• Droljo
    8k
    samo obična znatiželjaNeki tip

    Nešto drugo tebe pokreće... Ne znatiželja... :roll:
  • Orc123
    7.9k
    Danas ocekujem predstavljanje Ogiware. Znam da su nasi radili detaljne preglede i mozda nasli da mu prababa s mamine strane imala staracki secer ali sumnjam da bi to predstavljalo neki problem kod potpisa iako ponukani prethodnim događanjima s lijecnickim sve je moguce. Znam da gledaju detalje radi kojih npr. Nije potpisao Titraui, a s druge strane potpisao Kacavenda bez pola koljena...vjerujem da su i dalje tako dosljedni.
  • Zagi
    7.6k
    Što vas pokreće da otvarate taj portal?Neki tip

    Glad za vijestima o dinamu,.

    Da postoji outlet koji nije takav kakvim si opisao G , otvarali bi taj.
    Ne postoji.
  • Mihaljević
    9.8k
    Evo gledao sad Ogiwaru protiv Al-Ahlya, ušao zadnjih 25 minuta, skrivio penal i lansirao jednu nebom pod oblake , solidno brz i dobar centaršut , nije fizički previše jak protiv ovih gromada iz Egipta , ima jako točan pas i stopanje lopte... Svašta može biti od njega, low risk - high reward.
  • Facke
    3.6k
    Ja se nadam da su ga nasi dobre scouterali. To kaj sam videl je da ima brzine i da zna kombinerati. Tehnicki nije los. A to nami treba. Levi bek koji prema napred ima igru , koji zna igrati ofenzivnu ulogu. Po meni i tomu kaj sam videl je bolji od Iaga kojega se spominjale u ljetu. Ak bu imale slicen Kaneku kaj se napadacke igre tice to bi bile vrh. Same ta njihova motoricnost i eksplozivnost bi HNL ekipama delati pune problema. Kaj se pri Kaneku vec i vidle.


  • plavac173
    2.6k
    A tko je napisao o mogucem dolasku gazibegovica u dinamo?
  • Peškaman
    4.3k
    Iskreno mislim da Živković može biti u rotaciji, mislim da su Jakiru dva glavna stopera KTC i Perić.
  • plavac173
    2.6k
    Nije gramaticki tocan prijevod ali iz talijanskih medija:

    U biti: Fiorentina se posljednjih dana okomila na Karlssona predloživši Francuza, s obzirom na to da će Brekalo vjerojatno u zagrebački Dinamo te da je Kouamé, Talijan, multitasking i samim tim koristan igrač. Piše La Gazzetta dello Sport.

    https://www.fiorentina.it/gazzetta-proposto-scambio-tra-ikone-e-karlsson-no-per-ora-del-bologna-ma-thiago-motta/
  • Mihaljević
    9.8k
    Bit će Perković - Theo - Živković - Rile/Gazibegović/Ili neko drugi , dok se Ogiwara ne privikne.
  • Thompson
    52


    Malog treba odma gurnit u vatru i Perića posjet na klupu lagano.
  • Peškaman
    4.3k
    Pa da se napravi isti problem kao i s Boškom,napravi jedan ili dva kiksa i odmah dođe na metu navijača,bolje ga je dozirati.
  • Ban
    698
    Mislim da Perković treba igrati stopera jer je najprogresivniji sa loptom u nogama i najjači u duelu. Ne vjerujem da će se to desiti, mislim da je Jakiru Perković zadnji u stoperskoj rotaciji.
  • Mihaljević
    9.8k
    Živković je odličan stoper, kikseva će bit, kikseva je bilo i kod Joška, J. Šutala itd... Treba ga istrpit, ako ništa bar će mu cijena skočiti. I Perić, i Boško su kiksali dosta puta, vjerujem da je Žile tehnički bolji od obojice.
  • Thompson
    52


    Ja se slažem s tobom da bi bilo idealno pronaći mjesto i za Perkovića i za Živkovića u prvih 11 jer su nam najveća perspektiva u obrani i na njima se može dobro utržiti, kome prodati Perića, Theophila itd
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions