• Miro Vugrinec
    4.7k
    Znaci radi se samo o polugodisnjoj posudbi? Nema govora o ista dugorocnijem? Onda nek dovedu i Hoxhu inace cemo na ljeto opet imat problem s tim lijevim krilom.NitkoBitan

    Da, ne nudi se nikakav otkup nego cistu suha posudba i još tražimo 10 posto od budućeg transfera iz fiorentine.
  • Facke
    3.6k


    Steta. Zake nebi dogovorili opciju otkupa? Al dobre mozda Brekalo nece ni duze od pola leta u Dinamo.
  • Captain America
    17.7k
    Kakav obraz moraš imati da tražiš 10% od budućeg transfera za posudbu od 6 mjeseci umjesto da probaš dogovorit otkupnu cijenu :lol: Kakvi banditi nam vode klub :vomit:
  • Ban
    698
    Steta. Zake nebi dogovorili opciju otkupa? Al dobre mozda Brekalo nece ni duze od pola leta u Dinamo.Facke

    Vjerojatno ni Brekalo ne želi niti klub ima novaca. Flaster, a za sljedeću sezonu nam ostaje Hoxha.

    Meni je to crikus, ali svakom njegovo.
  • Facke
    3.6k


    Zake banditi? Pa pameten potez? Jos ga posudime i od buduceg transfera zaradime :lol:
  • BornaPŽ1986
    1k
    Vjerojatno ni Brekalo ne želi niti klub ima novaca. Flaster, a za sljedeću sezonu nam ostaje Hoxha.

    Meni je to crikus, ali svakom njegovo.
    Ban

    Ako se ne varam za Brekala se pisalo i da je mogao doci ljetos ili tako nesto ali naravno izabrao je Fiorentinu i inozemstvo sto i razumijem ali ocito da nema pomaka. Sad kao da ispada da bi na EURO i da odjednom ima zelju vratiti se. Puno bi nam znacio do kraja sezone vjerojatno, jer smo u zaostatku ali ispada da bi se on dosao ogrebat pa onda nakon posudbe isao dalje kao i dosad. Dugorocno nam to realno ne znaci osim ovih par mjeseci, osim ako ne bude opcije za otkup. Zato se vjerojatno zeli i osigurat Hoxha koji bi bio bas nas.
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Koliko ja znam nije do Brekala njemu je jedino bitno osvojiti ulaznicu za euro, nego nasi smatraju da im je preskup za otkup i da ima preveliku placu pa stoga žele posudbu samo da se osvoji prvenstvo, a na ljeto imaju u planu Stojkovicu dati šansu na toj poziciji
  • Ivdzo11
    4.2k
    ma da nas je netko pitao za ovu opciju, da posudimo brekala na 6 mjeseci, prije 20tak dana svi bi pristali, bez pogovora... Sad odjednom neka razocarenja ako ga necemo otkupit..
  • Facke
    3.6k


    Ak mu s dobrim igrama kod nas naraste cena mi ga nemame sanse kupiti. Tak da posudba od 6 mjeseci dobra opcija za jednuga i drugoga.
  • Peškaman
    4.3k
    Imamo Stojkovića i po meni sasvim ok odluka.
    Kolika je godisnja plaća Brekala u Fiorentini i koliko bi nas izasla njegova plaća za polusezonu?
  • miro
    4.4k
    Ne znam koliko ćemo još vremena trošit (uzalud?) na Brekala. Ovdje su ljudi počeli razmišljat kao da se bez njega ne može osvojit HNL?! Treba to završit početkom sljedećeg tjedna i krenut u ozbiljne pripreme s onima koji su tu.

    Bilo je nekoliko dobrih stvari u današnjoj tekmi, a po meni je Brkljača pokazao da ima za njega itekako mjesta na pripremama
  • hardek
    2.8k
    Po meni bi najbolje bilo posudbu+mogućnost otkupa pa ako ga već uzimamo i tu se razigra bolje da ga mi prosljedimo nekom dalje. Slična solucija kao postotak od sljedece prodaje samo više gospodski izgleda drugoj strani.
  • Marcinko
    599
    Zakaj Vrbančića posuđujemo u fking velež, ako neće nitko u HNL, zakaj ne u Sloveniju ili hrvatske klubove u Bosni, tipa Posušje GOŠK, ako u Zrinjskom neće.
  • Time
    855

    Brekalo bi kod nas 99 posto izborio Euro,i samim tim cijena bi mu skocila.Da ostane u Fiorentini euro bi mu jako visio i vjerojatno ni bi bio pozvan.Sve to uzimajuci u obzir 10 posto od transfera nije nikakva ludost.
  • NitkoBitan
    17.1k
    Stvarno se nadam da dovodimo Hoxhu. Brekalo ce izgleda bit sa nama do kraja sezone, i kaj bi onda trebali ostat na klincu sa tek oporavljenim ligamentima kojem lijevo krilo nije prirodna pozicija? Nadam se da se lutanje i odgadanje neodgodivog nece nastavit.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions