• Joza
    455
    Nemojte me drzat za rijec,ali covjek koji radi u klubu mi je rekao da je transfer jusufa pred realizacijom i da je to taj novi famozni desni bek. Nisam nikakav insajder ni nista nego sam prenosim, rekla kazala.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Jusuf Gazibegović prva je meta Dinama za poziciju desnog beka, no da bi ga doveo zagrebački klub mora biti konkretan i platiti u gotovini nešto manje od dva milijuna eura. Formalni rok za to je 15. siječnja, ali sve bi se moglo riješiti u tjedan dana jer Dinamo želi brzo znati na čemu je, a i mora požuriti budući da je za istog igrača vruće zainteresiran jedan od vodećih grčkih klubova.

    SN
  • Droljo
    8k
    Kako to da još nisu predstavili japanca u pm? Nije valjda propalo... :rage:
  • Neki tip
    21.3k
    covjek koji radi u klubu mi je rekao da je transfer jusufa pred realizacijom i da je to taj novi famozni desni bekJoza

    U Dinamu:

    A) radi previše ljudi

    B) rade ljudi koji ne bi trebali ondje raditi.

    Nije ili-ili, moguće da je i a i b.
  • Joza
    455
    Ne znam jel spada u višak radne snage, ali slobodno mogu rec da osoba pod B) sigurno nije.
  • sanjinlego
    3k


    Nije propalo, opušteno hehe
  • NitkoBitan
    17.1k
    Kako to da još nisu predstavili japanca u pm? Nije valjda propalo... :rage:Droljo

    Snimaju spot!
  • Peškaman
    4.3k
    Gazibegovića bi bilo dobro kupit,iz čistog razloga što mu je vrijednost između 3,5-4 mil eura.A dobijaš ga za manje od 2mil eura zbog zbog klauzule koja mu je postavljena u ugovoru.
  • Neki tip
    21.3k


    Ne ide ni tebe ni tvog informatora osobno, informacije su curile i curit će, no brojnost rupa kroz koje izlazi ukazuje na to da ili previše ljudi u klubu znaju što ne bi trebali znati ili ne znaju držat jezik za zubima, a problem za jednu organizaciju je i prvo i drugo.
  • Izet Hajrović
    2k
    izgleda snimaju cijelu Anime sezonu.
  • Jaro
    7.3k
    Ne znam jel spada u višak radne snage, ali slobodno mogu rec da osoba pod B) sigurno nije.Joza

    Ako odaje klupske tajne onda je definitivno pod B)
  • Joza
    455
    Ma sve pet, ne zelim ulazit u tolike dubioze. Samo sam vam zelio malo zagolicat um kao sto je i on meni i nista vise.
  • Joza
    455
    Kaj onda da uklonimo sve insajdere i slicne persone?
  • Crni86
    3.6k
    https://www.24sata.hr/sport/novi-obrat-u-prici-zivkovic-19-i-popodne-trenirao-s-lokosima-956757

    Smeta vec pomalo ova nasa neozbiljnost i nesposobnost ili rjesite nesto ili nemojte nista najvljivat i pustat informacije prema van. Umjesto da se Jakir i Sikic prepucavaju preko novina, sjednite dogovorite uvjete i gotova prica. Onda se mi cudimo kako su nasi nesposobni dogovorit neki transfer, a ne znaju dogovoriti raskinuce posudbe. Dva tjedna je od kraja polusezone, pocele su pripreme umjesto da je decko od prvog dana sa ekipom i da se sprema, on ce odraditi pripreme prvih tjedan dana sa drugom momcadi?!?!
  • NitkoBitan
    17.1k
    Inace bilo je vec rijeci o tome kako je neozbiljno i potencijalno opasno izlazit sa informacijama iz kluba pogotovo oko transfera. Nemres rec da znas nekog u klubu i da ti je rekao. Reci da si negdje cuo ili da ti je pticica sapnula pa nek si ostale misle jel pouzdano il ne.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions