• LaznjakProsineckog
    453
    Ovo je najveca istina, nisi nista promašio, boli njih kifla jel Neymar il Ronaldinho, polome te na treningu, još treneri forsaju na nož trening, bilo čuvanje lopte, igra na skraćenom terenu, sve na nož i nema labavo, al tamo je profesionalizam onaj mrtvi teški hladni, nemozes? Ne sviđa ti se? Ajmo tribina, nema razgovora, još te kazne zbog ponašanja, eno npr. Man Utd, Ten Hag potjera onog iz BVB u 2.momcad, ne priča s njim, ne zanima ga sto je kostao 100milja eura, nitko iz uprave ne reagira, trenerova odluka, dovidenja momak dok ne dodje drugi trener il te ne prodamo, kod nas to sve ne prolazi i mos ga j..at. Zato igramo konferencijsku, nema nas na mapi
  • Mandelinho
    330
    Istina je sve što ste napisali ali isto tako mislim da nismo u podređenom položaju prema ostalima sa takvim načinim rada (sigurno ne igramo zato ove sezone konferencijsku ligu), a to smo nekim rezultatima i dokazali.

    Nama je veći problem što mi igrače moramo prodati, vidjeli smo kako je to izgledalo zadnjih pet godina kada smo pojedince i uspjeli zadržati u HNL-u.

    Mi imamo takav stil nogometa, reprezentacija igra na sličan način, a možda upravo sadašnji trener poradi na intenzitetu.
  • Fanboy
    2.2k
    Engleski nogomet je takav jer im je velik faktor i vrijeme, imaju vrhunske temperature za nogomet i vlagu dok kod nas prva dva mjeseca moraš imati pauze za hlađenje ..Mi smo sredinom studenog imali temp na 25 stupnjeva, eto ze Božić u unutrašnjosti je bilo 20 stupnjeva.

    Sjećam se još od mlađih kategorija kad uprži plus 30, nakon dva sprinta nemaš daha, suha usta, cjediš se. Naiđe jedan oblačak da prekrije sunce, kao da te netko polio hladnom vodom, nastaviš bez beda...

    Naša reprezentacija od 2008 konstantno igra produžetke na velikim natjecanjima gdje meljemo protivnike. Bilo Engleze, Brazilce, Dance, čak bi i Španjolce prošli da Dalić nije Brekala stavio na beka.

    Te Engleze smo fizički pojeli u produžecima i to su nam bili 3 za redom. Da ne govorim koliko igrača Dinama je sudjelovalo u tim nastupima. Nisu ovo više 80-te da zaostajemo toliko za pripremom koliko su nam tereni loši, igra se oštrije da ideš protivnika ozlijediti, vremenski uvjeti i suci koji često isprekidaju tempo nepotrebnim faulovima.
    Na kraju Brozović, Modrić, Mandžukić su produkt naše lige, bez obzira na silan talent i genetiku, ipak je i liga dala neki faktor da izbaci takve igrače, a govorimo o najbolje fizičkim spremnim igračima zadnjeg desetljeća, možda i top 5.
    Za početak, nek mi dobijemo novi stadion i lijepe fine travnjake svugdje po državi da taj nogomet i vizualno na nešto liči. Kad gledaš sad utakmice sa Pampasa odmah ti tempo i intenzitet izgleda 5 puta jači nego sa Gradskog vrta i tamošnje oranice.
  • Endeavour
    414
    Vidjet ćemo krajem petog mjeseca koliko će biti uspješan. Dobio je “kredita” od kluba kao rijetki do sada.
  • plavac173
    2.6k
    "Mister" Karoglan kojeg dizu u nebesa, 1,90 bodova po utakmici a Jakirovic koji je razapet od strane nekih navijaca Dinama ima 1,97 bod a u cijeloj godini 2,16 boda po utakmici.
  • NORTE
    9.3k
    Mister" Karoglan kojeg dizu u nebesa, 1,90 bodova po utakmici a Jakirovic koji je razapet od strane nekih navijaca Dinama ima 1,97 bod a u cijeloj godini 2,16 boda po utakmici.plavac173
    Pusti te statistike, samo tablica se gleda.
  • marcio amoroso
    32.4k

