• Mali Zeus
    12.7k
    Veli legenda da je marin otpisan jer nije dovoljno dobar za dinamo. Pa što nisi nekog juniora onda gurao u igru nego tu smlatu. StrašnoDroljo

    Evo skužio je da nije dobar, trebalo mu je 5, 6 puta da ga ubaci u igru da skuži. :D
  • plavac173
    2.6k
    Juric nije otpisan vec ide na posudbu
  • Tongo Doumbia
    4k
    da, pa taj dečko od Šihenika ništa konkretno nije odigrao. Valjda nam je svima osim našim trenerima to bilo jasno. Želim mu svu sreću, ali svoje kredite u Dinamu je potrošio. Uostalom, kome se više gleda njegov beživotni nogomet prošlosti?
  • criticus
    2.2k
    Evo skužio je da nije dobar, trebalo mu je 5, 6 puta da ga ubaci u igru da skužiMali Zeus

    Tu mu se bar triba priznat da je dosljedan. Svakom je da šansu i onda ima kredibilitet pred drugim igračima da ga se otpiše. Osim sose, njeg vjerojatno nije doveo, to je neki rikverc bio nema drugog objasnjenja.

    Vec gori taj 23.1. i puna Kranjca.
  • Matus
    129
    Hoćemo još kojeg Japanca skupiti, ko Pokemone?
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Imam osjećaj da naši posto su zeznuli s generacijom 03 i nisu ih na vrijeme uvodili sada uvode ove nikad lošije juniore samo da ih uvedu. Cvetko i pola kompanije garantiram trebutno da ne mogu igrat treću ligu, a pozvani su na pripreme. Brkljača nije odigral 25 posto tekmi u Aluminiju i pozvan je. Po meni cirkus da taj nivo igrača uopće trenira s našim prvotimcima, to je populistički potez da ispada da ulažemo u školu, a školu smo zeznuli nemoguce zadnjih godina
  • criticus
    2.2k
    . Po meni cirkus da taj nivo igrača uopće trenira s našim prvotimcima, to je populistički potez da ispada da ulažemo u školu, a školu smo zeznuli nemoguce zadnjih godinaMiro Vugrinec

    Možda im dajem previše intelektualnog kredita, al po meni je povezano s ovim zasto je i Marin sanse dobivao. Moras pokazat buducim generacijama da ce dobit sansu. Ako vide da su tu vrata zatvorena, odlazit ce dok su kadeti i juniori u potrazi za laksim probojem u seniore.
  • The Undertaker
    5.1k
    Evo citat...
    "Prozivka je u 15 sati. Na popisu su 32 plus četiri igrača, priključili smo desetoricu mladih iz omladinske škole na pozicijama na kojima smo deficitarni. Oni će biti prvi tjedan s nama pa ćemo vidjeti tko će nam trebati za Rovinj. Osobito na desnoj strani jer je Moharrami na AFC kupu, a Ristovski se oporavlja od obiteljske tragedije."
  • marcio amoroso
    36.4k
    Osobito na desnoj strani jer je Moharrami na AFC kupu, a Ristovski se oporavlja od obiteljske tragedije."The Undertaker

    Neka proba Špikića na desnom beku. Naprijed ionako ništa ne pridonosi, a dolazi mu očigledno još jača konkurencija. Ja sam uvijek u Menalu vidio mogućeg beka, ali njega više nema pa se može probati sa Špikićem.
  • Peškaman
    4.2k
    Lijevi bek osiguran,po priči Jakirs realno je da dođu i Hoxha i Brekalo.
    Još desnog rotacijskog beka,stopera pretpostavljam da vraćamo Živkovića.
  • The Undertaker
    5.1k
    Kao što je rekao kolega gore, Špikić će vjerovatno na desno krilo, kao backup Kaneku. Iako je malo neracionalno "upropaštavati" igrača koji je bio na pragu reprezentacije. Neka ga onda prodaju.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Neka ga onda prodaju.The Undertaker

    Slažem se, ali mislim da se ne može dobiti neki novac za njega, a ne žele da ga prodaju za kikiriki.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Opet, Sutalo je igrao beka i u Veroni i u U21..
  • The Undertaker
    5.1k
    Vraćamo se na plan (strategiju). Ako dovodiš i Hoxhu i Brekala, moraš imati plan za Špikića. Ne može biti da potencijalnog A reprezentativca Hrvatske ne možeš prodati za pristojnu cifru dok se za beka Jagelonije traže milijuni.
  • Droljo
    8k
    Hoxha nam ne treba ako dolazi brekalo. Špika je isti ili bolji igrač od hoxhe a naš je...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.