• Mlađi referent
    12.3k
    Najveći grijeh ove uprave je kaj su ubili zadnji dašak optimizma u dinamovcima. Postali smo teška depresija, sve oko nas izgleda otužno.
  • Orc123
    7.8k
    pogledaj sta sam tvrdio za Kaneka kad je dolazio, jer sam ga gledao. Govorim da je low risk investicija jer ocito da ne poslujemo s nekom vizijom i strategijom tako da sam smanjio ocekivanja!
    Ocito para nema, a zasto? To ni dragi Isus Bog ne zna!

    Frende ja sam propustio mozda max 3-4 tekme u ovih 2 god ukljucujuci i prijateljske, a Bockaj je bek koliko je Risto stoper, Emreli krilo ili Ljubo bek!
  • dd29
    536


    Taj najbolji tim u aziji je završio tek četvrti na svjetskom klupskom, ti silno brzi, agilni, tehnički jaki japanci nisu prešli centar protiv cityja
    Mislim, to nije sramota protiv cityja, ali su ih onda i egipćani dobili 4-2 za treće mjesto

    Tako da mi to i nije neko mjerilo, daleko je azijski nogomet od europskog
  • Keyser Soze
    10k
    Jedva čekam čut razlog zašto se nema para.
  • Zagi
    7.6k
    A možda jednostavno Japanci nisu toliko skloni životu vani pa ih zato manje ima na Petici.
    Notorno ne znaju niti jedan strani jezik , kolonijalna su velesila, lokalno nepovjerenje prema strancima.

    Da nismo igrali protiv njih na svjetskom i ja bih rekao kakvi sad Japanci , di oni znaju igrati nogomet.
    Ali u toj tekmi su nas sredili da nismo mogli prdnuti i prolaz je bio dosta sretan i spretan.

    Ovaj Ta Kuja vidio da i oni imaju Dalića za izbornika i da potpisom u inozemstvo odmah postaje 50% bolji igrač pa rek'o zašto ne probati.

    Baš ste depra u zadnje vrijeme. Da valja, nebi došao kod nas i te spike...

    Raketa je, biti će odličan. Ajmo.
  • Jurki
    11.7k
    ne znam vise kaj da mislim. Dal je besparica, nesposobnost pregovaranja, škrtost ili nekaj stoto.
    Znam samo da nam je uprava nesposobna do kraja i da ne znaju raditi taj posao. Majmuni nisu bili sposobni naci ni sportskog direktora. Stvarno jad i bijeda od uprave.
  • dd29
    536


    Nema low risk opcije, sve je high risk, ovu zimu se MORA pogodit s lijevim bekom jer se mora osvojit naslov
    A ni betis nije real madrid, s pravim bekom i pripremama to se itekako može dobit
  • Captain America
    17.6k
    Ovo me podsjeća na natrpavanje svlačionice svime i svačime iz Južne Amerike prije 18 godina jer je Dudu ispao jackpot, a češće su ti igrači bili mačci u vreći umjesto pojačanja. Baš mi je razočaranje da je izbor pao na ovakvog igrača nakon 3 mjeseca pripreme za prijelazni rok. Uprava bi morala odgovoriti na pitanje di su pare. Sad će i lijevo krilo dovući iz Japana jer love za Hoxhu, a kamoli Brekala nema.
  • NitkoBitan
    17k
    ovu zimu se MORA pogodit s lijevim bekom jer se mora osvojit naslovdd29

    Toliko su uvjereni da je rijec o pravom lijevom beku da dovode igraca na posudbu sa pravom otkupa. Ono, budu vidli kak ce odigrat proljetni dio sezone pa ce odlucit oce ga kupit, u dijelu sezonu u kojem je zestoka borba za naslov :rofl:

    Dajte 2 milijuna za postenog lijevog beka umjesto eksperimentiranja sa egzoticnim igracima! Cigani skrti... Bude dvije milje puno i za Brekala pa cemo svrsavat na Hondu Nagasakija tu na forumu...
  • Jurki
    11.7k
    za HoxhuCaptain America

    Svaki euro potrosen od strane Dinama za Hoxhu je bacen novac.
  • Captain America
    17.6k
    Svaki euro potrosen od strane Dinama za Hoxhu je bacen novac.Jurki

    Nakon hladnog tuša večeras, bojim se da će sve što dovedu biti bačen novac (prije nego se skoči da dolaze na posudbu, davat ćemo ić plaću).
  • Jurki
    11.7k
    Dajte 2 milijuna za postenog lijevog bekaNitkoBitan

    I dal nam bi takav bek bio garancija da ce kliknut s nasom ekipom? Naravno da ne.
    Mi smo toliko lijevih bekova sjebali da bi kod nas Roberto Carlos i Alphonso Davies bili igraci za Rudes.
  • Keyser Soze
    10k
    Dajte 2 milijunaNitkoBitan

    Problem je što se očito nema 2 milijuna eura.
  • Zagi
    7.6k
    Lijevi bek najdeficitarnija pozicija u nogometu ali ako daš 2m , dobiješ pošteno i provjereno rješenje za klub razine dinama?
    Svašta .
  • Jurki
    11.7k
    Decki mi nemamo jebenog sportskog direktora. Nemamo skautske sluzbe. Debili sjede u upravi.
    Riba smrdi od glave i tu se moraju potegnuti ostri rezovi.
    Za riskirati u nekom transferu treba znati kaj se radi. A ovi nit znaju niti imaju muda riskirati s nekim igracem.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions