• LaznjakProsineckog
    647
    da u pravu si, haha, živio :)
  • hardek
    2.8k
    "U tom će slučaju za drugu stopersku poziciju kandidirati poglavito Theophile i Perić, iako je i Perković po vokaciji stoper. Bernauer nije u Jakirovićem okvirnim planovima i bilo bi najbolje da se s Francuzom dogovori sporazumni raskid ugovora."

    Ne želim ni linkat ovaj članak iz sportskih da ne dobivaju klikove. Majstori kažu da bi trebali raskinuti ugovor igraču koji je plaćen milju i po eura 6 mjeseci nakon dolaska. E sada sam sve vidio
  • Common Sense
    796
    Prema onome što sam čuo, za Bernauera će se ove zime probati pronaći klub koji bi ga uzeo na posudbu uz opciju otkupa. Ali to će se dogoditi jedino ako trener procijeni da su pozicije u obrani dovoljno pokrivene. Što znači, ako se npr. Moharrami proda, a ne dovede novi desni bek, Bernauer bi mogao biti "delegiran" kao zamjena za Ristovskog.
  • IstokKa96
    671
    Kad je vec Ristovski "delegiran" kao zamjena Bernauera, moze malo i obrnuto...
  • scooniepenn
    3.3k

    Ja sam Marko, a Mark i Marcus su anglosaksonske verzije imena Marko. Talijanske verzije su Marco i Marconi, njemacka Markus itd.
  • Mihaljević
    9.8k
    Bernauer je najgori transfer ovog ljeta , najgori omjer uloženog i dobivenog. Za Sosu i Mykhu se bar nije platila odšteta. Ako je moguće dogovoriti raskid, potpis odma.
  • scooniepenn
    3.3k

    Covjek je dobio sve zajedno manje od 10 utakmica, napravio puno manje pogresaka od Perica i posebno Sutala i kako je on to najgori transfer tocno? To je najgori transfer jedino ako se uzme kao kriterij pisanje hrvatskih piskarala. Donedavno je Kaneko bio prevara i trebalo ga je otpraviti prvim avionom u Zemlju Izlazeceg Sunca. Dinamo je super kakve navijace i novinare koji ga prate ima.
  • Mihaljević
    9.8k
    Covjek je dobio sve zajedno manje od 10 utakmica, napravio puno manje pogresaka od Perica i posebno Sutalascooniepenn

    Nisam rekao da je Bernauer lošiji od Perića i Šutala , već da je najlošiji transfer ovog ljeta. Bernauer apsolutno ništa nije pokazao, osim da ima točne duge lopte protiv Istre u 2. kolu. Takav igrač ne vrijedi 1.5M€ i kod oba trenera nije igrao što puno govori kakav je igrač , očekivao sam puno više nakon izjava da nismo spremni za njega , nije pokazao ništa niti kod trenera koji je inzistirao da ga se dovede. Teški, teški promašaj.
  • Common Sense
    796
    Ne vidim načina kako bi on mogao dobro igrati na stoperskoj poziciji u HNL-u gdje se kao stoper boriš u duelu s macanima poput Miereza, Livaje. Svaka njemu čast na dobroj distribuciji lopte, tehnici, ima on vrlina, no njemu za poziciju stopera fale neke elementarne stvari. On bi eventualno mogao proći kao stoper u nekoj mekšoj ligi poput slovenske.

    Duboko sam uvjeren da je on jedan od onih igrača poput Špikića koje su zeznuli treneri tijekom razvoja u mlađim kategorijama i koji su jednostavno gurani u igru na krivim pozicijama.
  • Jurki
    11.7k
    Kaj se Bernauera tice, mislim da treba pricekati i dati covjeku sansu na pripremama. I nek se onda izbori za minutazu.
  • SAS1987
    14.7k
    Duboko sam uvjeren da je on jedan od onih igrača poput Špikića koje su zeznuli treneri tijekom razvoja u mlađim kategorijama i koji su jednostavno gurani u igru na krivim pozicijama.Common Sense

    Koju bi poziciju trebao igrati Špika? Wing back?
  • Debelko
    237
    Eto jedno nepopularno misljenje: da mu se da priliku kao Kaneku mislim da bi bio dobar igrac, isto vrijedi za Myhku
  • SAS1987
    14.7k
    Kaj se Bernauera tice, mislim da treba pricekati i dati covjeku sansu na pripremama.Jurki

    Ma problem kod njega je, da je fizički takav da ga i iz reda u Lidlu izguraju stare bake :lol:
  • Jurki
    11.7k
    Koju bi poziciju trebao igrati Špika? Wing back?SAS1987

    Špikica transferirati bilo kam. Otkad je u Dinamu nije popravil svoju igru nimalo.
  • Mihaljević
    9.8k
    aa06a778-bd06-4868-b1f6-25140f6f0b9b.jpg?width=765
    Stoper koji je zaradio pripreme, i stoper koji će iskoristiti svoju šansu. Svaka čast Maximu, al' ne hvala.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions