• plavac173
    2.6k
    Molit dragog Boga da Fiorentina pronadje krilo i Brekalo je nas. Do tad...
  • cron1ck
    1.7k
    Osvrtnik objavio da je Ogiwara pao liječnički
  • Miro Vugrinec
    4.7k


    Ogiwara se nalazi na popisu za pripreme prema tome trebalo bi biti sve u redu.

    P.s.Ovo su igrači koji idu na pripreme :

    1. Zagorac
    2. Nevistić
    3. Krkalić
    4. Klarin
    5. Mikić
    6. Ristovski
    7. Živković
    8. Theophile
    9. Perić
    10. Bernauer
    11. Cvetko
    12. Ogiwara
    13. Perković
    14. Graonić
    15. Mišić
    16. Sučić
    17. Brkljača
    18. Ademi
    19. Bulat
    20. Ljubičić
    21. Baturina
    22. Šunta
    23. Halilović
    24. Špikić
    25. Kaneko
    26. Miljak
    27. Rukavina
    28. Vidović
    29. Petković
    30. Kulenović
    31. Kačavenda
    32. Koščević
    33. Šutalo
    34. Stojković
    35. Brodić
  • Izet Hajrović
    2k
    Pa što je to s našim liječničkim? Drugdje je to samo formalnost, a kod nas se pada ko na traci, a na kraju puštaju ozlijeđene igrače.

    Edit: trolla
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Miro Vugrinec

    Pa kaj se za Rukavinu ne isce neka posudba?
    Facke

    Rukavina se dogovara posudba, najbliži je Gorici jer mu je otac dobar prijatelj s Brkljacom i to mu je Zg. Vjerojatno će tamo. Igrač ne bi imao ništa protiv raskida, ima opcije izvana čak u MLS po mojim saznanjima, ali Dinamo zeli posudbu
  • plavac173
    2.6k
    Jakir

    Kakva je situacija na tržištu?

    "Radimo, nije tajna da radimo na Brekalu i Hoxhi. Bitno je da se mi dogovorimo s igračima, a onda se klubovi dogovore između sebe. Vjerujem da ćemo to riješiti."
    U kojoj je fazi ta priča?

    "Ja se nadam, u završnoj!"
  • Crni86
    3.6k
    malo te prcnuo osvrtnik, odnosno sve vas koji ste histericni vise.

    Jakir danas rekao da je prosao ljecnicki…
  • Facke
    3.6k


    Da ziher. Covek odigral celu sezonu v japanu , igral azijsku ligu prvaka i prije par dani protiv Citiya. Gluposti pise. Uostalem je Jakirovic rekel da su obu dva dobili fraj par dana.
  • Crni86
    3.6k
    ma nije pao, prcao je. Slijedci story je da mu je urasla dlaka pa je zato pao ljecnicki…
  • cron1ck
    1.7k
    Ljudi ispričam se, ajde ne mogu se ljutiti na Osvrtnika dobra me je zeznuo. Ali shvatite i mene, da Brekalo potpise i da netko napiše došli dinosauri i pojeli ga možda bi i povjerovao jer nas ove sezone baš ništa ne ide :lol:
  • Keyser Soze
    10k
    La Repubblica piše da Brekalo ide u Dinamo...
  • BornaPŽ1986
    1k
    Osvrtnik objavio da je Ogiwara pao liječničkicron1ck

    Koji post iznad Jakir kaze da ga treba jos registrirat :grin:

    La Repubblica piše da Brekalo ide u Dinamo...Keyser Soze

    Prenijeli su i nasi cak da ce odigrat jos ovu utakmicu s Fiorentinom i da bi trebao biti nas. Stvarno prije te utakmice sumnjam da cemo vise saznati, vjerojatno tek iduci tjedan.
  • Peškaman
    4.3k
    Ajde Saudijci nudite novce za Moharramia,čeka Jusuf.
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Nisam se javljao u vezi novih transfera, jer nekih velikih pomaka nema. Ogiwara je doveden već, to svi znaju oko toga se piše već. Što se tiče Brekala, nije to ni blizu dogovora još, igrač želi doći u Dinamo, no zasad naši nisu ništa ozbiljno poslali Fiorentini. Kao sto je danas pisalo na 24 sata poslana je ponuda u kojoj se plaća oko 50 posto njegove place, plus Dinamo traži još 10 posto od budućeg transfera iz Fiorentine. Fiorentina je glatko tu ponudu odbila koliko znam, od naših se očekuje da maknu tih 10 posto i povećaju udio place koji bi plaćali. To će se vjerojatno i dogodit, a onda je sve na Fiorentini. Dobra stvar za nas je sto smo Brekalu prva opcija, a losa je sto Fiorentina vjerojatno ima ponude gdje bi neko placao Full placu iz serie a i tko je spreman i na otkup za razliku od naše ponude gdje tražimo 10 posto
  • NitkoBitan
    17.1k
    Kao sto je danas pisalo na 24 sata poslana je ponuda u kojoj se plaća oko 50 posto njegove place, plus Dinamo traži još 10 posto od budućeg transfera iz Fiorentine.Miro Vugrinec

    Znaci radi se samo o polugodisnjoj posudbi? Nema govora o ista dugorocnijem? Onda nek dovedu i Hoxhu inace cemo na ljeto opet imat problem s tim lijevim krilom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions