• Bosskovitz
    11.7k


    Sad već mislim da nas namjerno jebu xD
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    onda nebi bilo logike vraćati Morena, mada je Ben kralj.
  • plavac173
    2.6k
    Sad opet gledam izjavu Jakirovica poslije utakmice i na koji je nacin rekao za Brekala da je u zavrsnoj fazi i u smislu da je vec jednom nogom u Zagrebu..

    Samo manje portale citajte.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Baš slušam Jakira što priča vezano za Brekala. On želi doći, ali jedno krilo im se ozlijedilo, a drugi ide na prvenstvo Afrike. Navodno Fiorentina isto traži krilo koje bi zamijenilo Brekala.
  • emilperska
    5.4k
    Mislim da je Jakir prebacio lopticu na Upravu, kao u smislu: "S Brekalom smo se sve dog, sad je na vama da poķažete da vase postojanje ima neku svrhu."
  • CastAway1986
    1.4k
    Ja mislim da smo svi jednoglasni za povratak Brekala a jedno je sigurno da će se svi sa Zone večeras gledati Fiorentinu :lol:
  • Facke
    3.6k
    Po meni, ak je nama trenutno jedina mogucnost uzeti Brekala 6 mjeseci i da ga unovcime s 10% na iducem transferu odma nek se to tak resi. Vec denes.
    I to je realne. Brekalo po transfermarktu vredi 4,5 miljona.
    A Fiorentina nam ga sigurne nebi ispod cene dala. A ima ugovor do leta 2026. Tak da realne nemame sanse ga kupiti. Iskali bi sigurne koju milju vise. Ove je dobra opcija. Nemu da se nametne Zlatku za Euro. Bil bi pun motiva i pomogel bi nam a i Fiorentine el bi ga u ljetu mogla lepe unovciti.
  • plavac173
    2.6k
    Sto je najtuznije imam neki osjecaj da ce veceras past preko reklame kraj stadiona i slomit obje noge sa rupturom na mozgu.
    Kakve smo srece rekao bih samo ocekivano i brz oporavak.
  • emilperska
    5.4k
    Inace Sassuolo (ili kak se vec pise) ne znaju za pobjedu od 26.11. Zadnjih 6 tekmi, 5 poraza i remi. Zvuci idealno da ih Brekalo siluje :(
  • Droljo
    8k

    A berardi im je u top formi
  • Bosskovitz
    11.7k
    I to je realne. Brekalo po transfermarktu vredi 4,5 miljona.Facke

    Transfermarkt je sugestija, igrač vrijedi onoliko koliko je netko za njega spreman platiti. Fiorentina ga je na početku sezone platila 1,7 milijuna i sad ga se rjesava, tako da su 4,5 milijuna mokri snovi.

    Mislim da bi nam ga odmah dali za tih istih 1,7 milijuna.
  • Droljo
    8k
    Fiorentina ga je na početku sezone platila 1,7 milijuna i sad ga se rjesava, tako da su 4,5 milijuna mokri snovi.Bosskovitz

    Točno to. Da dobiju 1.5 mil i obrišu njegovu plaću do kraja ugovora mogu bit super zadovoljni
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Ali sve je to uzalud ako igrač i njihove gov agent ne žele to
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    ja već našao program iako je 30 min do tekme, ni na wc ne idem dok se sve ne završi. Jebes i vaterpolo:lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions