• Ban
    698
    Nema smisla prodati Kaneka nakon samo jedne sezone.

    Kakav je taj Wdowik? Jel ga gledao tko? Kada se slobodnjaci, penali i prekidi općenito ostave po strani, kako igra?
  • Izet Hajrović
    2k

    Ne bih ni ja želio prodati Kaneka nakon jedne sezone, ali ako dođe adekvatna ponuda (npr. 12+ mil), nisam baš siguran da će u upravi ostati imuni na to.
  • NORTE
    11.4k

    Što barem ne staviš o kome je riječ.
    Zona služi informiranju dinamovaca, a ne lupanju linkova.
  • Ban
    698

    Pa to i je problem ove uprave. Ako ga se misli prodavati onda to treba napraviti nakon sljedećeg svjetskog. Ne možemo u svakom roku rasprodati 3/5 najboljih igrača.
  • Izet Hajrović
    2k

    Realno, ako baš žele nešto zaraditi, onda je ovo ljeto ili ono sljedeće zadnji vlak za njega s obzirom na godine. Zato moramo spremni dočekati njegovu prodaju ako dođe do iste. Osobno bih najradije da ostane tu 5 godina i postane legenda kao Soudani, ali svi znamo da su to rijetki slučajevi u Dinamu kada se radi o tako kvalitetnim igračima.
  • Georg Koch
    4.5k
    Brekalo je sigurno vec za HNL - Mane.
    Od Baturine svi ocekivamo povratak na stare dobre partije, sto je i logicno s obzirom na odmor koji je napokon dobio, talent te pripreme.
    Ofenzivni trio Brekalo-Baturina-Kaneko bome ce raditi dar-mar. Doslovno dar-mar bez imalo dileme.
    Samo Boze daj da se obistine sva ta nagadjanja...
  • mali M
    5.1k
    Hahhahahaha, pa neki i dalje misle da je teta iz računovodstva prvi cilj Dinama! Pa ja ću se ranit! Kaneko siroti je tu par mjeseci, pišemo mu pjesme, a neki sanjaju kako je realno da ga na ljeto dobro unovčimo... Dinamo import-export. Pa protiv toga se borimo godinama a nekima se to čini dobra ideja...
  • Maximo
    490


    Slažem se da...razmišljat o kanekovoj prodaji tek što je počeo igrati je besmisleno, zapravo bi svaki igrač koji vrijedi trebo ostat u dinamu bar 2 sezone,prodati čovjeka nakon jedne sezone je baš način rada,spremi pare i bježi
  • Zagi
    7.7k
    Ne samo da nebi niti razmišljao o prodaju Kaneka, već bi mu odmah u ovom roku pridružio još dva japa.
    Bacio bih se na to tržište al jako.
    Imamo neke kontakte tamo, a oni imaju dosta igrača. Repka im je igrala odlično protiv nas.

    Dugoročna suradnja. Može i par mladih u akademiju. Treneri na usavršavanje kod nas i kod njih.

    Tko zna,možda nam se neki prebogati jap smiluje u 4 ujutro gledajući svog omiljenog igrača na stadionu koji ga podsjeća na domovinu (atomska bomba jel) i odluči nam pokloniti nekaj malo modernije.
    To nam je ionak jedina šansa za novi stadion. Dar sa neba.
  • Armagedon13
    959

    Brekalo,članak se otvara uz malo truda
  • jp23
    2.6k
    Nema potrebe da svi dajemo klikove piskaralima sportskih, germanijaka, i sličnih wannabe novinara koji nisu sposobni tekst vlastiti napisat
  • Izet Hajrović
    2k

    čitaj s razumijevanjem, rekao sam da bih želio da ostane, ali poznavajući upravu, oni će ga prodati ako dođe dobra ponuda. Pogotovo ako, ne daj Bože, ne osvojimo naslov. Koliko su ozbiljno doživjeli Kaneka dovoljno ti govori činjenica da nisu poslali njegovu sliku za Panini sličice. Očito je da nismo u dobroj financijskoj situaciji i stvarno se ne bih čudio da ga prodaju već na ljeto jer se samo njega i Baturinu može unovčiti gledajući samo ovu polusezonu. Ponavljam, ja bih osobno želio da on ostane i bude standardan na desnom krilu sljedećih 5 godina, postao mi je jedan od najdražih igrača kao i većini vjerujem.
  • mali M
    5.1k
    Realno, ako baš žele nešto zaraditi, onda je ovo ljeto ili ono sljedeće zadnji vlak za njega s obzirom na godineDAVID03

    Kaneka jer ako on ovako nastavi, onda ga na ljeto možemo ozbiljno unovčitiDAVID03

    Buraz puno ti toga zamotaš kao uprava, kao lijevi, kao desni, ali ovo su tvoje rečenice na koje je par nas reagiralo. I onda kažeš, ma nebi ja, al uprava bi mogla...
  • Izet Hajrović
    2k
    sorry ako gledam realno. Nećemo ga moći zadržati ako ne osvojimo naslov jer to znači da nitko nije iskočio i da se može prodati samo on i Baturina, a prodavati moramo da bismo preživjeli. Gotovo je nemoguće smanjiti proračun s 50 milijuna na 35 milijuna, a da istovremeno zadržiš kvalitetu. To je realnost i to nam slijedi ako ne osvojimo naslov. S druge strane, ako osvojimo naslov kojem se svi nadamo, onda moramo zadržati glavne igrače poput Kaneka da izborimo tu famoznu novu Ligu prvaka i u njoj nešto i napravimo. Mislim sve 5, forum ne bi imao smisla da svi imamo isto mišljenje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions