• badjibadara
    3.1k
    Wdowik je ofenzivni bek, točno onakav kakvog Jakirović traži i Dinamo je za njega jako zainteresiran. No, problem je cijena. Poljaci uopće ne žele sjesti za stol za manje od milijun i pol eura. U Maksimiru su vrlo oprezni s financijama, ali Wdowik se čini kao igrač koji bi mogao riješiti sve probleme na poziciji lijevog beka.
  • Thompson
    52


    Pratio sam dosta po forumu odgovore drugim ljudima i osim poklapanja i želje da ispadneš pametan nisam naišao niti na jedan konstruktivan komentar, prijedog. Zbog toga te molim da ako već ne želiš konstruktivno raspravljati da onda isto tako ni ne ostavljaš te sarkastične komentare jer vjerujem da većini foruma nisu smješni a niti korisni. Dakle, ako ti vjeruješ sadašnjoj upravi pa nemaš potrebu raspravljat na forumu ne znači da ja ili netko drugi vjeruje da će ta uprava pronaći takvog igrača.
  • plavac173
    2.6k
    Nekako mislim da nam je desni bek potreban jer koliko vidim Ristovskom je nažalost preminula majka, to zna ostavljati poslijedice...
  • Mr Anderson
    7.9k

    A tvoj prijedlog o skautiranju je konstruktivan? Tek si došao i već dijeliš lekcije. Velika većina ljudi koji pišu na temi transfera uključujući tebe uopće nemaju dodir sa stvarnošću. Žive u nekom Neverlandu. I misle da su pametniji i sposobniji od profesionalaca kojima je to struka. Naravno da se sprdam s takvima ko ti. Što mi drugo preostaje.
  • Keyser Soze
    10k
    Evo problem je cijena opet, 1,5 milijun eura najmanje za ovakvog beka. Cjenkanje s Fiorentinom za Brekala, uvijek je cifra problem. Di su pare?
  • Slush
    626
    Brekalo, lijevi bek, stoper i setnja kroz HNL i konferencijsku ligu.
  • Mr Anderson
    7.9k

    Pa i treba se cjenkati. Kako drugačije? Nećemo plaćati svakom koliko traži. Ne plate ni nama. Svi se cjenkaju.
  • Keyser Soze
    10k
    Slažem se ja s tim, ali izgleda da toliko transfera zadnjih pola godine propada zbog toga što mi nemamo novaca, a mene zanima zašto ih nema i di su nestale pare od svih prodaja.
  • Captain America
    17.7k
    Milijun i pol eura je problem za goruću poziciju? Mi tu o Brekalu raspravljamo, a duplo jeftiniji bek od pijanog razbijača benzinske je preskup. Kako je klub mogao poslovati sve ove godine kad sa 68 milijuna prihoda je problem dati milijun i pol za beka, a proračun je na razini prošlosezonskih?
  • Thompson
    52


    Pod br. 1 to što sam ja tek došao ne znači da nisam dio ovog foruma dugo vremena a i da nisam to automatski ne znači da ti ne mogu djelit lekciju, isto tako ne znači da ako si ti tu dugo vremena da si neko mudo da možeš drugima poklapat i pisati zlobne komentare, nemoj radit podjele. Pod br. 2 ti se onda nastavi sprdati sa takvima kao ja ali molio bih te da barem moje komentare ignoriraš jer mi se stvarno neda raspravljat sa takvim tipom osoba a osim toga ovo nije ni mjesto ni vrijeme za takve rasprave. Ako ti se priča o transferima uvijek možemo a do tad se ti drži tih svojih profesionalaca zbog kojih smo sad u poziciji da nam Hajduk kroji sudbinu, krasni su ti profesionalci.
  • Jurki
    11.7k
    Znači za svaki ali baš svaki transfer se piše da su problem pare., kaj mene zanima je to dal novinari sjede s upravama klubova kad se dogovaraju detalji transfera? I oni odmah sve znaju kaj i zbog čega je zapeo neki posao. Najupuceniji su u sve detalje, a od toga svega kaj seru i drobe je 99 posto obična laž.
  • Slush
    626
    Ovaj Wdowik sta sam pogledao je vrh. Em smo dobili lijevog beka, em smo dobili izvodaca za slobodnjake. VRH VRH
  • IstokKa96
    671
    Mislim da je koncept pisanja o nedostatku novca dio kampanje protiv kluba. Prihvatljivo je da nismo 'puni kao brod', ali ako ne mozemo izdvojiti do 3 mil. eura za pojacanje, onda je zvono za uzbunu vec odzvonilo...
  • Captain America
    17.7k
    Em smo dobili lijevog beka, em smo dobili izvodaca za slobodnjake.Slush

    Em nismo ništa dobili jer je očito u blagajni pustoš.
  • San Lorenzo
    15.4k
    Velika većina ljudi koji pišu na temi transfera uključujući tebe uopće nemaju dodir sa stvarnošću. Žive u nekom Neverlandu. I misle da su pametniji i sposobniji od profesionalaca kojima je to strukaMr Anderson

    Ti profesionalci su u 2023. isplatili preko dva milijuna eura za odštete trenerima, jedan od trenera se bez objašnjenja odrekao par igrača, jedan se odrekao igrača jer ovaj nije razbijao svlačionice po Kosovu...oprosti što nemam povjerenja da je takva struka u stanju skuhati nešto kvalitetno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions