• Fićo1986
    1.1k
    mislis li da ce bit i ove godine zabrane za dolazak pogledat pripreme? Mi smo znali zadnjih godina ic i švercat se s druge strane na zidicu i pogledat tekmu...
  • BornaPŽ1986
    1k
    mislis li da ce bit i ove godine zabrane za dolazak pogledat pripreme? Mi smo znali zadnjih godina ic i švercat se s druge strane na zidicu i pogledat tekmu...Fićo1986

    Ma mozes se uvijek svercat na zidu, s one strane kod glavne tribine i i preko puta, bilo je ljudi ali na stadion bas moras znati nekog da te pusti u tom slucaju. Ja ne vidim razlog da budu zabrane, mozda koja utakmica i bude ali mislim da ce neke i biti otvorene za javnost a nadam se mozda i sve. Kakogod to ce se znati vjerojatno tek koji dan pred utakmicu.
  • Mrvica
    3.9k
    Nekako ne vjerujem da će tekme u Rovinju biti otvorene za gledatelje, kao što je Borna rekao prošle godine su ljudi preskakali zid kod glavne tribine (posebno zadnju tekmu), i još preko puta te tribine dosta ljudi gledalo sa zida, meni se nije dalo preskakat pa sam gledao na toj strani. Malo niži ljudi imaju problem, ali za nas više nije baš bio problem gledat preko zidića, čak sam i dizao klince da sjede na zidiću jer su se jadni patili da vide sve dok nisu došli redar i policajac i rekli da se spuste dolje.. Ali im je rečeno da ne jedu go**a i da klinci ne diraju nikog, pa su ih pustili. Mislim ko zna, možda i otvore za gledatelje, ne vidim uopće razlog zašto ne.
  • NitkoBitan
    17.8k
    Napisali su ovi iz Slaska da ce (probat) prenosit utakmice na svom sluzbenom youtube kanalu. Zadnja nasa utakmica (17.1.) i najrespektabilniji protivnik, vjerojatno protiv njih Jakir pokazuje najbolje kaj imamo.
  • Guinness
    2.2k
    Zna netko jel se može sutra na utakmicu?
  • Orc123
    8.1k
    Jel ce biti prijenosi nasih utakmica ba max sportu ili dinamo+
  • Mihaljević
    9.9k
    Sutra na Max Sportu
  • BornaPŽ1986
    1k
    Znaci lako moguce da ce i ostale prenositi
  • ivosivo
    190
    Na sluzbenoj stranici uz svaku tekmu osim protiv NK Rogaške piše da su zatvorene za javnost.
  • Crusades1986
    12.5k
    Kaže Germanijak bez nazočnosti publike.
  • Georg Koch
    4.6k
    Bez nazocnosti publike, 3x30 min.
    Ogi se prikljucuje u ponedjeljak, dobio koji dan vise odmora.
  • bongo
    842
    Evo baš prolistao sportske uz kavu pa piše da se igra bez publike 3x30 min tako da svi igrači dobe priliku. Prijenos na maxsportu
  • Crusades1986
    12.5k
    Prijenos i na Dinamo Plusu.
  • marcio amoroso
    36.7k
    Zagi- ne znam tko je broj 35, Živković, Perić, Perković- Mišić, Ademi, Baturina- Špikić, Vidović, Brodić

    Ovo je prvih 11 za danas.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.