s ozbirom da je Euro za 6 mjeseci? Promisljato.

    Sto je jos jace, ljudi misle da Dinamo moze dovesti igraca koji zabija golove u drugoj najboljoj ligi na svijetu (a Brekalo je i u Seriji A i Bundes Ligi imao 10g+a odnosno u obje po 10) i kao takav je najveca klasa igraca koju Dinamo moze dovesti.
  • Jurki
    11.7k
    Bjelica npr. sa ovom momcadi proseta se ligom.LaznjakProsineckog

    Dal si siguran u to kaj kazes?
    Bjelicina momcad iz 2018 bi "ovoj Bjelicinoj momcadi" iz 2023. utrpala 5 komada.
    Inace vidjeli smo kaj je s nikakvom momcadi napravio (Osijek).
  • Common Sense
    796
    Već se spominjalo više puta na ovoj temi. Kod njega su glava, karakter i radne navike glavni problemi. Bolest punog želuca. Žalosno je da je bio bolji i korisniji igrač sa 17 godina kada je odlazio nego što je danas.

    Ne vjerujem da će se njegova posudba kod nas pokazati kao pozitivan potez na kraju balade. Ako on nije motiviran i željan dokazivanja u Serie A, kako će biti motiviran igrati HNL? Ne kažem da je nemoguće, moguće je, ali to bi onda bila baš teška anomalija.
  • din
    442
    Previše ljudi očekuje nekog top igrača koji ima 20+ golova u sezoni i to u dobroj ligi, takvi igrači idu u lige petice, a ne u Dinamo. Kad je Dinamo doveo igrača koji je bio u top formi, a da je van hnl-a? Igrači tipa Orsic, Olmo, Šutalo itd su došli i razvijali se u klubu, kroz razvoj su postali takvi kakvi jesu danas. Dinamo nikad ni neće dovesti nekog trenutno razvijenog top igrača jer nema love za njega.. Brekalo može oživjeti svoju karijeru u Dinamu jer je hnl takav kakav je, a to i on zna, ovo može biti najgore za njega da ga ovi zadrže samo jer nema tko igrati, pa kad se vrate on opet sjedi na klupi i ode mu euro.. Ali to kluba ne muči što će biti s igračem, oni samo na svoju guzicu misle
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions