• Infinity
    16.3k
    Rijeka Drmicu ne moze dati za tri sezone love koliko on moze uzeti u Dinamu za ovih sest mjeseci. Igracu s 30+ godina to jako puno znaci, pa bih rekao da Rijeka nema ni 1% sanse dovesti Drmica pod svoje. Njihova jedina sansa je da ga Dinamo njima posudi i nastavi placati, a to bi bilo za poslati odgovornu osobu na ozbiljno razmatranje, jer smo u situaciji kada nam je Rijeka konkurent u borbi za titulu.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Drmiću u HNL-u nitko ne može platiti niti trećinu onoga šta ima u Dinamu. Nemojte biti smiješni. Kakav crni Varaždin i kakva Rijeka. Ako mu se nađe nešto vani sa čim će biti zadovoljan otići će. Ako ne nađe ostati će tu do ljeta i to je to.
  • Peškaman
    4.2k
    Jusufbegović objavio story na instagramu da je došao u Zagreb samo zbog proslave Nove Godine i da je već u Austriji.
    S tim da je prije i dao intervju gdje je rekao da đu se ne sviđa ideja da pređe u Dinamo,vjv ništa od njega.
  • plavac173
    2.6k
    Ne mogu vjerovati hahahhahaha, ne mozes ni zamislit komediju kad znam osobno zasto je dosao.. Dogovorio se sa ovim likom u sredini (Armin) da ce on kod njega doci u Graz i onda ce novu docekat u Zgu... Smijesno na sta su nasi novinari spali
  • Maximo
    490
    Na stranu jusuf... koji vjerojatno neće doći...za desnog beka nije isplivalo ni jedno jedino ime...
    Zapravo i ne znam od kuda bi se mogli pojačati za tu poziciju...kolege su iznad pričale kako očito HR igrača koji bi bio pojačanje za tu poziciju nemamo...koje su nam druge opcije? neki japanac opet? :D
  • Izet Hajrović
    2k
    Drmić na koljeno godišnje troši 100k eura, a maksimalna godišnja plaća koju Rijeka želi i može dati je oko 300k, Selahi traži 420k za produljenje ugovora i ne žele mu to dati. Ako je Rijeka u takvom rangu plaća s budžetom od oko 12 mil., onda možete zamisliti kakve su plaće u Varaždinu s budžetom od oko 3-4 mil. Jedino ako Drmić želi praktički volontirati jer se u startu trebaju uračunati njegovi troškovi zbog koljena. Čudim se da smo ga uopće doveli jer je Smolčić u podcastu rekao da mu je često naticalo koljeno nakon utakmica te bi morao vaditi tekućinu iz koljena i nije trenirao po 3 dana nakon utakmice.

    Isprike ako sam krivo shvatio upute za navođenje linkova. Vrijednosti koje sam naveo za budžete klubova su okvirni, moja procjena.
    Linkovi:
    Drmićevo koljeno
    Selahijev ugovor
    Podcast sa Smolčićem
  • Peškaman
    4.2k
    Jedino što raduje je to što mediji nisu ni za lijevog beka pogodili dok nije bilo pri kraju pa se nadam da je ista stvar i s desnim bekom ako ga uopće tražimo.
  • Captain America
    17.6k
    za desnog beka nije isplivalo ni jedno jedino imeMaximo

    Ogiwara je isplivao zahvaljujući japanskim novinarima i očito se radi u tišini.

    Čudim se da smo ga uopće doveli jer je Smolčić u podcastu rekao da mu je često naticalo koljeno nakon utakmica te bi morao vaditi tekućinu iz koljena i nije trenirao po 3 dana nakon utakmice.DAVID03

    Top odluka je bila dati milijun i pol eura godišnje igraču s ovakvim zdravstvenim kartonom. Još dok sam bio na snetu su Riječani pisali o ovome tako da su tutleki u upravi sigurno bili upoznati s tim.
  • Crni86
    3.5k
    nisu pogodili jer se krenulo u realizaciju zadnja tri dana, a imali su tocne informacije da se pregovara oko onog albanca iz rusije i oko poljaka to je i Jakir reko.
  • Ivdzo11
    4.2k
    ujutro ide objava "Germanijak doznaje: Nista od Jusufa"
  • Zagi
    7.6k
    "Germanijak ekskluzivno doznaje: Nista od Jusufa"Ivdzo11
  • CastAway1986
    1.4k
    gdje je dao intervju da ne želi u Dinamo?
  • Peškaman
    4.2k

    Kada ga se spominjalo prije mjesec dana izašlo je negdje,ne mogu se sjetiti točno tko je objavio.
    Uglavnom,u smislu da očekuje i da ga zanimaju ponude iz liga petica.
    A evo i gol.hr upravo objavio da je bio na dočeku NG :D
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions