• Efes Pilsen
    8.3k
    Spika na lijevom krilu igra jos losije nego na desnom. Spika je ogranicen igrac, nije napredovao ni mrvu i treba u rotaciju desno s Kanekom dok se ne nade kupac.
  • Jurki
    11.7k
    problem Špikica je njegova placa za ucinak koji on ima.
    Jos ce neki npr francuski osrednji klub dati 3-4 milje.. ali milju place jako tesko.
  • Droljo
    8k
    nije boljiGeorg Koch

    Nije ni lošiji da bi se davalo belupu 1-2 mil eura plus plaća...
  • Georg Koch
    4.5k
    to je vec druga prica
  • Droljo
    8k
    Špika je brz, jak i svakako iskoristiv igrač u rotaciji. Njega mijenjati nekakvim belupovim igračima bi bilo suludo. Ok da špikića prodaju za 5 mil pa 1.5 uložiti u hodžu
  • Efes Pilsen
    8.3k
    To sve sto si nabrojao je ono sto treneri vide u njemu, mi vidimo u njemu, a na terenu dobivamo kratka muda, upitne odluke i uvijek u zaledu.
    Nije on vise klinac, jednostavno je ogranicen.
  • San Lorenzo
    15.4k
    Jel nije bilo nekih govora da će se Topića vraćati? Radije bih njega za rotaciji s Kanekom nego Špikića.
  • mali M
    5.1k
    lorenzooooooo.. nemoj da se moram raniti...
  • Mali Zeus
    12.7k
    Špikić je samo malo bolji od Marina. Samo malo. Što nije baš neka referenca.
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Topić je barem mlad, možda napreduje, možda bude nešto od njega.

    Špikić je u najboljem slučaju igrač rotacije.
    Ne kažem da takvi igrači nisu potrebni u dinamu.
  • Georg Koch
    4.5k
    Mi imamo jako dobar potencijal od ekipe, na duze staze, pogotovo uz dobro odradjen prijelazni rok sada.
    Na ljeto Cavlina jedinica, Zagi/Neva zamjene(realnije Zagi, nece mu to biti problem, Nevistica mozemo utopiti, a sa Cavlinom imamo pravu jedinicu duze vremena).
    LB: imamo ako Bog da rjeseno to pitanje u Japancu, jos back-up (mozda Perke).
    CB: Perke, Zivkovic, Peric, Ktc (Francuz ce do ljeta izgledno biti prodan, tu je i Bosko Sutalo, pa i Gurlica)
    RB: Pojacanje za 1.sastav, Rile (Moha otpisan valjda)
    6/8 ica : Sucic, Misic, Ademi, Bulat, Ljubo(otpis Halilovica, mozda i nekog s ovog popisa, tipa Bulat za koji milion)
    LW: Brekalo (nadamo se), Hoxha (ne znam koliko je realno oba), Rukavina mozda odradi polusezonu dobro na posudbi i pokaze da moze biti taj.
    RW: Kaneko, Spika
    10ka: Baturina, Vidovic (koji ce imati vremena pokazati da li je taj), od iduce sezone valjda je tu i Vrbancic.
    Otpis lw/rw/10ka ; Menalo, Marin
    Spica: Petko, Kule, Brodic (otpis Jurica, Emrelia).

    Na sve ovo dodamo ako Bog da da se oporave totalno, Stojkovica i Kacavendu, dva ogromna talenta...
    Mi stvarno imamo zalog za dobru buducnost(uz dobre poteze uprave).
  • xavier
    12k
    GOLMANI

    Zagorac je očito starter, a Nevistić backup. No teško da je golman koji za mjesec dana puni 37 godina dugoročno rješenje. Vjerujem da ćemo imati ovakav setup do kraja sezone, a onda tražiti novu "jedinicu" osim ako se ne odluči dati nova prilika Nevistiću. Spominju se neki golmani koji bi nas u konačnici izašli veoma skupo i kako sam već pisao, imali bi bizarnu situaciju gdje bi reprezentativnu jedinicu i jednog od najboljih golmana u klupskoj povijesti zamijenili slabijima, ali na način da nas ti slabiji koštaju viuše nego što smo dobili za Livakovića.

    STOPERI

    Čini se da je jedino KTC više manje siguran (što je opet bizaran podatak s obzirom da se radi o stoperu kojem se nije produžio ugovor te je pušten da ode i bio 2+ mjeseca bez kluba). Perić nema kvalitete za biti starter i vjerujem da je to jasno i stručnom stožeru. Ne znam što bih rekao za Šutala. Jako je daleko od optimalne forme i teško da Dinamo ima prostora davati mu puno minuta u situaciji gdje moramo stizati Hajduk. Bernauer je nekako ispao iz rotacije i imam dojam da nije igrač po Jakirovićevom guštu. Sosa je očito bivši.

    Protekle jeseni jedan od boljih, ako ne i najbolji, stopera bio je Ristovski koji je primarno ipak bek i vjerujem da je to pozicija koju će na proljeće više igrati. Perković je igrao uglavnom beka, ali dolaskom Japanca, mogao bi (napokon) i on dobiti minute na poziciji stopera.

    BEKOVI

    Desno je Ristovski prvi izbor i rekao bih da je i dalje jedan od boljih igrača momčadi. Moharrami je backup, ali sve se više priča o njegovom odlasku i ako stvarno ode, treba nekako popuniti tu poziciju.

    Lijevo (valjda) dolazi Ogiwara. Hoće li to riješiti problem lijeve strane? Teško je reći jer svako malo naom dolaze igrači koji bi na papiru trebali pokriti poziciju lijevog beka pa u pravilu veoma brzo neobjašnjivo ispadnu iz rotacije. Nadajmo se da ovaj put neće biti tako. Perković i Ljubo su tu ako zapne. Ukrajinac je očito bivši.

    SREDIŠNJI VEZNI

    Mišić je i dalje glavni igrač na defanzivnom veznom. Drugi igrač je puno veći upitnik. Igrao je u paru s Bulatom, ali on jednostavno nije igrač koji može ispuniti zahtjeve te pozicije. Krajem jeseni igrao je sve češće Sučić. Tu je naravno i Ademi koji u proteklom periodu nije izgledao kao igrač koji može upasti u prvih 11, ali tko zna, možda se i on digne. Dolaskom Japanca trebao bi i Ljubičić imati više prostora za igru u vezu što mu je prirodnija pozicija iako moram reći da me dosad nije baš impresionirao ni kad je igrao u sredini.

    Nadajmo se da će Baturina pronaći staru formu na ofenzivnom veznom, a ako stvarno dođe i desno krilo, Rukavina je igrač za istu poziciju. Halilović je tu backup, ali ne treba zaboraviti na Stojkovića i Kačavendu koji su daleko od povratka, ali si dio momčadi.

    KRILA

    Desno je Kaneko siguran, a za lijevu stranu očito tražimo igrača pa to moćda bude Brekalo, a možda Hoxha. Špikić je backup na obje strane, a sigurno će i Vidović dobivati minute na krilu. Za silu može zaigrati i Emreli, ali on meni nikako nije krilo.

    NAPADAČI

    Petko je prvi napadač i to je jasno, ali iz njega imamo nejvjerojatnu gužvu i rekao bih da tu treba definitivno malo razjasniti neke stvari te se riješiti višaka. Tu su Brodić, Emreli, Kulenović, Jurić...puno previše igrača za poziciju gdje samo jedan igra u prvih 11.

    Drmić je očito bivši i pronašlo se ili pokušava pronaći neko rješenje s njim.
  • Neki tip
    21.3k
    GOLMANIxavier

    Mislim da će se dogoditi zapravo ono čemu sam se nadao, odnosno pisao ovdje da bih i volio da se dogodi kad se krenulo nagađati o povlačenju Čavline.

    Ostavit će ga tamo do ljeta, a na ljeto odlučiti tko je prvi golman, Nevistić ili Čavlina. Ne vjerujem da će se obistiniti ova tvoja pretpostavka o dovođenju novog, skupog golmana.

    Naravno, obojica samo pretpostavljamo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.