• Jurki
    11.7k
    isto vrijedi za Myhku
    1m
    Debelko

    Mykha da valja ostal bi u Anderlechtu.
    Mogu svi blesikati da je odigral dobru ligu prvaka za Shakhtar. Zakaj ga onda taj isti Shakhtar nije otkupio? Ocito nekaj z njim ne stima.
    Isto tak nije me apsolutno nicim uvjeril da zasluzuje ostati u Dinamu.
  • Debelko
    237
    pa valjda ti problemi sa koljenom, ali meni nije djelovao tako lose. Protiv AEKa je bio cak medu boljima
  • wolfgang14
    1.4k
    ja bi htio Bernauera vidjet na desnom beku

    EDIT: znam da je igrao već jednom bio na toj poziciji i izgledalo mi je čist ok
  • Mali dioničar
    15.2k
    Ma problem kod njega je, da je fizički takav da ga i iz reda u Lidlu izguraju stare bake :lol:SAS1987

    Možda ga se na treningu ne primjećuje od onih štapova za slalom pa zato ne igra.
  • SAS1987
    14.7k
    Mykha da valja ostal bi u Anderlechtu.
    Mogu svi blesikati da je odigral dobru ligu prvaka za Shakhtar. Zakaj ga onda taj isti Shakhtar nije otkupio?
    Jurki

    Možda je nakon poraza razbijao po svlačionici :lol:
  • Jurki
    11.7k
    nama treba bek koji moze orati gore dolje 90 minuta a ne igrac sa staklenim koljenima.
  • Mali dioničar
    15.2k
    Mykha da valja ostal bi u Anderlechtu.
    Mogu svi blesikati da je odigral dobru ligu prvaka za Shakhtar. Zakaj ga onda taj isti Shakhtar nije otkupio?
    — Jurki

    Možda je nakon poraza razbijao po svlačionici :lol:
    SAS1987

    Sad znamo zašto su Miha i Kaneko dovedeni zajedno.

    Jedan razbija svlačionicu, drugi ju posprema.
  • Debelko
    237
    slazem se, nama ubiti trebaju dva lijeva beka. Mogao je bit rezervni. Placa mu ionako nije velika.
  • Mali dioničar
    15.2k
    ja bi htio Bernauera vidjet na desnom beku

    EDIT: znam da je igrao već jednom bio na toj poziciji i izgledalo mi je čist ok
    wolfgang14

    Ako Ristovski igra stopera, zašto ne bi i Max igrao beka.
  • IstokKa96
    671
    @Common Sense tesko mi je komentirati njegove stoperske (ne)sposobnosti jer je za nesto konkretnije po meni premalo igrao.

    Cudi me jedino kaj decko ima 25 godina, kupljen je kao stoper cinjenica iz 2.fr lige i iako ju uopce ne pratim, rekao bih da tamo igraju tamnoputi koji su moguce po snazi sa spomenutim HNL 'macanima', a jos ga je po svemu blagoslovio strucni dvojac (Biscan, Simic) koji su cijelu karijeru proveli kao obrambeni igraci.

    Dozvoljavam i njima pogreske u procjeni, ali da bas nista ne vrijedi...
  • Jurki
    11.7k
    za pokriti kao rezervnu opciju za tu poziciju imamo Perkovica. Tesko da cemo naci dva dobra lijeva beka.
    Perkovic moze biti zamjena cisto solidna. Miku su na Pampasu silovali zato i je bio zamjenjen nakon 20 minuta.
    Ako takvog igraca koji je igral ligu prvaka siluje no name klinac Bukvic koji ima 18-19 godina onda bi se on trebal dobro zapitati kakve su mu prezentacije na terenu i kaj on to zapravo igra.
  • Common Sense
    796
    Da. Od Špikića je mogao nastati solidan bek. A ono što sada imamo je mlitavo i anemično krilo/krilni napadač, bilo na lijevoj, bilo na desnojj poziciji. Za sve su krivi treneri koji su ga trenirali koji nisu na vrijeme prepoznali da on nema sposobnostit da kvalitetnim driblingom ili prvim korakom izbaci svog braniča i time napravi višak, a isto tako nema ni neku brzinu da redovito može pobjeći svom braniču.
  • Debelko
    237
    in onda je usao nas najbolji bek Ljubo i skrivio drugi gol
  • Jurki
    11.7k
    jbg pa nebumo opravdavali necije greske tuđim greskama. Tj ak je Ljubo sjebo onda slobodno sjebe i Mika.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions