• San Lorenzo
    15.4k
    Starta Brekalo, daj Bože nikad lošijih 45 minuta.sanjinlego

    'Igram protiv Sassouola, mislim na Rogašku!'
  • Bosskovitz
    11.7k
    Ako možemo Šutala utopiti Bologni, definitivno trebamo. Nažalost nije pokazao ništa, noge su mu staklene, a plaćen je ohoho. Osobno ne vidim da on ikada postaje neki stozerni stoper u Dinamu.
  • hardek
    2.8k
    Nije to ništa neuobičajeno ako je riječ o mladim i nedokazanim igračima sa dobrim potencijalom. To se ne radi sa igračima od 25+ godina i 30+ utakmica za elitnu reprezentaciju.
  • Izet Hajrović
    2k
    da, ali treba gledati širi kontekst, nije da su oni nama njega uvalili pa kao dajte ga uzmite, neka igra kod vas da mu nabijemo cijenu pa vam damo 10%. Oni mogu birati, Dinamo je za njih jedna od opcija. Postoje nekad opcije da klubovi pošalju igrača na posudbu i ponude tih 10% kako bi bili sigurni da će igrati kao što je bio slučaj s Beljom, zašto bi Istra razvijala tuđeg igrača ako nema koristi od toga? Tako da ovih 10% što mi tražimo nema veze s Istrinih 10%, drugačiji je kontekst potpuno.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Ma neće dobiti ni minute kladim se
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    E jbg, zato mene nikad ne pitaj za rezultat, više srcem nego glavom igram:rofl:
  • Mlađi referent
    12.3k
    Brekalo autogol i dvije obrambene reakcije kao protiv Španjolaca na Euru 21, bez ozljede :cheer: . Zaslužili smo to nakon godinu dana patnje.

    Ako Boška možemo prodati, napraviti to definitivno.
  • rioda
    4.8k
    Slažem se s vama, samo kažem da mene takva ponuda ne čudi. Osobno da sam na čelu Dinama bi isforsirao pod svaku cijenu transfer Brekala, a ne posudbu. No, osim Dinama tu su još tri strane - Brekalo, Bara, Fiorentina, treba to sve uskladiti da svi budu zadovoljni.
  • Bosskovitz
    11.7k


    Sve ok, složit ću se s tobom, i ja bih radije da su u HNL-u ili Sloveniji nego u BiH ligi. Odgovarao sam primarno na komentar koji je kritizirao zakaj idu u Velez, a ne u GOSK, Široki ili Zrinjski.
  • plavac173
    2.6k
    I ljudi ga bas sad stave u pozadinu IMG-2685.png[/img]
  • CastAway1986
    1.4k
    Benkovic odigrao jako dobru utakmicu u pobjedi Trabzonspora , očito da nije otpisan kako su naši mediji pisali samim time otpadaju i šanse da ga se dovede mada povratkom Živkovića to i nije neka potreba ...
  • hardek
    2.8k
    S obzirom na našu sreću ove sezone, nebi bilo loše staviti 2,3 eura na hat trick Brekala
  • Droljo
    8k

    Brekalo je još mlad i isplati se uložiti u njega.
    Tipa 1.5 mil za transfer (Fiorentina vratila uloženo).
    Milju po sezoni plaću na 5 godina dati ugovor.
    Staviti klauzulu od min 8 mil za transfer iz dinama.
    Mislim da bi svi mogli biti zadovoljni..
  • plavac173
    2.6k
    Ili na Sassoulo, besplatna kvota. Vidim svi se zale na napad veceras u Fiorentini, desetkovani su.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions