• deda
    32.6k
    S obzirom na ovu razinu potražnje vjerujem da bi samo izdanje dinamovog albuma preko Paninija bio isto pun pogodak. Kupci ovih sličica su vjerojatno 40% Dinamovci.
  • Mali Zeus
    13k
    ↪Mali Zeus Što ima Savez sa tim?The Undertaker
    Što Savez ima sa sličicama Hrvatske nogometne lige?
    Stvarno?
  • Guinness
    2.2k
    Ispočetka su htjeli stvoriti lažni hype, da se probije priča o rasprodanom. Problem je bio što hype i interes nije bio lažan, nego veći nego ikad.

    Dakle potpuno irelevantantne kolekcije poput FIFA 365, koja ne prati nikakvo natjecanje nego eto uvrsti par top klubova i to je to, na prvi dan prodaje dobije po lokaciji 50ak besplatnih albuma i 15-20 kutija, ovisno i lokaciji prodajnog mjesta.
    HNL je na prvi dan prodaje, dakle u subotu prije derbija, dobio 5 albuma i 2 kutije (!!!) po lokaciji, bar ovih par frekventnijih u Zagrebu koje sam obišao taj dan i raspitao se.
  • The Undertaker
    5.3k
    Pa objasni. Jasno mi je da su prodali prava ali kakve veze imaju sa distribucijom i količinama?
  • Eduardo
    20.2k
    Skupljam s malim nećakom i ovo postaje jedan neobičan izazov koji polako izaziva frustraciju jer vidim da bi se mogli pošteno namučiti dok ispunimo dva albuma.

    Buraz neki dan prošao slavonsku rutu Osijek, Vukovar, Đakovo, Našice, Slavonski Brod i Požegu i nije uspio kupiti niti jedan jedini paketić sličica. Bio je na različitim prodajnim mjestima, od trgovina do kioska i ništa. Uspio je na kraju pronaći spas u nekom selu, gdje je gospodična u Boso trgovini imala dostupno 'čak' 60 paketića. Zove me i pita koliko da uzme - odlučio sam biti sebični šupak i rekoh bez oklijevanja - sve! Žao mi je drugih, ali morao sam zadovoljiti svoju potrebu jer prije toga desetak dana nisam uspio kupiti ni paketić. :meh:
  • Mali Zeus
    13k
    ↪Mali Zeus Pa objasni. Jasno mi je da su prodali prava ali kakve veze imaju sa distribucijom i količinama?The Undertaker

    Nemaju veze s distribucijom, ali imaju s promocijom.
  • Mali Zeus
    13k
    Buraz neki dan prošao slavonsku rutu Osijek, Vukovar, Đakovo, Našice, Slavonski Brod i Požegu i nije uspio kupiti niti jedan jedini paketić sličica. Bio je na različitim prodajnim mjestima, od trgovina do kioska i ništa. Uspio je na kraju pronaći spas u nekom selu, gdje je gospodična u Boso trgovini imala dostupno 'čak' 60 paketića. Zove me i pita koliko da uzme - odlučio sam biti sebični šupak i rekoh bez oklijevanja - sve! Žao mi je drugih, ali morao sam zadovoljiti svoju potrebu jer prije toga desetak dana nisam uspio kupiti ni paketić. :meh:Eduardo

    To je tak kak je, ja čekam poziv lika iz Tiska kad mu dođu sličice. A ima i nešto duplih pa se možemo odmah đorati. :D
  • mali M
    5.1k
    odlučio sam biti sebični šupak i rekoh bez oklijevanja - sve!Eduardo

    kakav pokvarenjak si Eduardo! ovo bi očekivao od nekog kao @Droljo, čisto jer je pokvaren po defaultu, al da ćeš ti nekom djetetu tako "uljepšati" Božić nisam očekivao!
    :rofl: :rofl:
  • Eduardo
    20.2k
    šta da ti kažem... nedostatak sličica postao je ozbiljan problem koji nas potiče na neočekivane poteze i izvlači najgore iz nas, a sve to kako bi zadovoljili svoju strast :smile: nije mi žao, dobio sam hrpu naših :grin:
  • doubletrouble
    1.2k
    Žena u tisak media u cityju (east) kaže da po zadnjim informacijama koje ima sličica neće biti još najmanje 2 tjedna :brow:
  • rob ljubavi
    868


    Ja baš imam informaciju iz centra grada kako roba stiže danas popodne :chin:
  • Mali Zeus
    13k
    Ja baš imam informaciju iz centra grada kako roba stiže danas popodne :chin:rob ljubavi

    E sad. Koja roba?
  • doubletrouble
    1.2k
    Sličice su dostupne online trenutno. Box je snižen na 38€ a mogu se uzeti i pojedinačno.

    Navalite :grin:

    https://promaxpictures.hr/oznaka-proizvoda/hnl/
  • Mali Zeus
    13k
    To kaj neću naručiti, već mi je bed ispitivati po kioscima imate li HNL sličice.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.