• reziser
    6.8k

    pa to kažem, svi bi sve dali prije tekme za bod u ukrajini
    a sad je žal za sva 3 jer smo bili jako blizu
    nemojmo se zavaravati..u 2 tjedna bu teško u ZG, ali uz naše BBB i ludilo na punim tribinama, bude lakše do 3 boda
  • The Undertaker
    5.5k
    U Zagrebu očekujem ovakvu istu utakmicu, gdje će, nadam se, ući ono što jučer nije ušlo. Mislim da je konačno vrijeme i za Pinta jer je evidentno kako će Šahtar opet graditi napade preko Stojanovića.
  • The Undertaker
    5.5k
    Još jedan dobitak jučerašnje utakmice je da je Moro pokazao da može igrati na toj LP razini. Nije to još klasa Ademija ali možemo prestati žaliti za Šunjićem.
  • deda
    32.8k
    Nema Perića u Maksu, znači morat će se mijenjati sustav.
  • LovroZG
    1.3k
    Zaš ne bi bilo Perića? Tek je drugi žuti dobio, još jedan fali za suspenziju.
  • deda
    32.8k
    Bravo Lovro, jebote tek nakon 3. ide :clap:
  • Stihl
    3k

    Kaj napadate coveka, pa kaj ima veze kaj je reko da je panj...
    A kaj se tiče boda od sinoc, odlično, mislim da je svako prije tekme prizeljkivao taj bod, istina je da smo mogli uzet sva tri ali na kraju je ovo odlicno ispalo.
  • reziser
    6.8k

    Zbunio si me. Povjerovao. A još me zbunilo jer kod davanja kartona jučer nije pisalo da propušta idući susret :cool:
    Al rekao... Deda zna.. :nerd:
  • deda
    32.8k
    Nije ni deda sveznajući vidiš :lol:
  • Navijač Dinama
    8.4k
    samo sam spomenuo kako je izgledala igra Petkovica sinoc i opcenito 3/4 sezone...covjek pola golova daje iz penala po tome je onda Icardi bio najbolji napadac/igrac Serie zadnje dvije sezone
  • xavier
    12.1k


    I onda ćeš reći da ne trolaš. Ok, opraštam ako imaš manje od 15 godina. No ako to nije slučaj, onda na žalost stvarno ne znaš baš previše o nogometu jer ja dugo nisam vidio napadača koji je toliko koristan za svoju momčad kao što je to Petković.
  • Hipo
    406
    samo sam spomenuo kako je izgledala igra Petkovica sinoc i opcenito 3/4 sezone...covjek pola golova daje iz penala po tome je onda Icardi bio najbolji napadac/igrac Serie zadnje dvije sezoneNavijač Dinama

    Pričaš o najboljem igraču dinama.
    Po meni sigurno jedan od najtraženijih mladih centarfora europe.
  • Stihl
    3k

    Ma gledaj, nisam neki ljubitelj bilo kojeg igrača tak da meni uopce ne smeta kaj si ga nazvao panjem, mislim da imas pravo na svoje misljenje. Kad smo već kod toga, u ono vrijeme Samira svi su ga dizali u nebesa, meni je on uvjek bio nula poena i dan danas mi je nula poena, kaj god neko drugi rekao, tak da svako ima neki svoj kut gledanja na pojedinog igrača.
  • Navijač Dinama
    8.4k
    upravo to slazem se sa tobom ali ne znam po cemo osudjivanje(svako ima svoje misljenje i svoje ukuse o igracu) kao i ja o Petkovicu tako i ti o Sammiru
    Lijep Pozdrav
  • deda
    32.8k
    Razumijem simpatije ili nesimpatije, ili čak i nadimke. To je u redu. Mene smeta kod većine dinamovih navijača što su skloni pljuvati svoje igrače. To me smeta i iskreno ide mi na onu stvar od kada sam navijač Dinama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.