• Orc123
    7.8k

    Alkar Lorenzo u sridu :wink:
  • Nino Bule
    13.5k

    Ima i vjerovatno stednje radi financija, ali vjerovatno i vrte svaki euro jer se boje pogrjesit. Stojkovic 3 mil eura out cijelu sezonu, godinu prije sutalo i dogodi se sta se dogodi, vjerovatno i budzet koji imamo provrte 10 puta prije nego nesto potrose jer vlada trenutno nesposobnost.
  • LaznjakProsineckog
    657
    "jedan se odrekao igrača jer ovaj nije razbijao svlačionice po Kosovu..." vrh, hahahahahhaha
  • Orc123
    7.8k
    Vrte svaki euro jer nemaju jasnu viziju i sve se radi stihijski i neorganizirano! Gledaju samo kako osvojiti naslov a ne sta na ljeto kad se ocekuju odlasci sigurno 2-3 stozerna igraca, da ne govorim da neki bitni igraci jos nisu nasi poput Kaneka ili Vidovica. Samim tim da vec 3mj nemamo SD a kao trazimo ga ,govori sve o dugorocnoj viziji kluba.
  • IceMan
    2k

    Sad kaj je 100% istina to ne možemo nikad znati.
    Al očito jedan od problema jesu pare… pa se pitamo di su onda nestale?

    Pa smo samo od transfera ljeti uprihodili 50-60 miliona eura.
    Kad još nadodamo nekakav font zarade od Europe… pa se pitam kak nemamo mi 7-8 za pojačanja?
  • Praskaton
    2.3k
    Da oni samo znaju koliko malo nama treba.Dva tri clanka dnevno i gori sve :lol:
  • Olmic
    3.6k
    Je 23 godine , zabija kao krilo, sigurno ga nitko nije primjetio i samo ceka poziv Dinama
  • Captain America
    17.7k
    Gledaju samo kako osvojiti naslovOrc123

    Da, kuja, 2 pobočnika i fosil gledaju kako osvojiti naslov :lol: Postupci zadnjih 6 mjeseci pokazuju da im je stalo.
  • NORTE
    11.4k
    Puno 1.5 milijun, ima li šta u Lokomotivi za 1.3 milijuna?
  • Keyser Soze
    10k
    Dovest ćemo Miličevića na posudbu s pravom otkupa i plaćamo ga po odigranim minutama. :fire:
  • Patrik11
    164
    Vidovic i nije bas bitan igrac nije pokazao da vrijedi 4 miliona mozda bude ko sa gabrielom iz arsenala ali tesko da ce on postati igrac dinama
  • Orc123
    7.8k

    Apsolutno na njih tu ne mislim jer oni vode druge borbe i nazalost moramo ih trpiti nadam se samo do skupstine. Zalosno je da ni pojma nemamo tko vodi sportsku politiku koja nije samo vođenje prve momcadi i transferi istih vec i briga o mladim igracima i njihovom razvitku jer Dinamo oduvijek prosperira najvise na vlastitim igracima iz skole a ne da se samo gleda sta Lokosi imaju u svojem dvoristu sta nuzno nije nista kvalitetnije od onog sta mi imamo samo ne znamo iskoristiti!

    Istina, govorim radi toga da bi bilo dobro da se pregovara vec sad s Bayernom o mozda nekom drugom modelu otkupa ili pod deugim uvjetima. Mi u ovom trenu osim Spike nemamo vlastitog krila, barem ne za uzi izbor...
  • Jurki
    11.7k
    Mislim da je koncept pisanja o nedostatku novca dio kampanje protiv klubaIstokKa96

    Iskreno i ja sam na tragu takvog razmišljanja jer je već degutantno čitati svakodnevno blaćenje kluba.
    Naravno ne želim time amnestirati upravu od krivice.
    Pa jebemu transferi nisu ko kupovina u dučanu di neki proizvod košta xy necega i ta je cijena fiksna. Zato se vode pregovori di svaka strana pokušava iskamciti koji euro više za sebe.
  • Nino Bule
    13.5k
    Vidovica smo uzeli na godisnju posudbu, odradit to do kraja pa vidjet, moze se sa švabama pregovarat da ga puste za manje od dogovorenih 3.6 mil eura. Krije se u njemu jeben potencijal samo jasno je da nije opravdo da se potrosi 4 mil eura za njega.
  • plavac173
    2.6k
    Evo ga Lorenzo koji nebi bio zadovoljan ni sa Florentinom Perezom i Pep Guardiolom u tandemu (čitaj živiš u nerealnosti)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions