• VE86
    46
    Brekalo dovoljno jako ime da razvuce obrane protivnika i stvori prostor Takuru. Meni dosta :)
  • emilperska
    3.1k
    Nisam preveliki fan Brekala kao osobe (politicki se i vise nego slazemo), nego jednostavno ne volim tu djecu koja za Barru potpisu, pa vec s 18 reketare klub i drzavu. Malom je doslo do tog da mu je Dinamo zadnja sansa da revitalizira karijeru u kontekstu "bit cu ozbiljan starter u jakom klubu lige petice". On i s ovakvom sezonom moze bit predvodnik neke Salernitane ili Guingampa ili cega vec sta tavori na dnu liga petice. Hocu reci, neko omalovozavanje Brekala kao igraca, a svrsavanje jer su četnici iz splita doveli Laciku s ukupnih 56 minuta u 6 mjeseci je bezobrazno od pojedinih Zonaša. Usporedivat malog Brekala i Hoxhu ili Stojkovica ue uvreda za sve pratitelje nogometa. Brekalo je bio starter solidno jakog Torina i dobrog Wolfsburga par sezona..
    Dobro nam dosao Josipe, oduzi nam se za odlazak s 18 godina i ostavi naslov tamo gdje i pripada..
  • Jurki
    8.6k
    Dobro nam dosao Josipe, oduzi nam se za odlazak s 18 godina i ostavi naslov tamo gdje i pripada..emilperska

    Kak ovo jebeno dobro zvuci... jos samo kad bi se ostvarilo..
  • hardek
    1.4k
    Uglavnom se slažem s tobom jer vidim na šta ciljaš u smislu selekcije igrača i načina igre koju bi Dinamo trebao preferirat, ali ne mogu se složiti s ovim. Radije 6 mjeseci posudbe Brekala, i za to vrijeme tražiti dugoročno riješenje nego kupovina Hoxhe za 2 milje eura + ugovor na 3,4 godine po cca 400 000 eura godišnje.

    Brekalo iako mi nije skroz po šmeku po načinu igre, činjenica je da će s lakoćom u HNLu isporučiti 4,5+ golova i toliko asistencija za polusezonu.
  • Captain America
    13.6k
    Ekipi su ovdje sline curile na Takijeve highlightse iz Japana, a raspravlja se o Breksu :lol: :lol: :lol: Ja sam već emocionalno pripremljen da će naša vrla uprava zasrati i Breksa i Hoxhu i da će doći neko spadalo poput Sose.
  • plavac173
    2.6k
    Brekalo je mozda i najveca klasa igraca koju Dinamo moze dovesti ( pogotovo po njegovom CV-u klubova ) sve ostalo sta netko misli je prenapuhavanje i gledanje u nebesa koja Dinamo ne moze dohvatiti.
  • LaznjakProsineckog
    451
    Brekalo samo da izade na teren navuce 2 igraca na sebe i eto prostora za Kaneka, prolazit ce kao kroz sir kraj protivnika, dobro nam dosao Brekalo!
  • Mali Zeus
    9.6k
    Koliko je izgledan Breks?
  • miro
    3.1k
    Ne znam jeste vi gledali Fiorentinu ove sezone, ali ovi koji pričaju bajke kako će Brekalo prolazit obrambene kao od šale će se grdo razočarat
  • Petar86
    581
    Brekalo ce biti okej pojacanje ali prica da donosi i rjesava ligu nemaju veze s vezom... a i sumnjam da je isti igrac i da ima istu zelju ko prije 4-5 god kad je bija rubni reprezentativac... predzadnji ciklus, a po meni i gotovo svaki kad je bia u rep. nije zna di udara
    Opet kazem za Hoxhu i slicne avion ali potpis Brekala ne garantira titulu a ni 5 golova i 5 asista koliko neki forumasi pisu. Msm moze on to protiv Rudesa, Varazdina i Lokomotive ali moze i Vidovic... nama treba igrac da zabije i dobije Hajduka i Rijeku, a ja osobno sumnjam da je on bas taj
  • Mali Zeus
    9.6k
    Možda nije taj al dobro dođe.
  • Petar86
    581
    Nakon Perišića, naše najbolje krilo.Mlađi referent

    Ivanusec i Orsic prije ozljede, ne bolji, nego duplo bolji igraci od Brekala
  • emilperska
    3.1k

    Vidili smo protiv Rudesa i Varazdina da ocito ne moze Vidovic na rutinu nista :meh:
  • nwankwo646
    342
    Brekalo, odlične nogometne sposobnosti, karakter bezveze. Laszlo dobre nogometne sposobnosti, karakter vrhunski. Za guste prvenstvene utrke na prvom mistu je karakter.
  • Noel
    4k
    Ne vjerujem da se Brekala uopće propitkuje kao pojačanje. Nitko se ne sjeća dviju utakmica protiv Francuske u Ligi Nacija, sezonu u Torinu pod Jurićem?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.