    Karoglan u Hajduku ima 2,75 bodova po utakmici. I po tome je za našeg “profu” doista mister!
  • plavac173
    2.6k
    Pogledaj koliko je Karoglan na klupi hajduka a pogledaj koliko Jakirovic, glupa usporedba.
  • plavac173
    2.6k
    Tako je, ali na kraju sezone.
  • marcio amoroso
    32.4k

    Karoglan u Hajduku ima 18 utakmica. 14 pobjeda,
    4 neriješena i 0 poraza.
    Jakirović u Dinamu ima 22 utakmice. 14 pobjeda, 2 neriješena i 6 poraza.

    Glupa je tvoja usporedba jer si Karoglanu ubacio utakmice u kojima je trenirao Istru,

    Lako ti je tako manipulirati glupsone koji ne znaju sabrati 2 plus 2.
    Ovdje to baš ne ide.
  • Captain America
    13.9k
    "Mister" Karoglan kojeg dizu u nebesa, 1,90 bodova po utakmici a Jakirovic koji je razapet od strane nekih navijaca Dinama ima 1,97 bod a u cijeloj godini 2,16 boda po utakmici.plavac173

    Mi fanovi Jakira više volimo tablicu od zadnjeg kola u kolovozu kad ističemo da je Jakir good guy :wink:
  • plavac173
    2.6k
    Brojis njegova dva mandata a ja jedan, a kad brojim jedan, pitat cu te za par mjeseci kakva mu je statistika. Jer tko god iole zna o nogometu i vidi rukopis trenera na terenu (a vjerujem da i ti znas) zna da je Karoglan kao trener puno losiji od Leke. Karoglan je na klupi iskljucivo jer ima dobar odnos sa Livajom koji je glavni u ekipi, dok u predhodnika Leke to nije bio slučaj jer normalno je da trener bude glavni u svlačionici. Hocu reci da takticki i ono po cemu raspoznajemo dobre i loše trenere, Karoglan je jako loš, naravno da je očajan nebi bio u profesionalnom nogometu ali pricam o nekom manjem levelu. Pola lige ima lijepsu i lepršaviju igru od hajduka, a pobjedjuju na "forte" i na euforiju koja ih je digla jos od derbija na Poljudu 1.10. A istovremeno baš čudno da im je igra na razini donjeg dijela tablice HNL-a od kad je on dosao, a njih uopce ni ne zanima kakva im je igra, bitna im je titula zbog koje bi prodali rođenu majku.
  • marcio amoroso
    32.4k

    Ponavljam se. Karoglan ima 14 pobjeda i 4 neriješena. Jakirović ima 14 pobjeda 2 neriješena i 6 poraza.

    Kako Karoglan igra ne znam i ne zanima me. Znam da ima rezultate u Hajduku. Znam također da ne traži prijelazni rok i da prođe pripreme da bi pobjeđivao.

    A ako već pričamo o ljepoti igre onda od ove 22 utakmice kod Jakirovića mogu na prste jedne ruke nabrojati one u kojima smo na oko izgledali dobro.

    Dinamo pod Jakirovićem ne samo da ima krizu rezultata nego i krizu igre i to vide svi osim vas par njegovih odvjetnika.
  • Mali dioničar
    14.2k
    Plavac, dečko, brojao si Karoglanu statistiku s Istrom, toliko o tvojoj analitičnosti.

    Sad nastavi pisati romane.

    Pola lige ima lijepsu i lepršaviju igru od hajduka, a pobjedjuju na "forte" i na euforiju koja ih je digla jos od derbija na Poljudu 1.10. A istovremeno baš čudno da im je igra na razini donjeg dijela tablice HNL-a od kad je on dosao, a njih uopce ni ne zanima kakva im je igra, bitna im je titula zbog koje bi prodali rođenu majku.plavac173

    Kaj je ovo majko mila. Zamisli, u euforiji su jer sa Dinamom imaju skor 2-1-0 i 7 bodova više. Kako se samo usuđuju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.