• marcio amoroso
    36.4k


    “Neka proba Špikića na desnom beku. Naprijed ionako ništa ne pridonosi, a dolazi mu očigledno još jača konkurencija. Ja sam uvijek u Menalu vidio mogućeg beka, ali njega više nema pa se može probati sa Špikićem.”

    Moj post od jučer :grin:
  • Nolifer
    8.1k


    Ista stvar je bila prije par mjeseci da je neko ovdje predložio da se stavi Špiku na lijevi bek i slično je napisao kao ti. Nemrem naći više taj komentar
  • Noel
    6k
    Ćirine metode od napadača napravi beka.. Pa za HNL je to čisto solidna opcija.
  • CastAway1986
    1.4k
    Mislim da bi Jakir onda prije Kaneka isprobao na desnom jer je to u Japanu već igrao !
    Nego ekipa kakvo mišljenje imate o H.Smolčiću iz Eintrachta koji također traži klub za posudbu
  • nwankwo646
    342
    Špikić i postavljanje ofsajda :lol:
  • plavac173
    2.6k
    To mi je sinoc palo na pamet dok sam gledao podcast, 23 godine, top stoper.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Mislim da bi Jakir onda prije Kaneka isprobao na desnom jer je to u Japanu već igrao !CastAway1986

    Neka nama Takija na krilu, ionako kaskamo s napadom jos nam samo fali da jednog od najboljih igraca gurne na beka pa da se pogubi a onda postovi da je trener debil itd., Jakire odlazi itd. Ne treba filozofirat, Taki krilo a za beka se pobrinuti, uostalom imamo Ristovskog i Mohu jos.
  • NitkoBitan
    17.1k
    Ristovskom se dogodila velika tragedija u obitelji ali to ne znaci da nece bit spreman za 3 tjedna. Ne znam zakaj ga se tako lako otpisuje. Ristovski moze odradit 1-2 tekme sam pa ce se Moha vratit osim ako ga ne namjeravaju prodat, onda nek kupe desnog beka sto prije.
  • Praskaton
    2.3k
    Smolcica nema smisla dovodit samo na posudbu bez opcije otkupa.Vjerujem da bi otkup nama bio preskup tako da nista od toga.

    Prije uzet njegovog brata iz Rijeke koji igra desnog beka
  • Noel
    6k

    Navodno je Ristovski u jako teškom stanju zbog majke i njezine bolesti bio i prije dosta ga je to sve pogađalo.. Sad su i jasne njegove reakcije na Rujevici. Nek se on oporavi lako ćemo za nogomet..
  • Droljo
    8k
    Smirite se ljudi. Rile i moha su dva naj bolja desna beka lige i oba su kod nas
  • MarK
    623
    Fran Karačić je bez kluba... Kakva je s njim priča zna li tko? Zaboravio sam da je čovjek živ
  • NitkoBitan
    17.1k
    Znam, zato i je dobio od kluba slobodno jos neko vrijeme. Nemre se tu nista promjenit, zivot ide dalje i uvjeren sam da ce Ristovski bit spreman vec za tekmu sa Loksom.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Mislim da je Karačić bio na SP s Australijom, igrao je Serie B godinama, taktički bi trebao biti ispred Mohe. Nekad je bio i ofenzivno dobar.
  • sanjinlego
    3k
    Kad ide Ogiwara službeno?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions