• Armagedon13
    958

    Posudba 0,5 i otkup 3M kikiriki?
  • Zagi
    5.2k
    Teško ili ne, najbolji je.
    Brekalo je bolji od tog najboljeg .

    A ti bi Hoxhu.
  • Str1nger Bell
    702
    Josip Brekalo ima više golova i asistencija u Bundesligi, nego Hoxha kombinirano u Slaven Belupu,Lokomotivi,Ballkaniu,Prištini i Fc Besi ?!

    Ukoliko Josip dođe jedino nesposobnost Jakirovica moze sjebat naslov.
  • LaznjakProsineckog
    496
    Koje su to? Znam za Wyscout, svi koriste, znam da Jakir koristi, a koja je to di menadzera mozes kontaktirat? Eo nor tog klinca iz Obale Bjelokosti?
  • Miro Vugrinec
    1.6k
    Kolege inače 90 posto pišem o transferima. Al ono kaj mogu primjetit da kolega Ban 99 posto postova svodi na pljuvanje Brekala pa me zanima jel možda dio lgbt populacije kad tvrdi da nam je Hoxha bolji od Brekala
  • Facke
    2k
    Cude kak neki pljuvaju po Brekalu. Nis onda je bole dale na levem krilu pimplati s Spiku i Vidovicem cija pozicija te nije.
  • Fanboy
    2.2k
    Brekalo se ima kroz ligu nametnuti i Daliću te stožeru za euro, a onda su mu vrata širom otvorena za veće lige ako se pokaže...
    Budimo realni, mi njega trebamo da osvojimo ligu, on treba nas da pogine karijeru. Nema tu previše ljubavi i nešto dugoročno. Sport je u jednu ruku biznis i ako bi on svojom polusezonom nama donio naslov, tko ga nebi uzeo ?
    Da ne govorim koliko može imati značenje u konferencijskoj ligi kada ti treba to iskustvo. Uostalom, pogledajte kako Halil izgleda u Nizozemskoj kada se malo sredio u odnosu na ono iz Rijeke, Brekalo da zaista uputi svoju karijeru u ono što je trebao biti, pa makar da podigne to za nekih 30% imaš daleko najboljeg igrača u HNL-u i sigurnog reprezentativca.
  • sport
    2.3k
    Možda mu je manager ?:chin:
  • miro
    3.2k
    Ne bi ni Hoxhu ni Brekala, ali ako se mora birat onda Brekalo bez dvojbe
  • austrijanac
    2.7k


    Dragi Jakire,
    TransferRoom i SolvedGame npr.
    Iako vidim da Dinamo ima u bazi Transferroma te imaju aktivni račun, čudim se što ga ne koriste više.

    SolvedGame je hrvatska aplikacija koja koristi AI u analizi igrača i skauting reporta.


    Da ne dužimo, stvarno ih ima milijun, ali klubovi trebaju nekog tko to aktivno radi.
  • Facke
    2k
    Nebi Hoxhu, nebi Brekala, nebi ovuga nebi onuga. Pa ljudi moji po vami ni Mbappe nebi bil za Dinamo. :yikes:

    Znicem niste zadovoljni. Si su slabi i losi. A od Kleinheislera delate boga nogometa zate el ide u Hajduk. Eh ljudi moji....
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    vjeruješ li ti da bi mi dali 3 milje za rezervu lokomotiva? Pa onda bi brekalo već bio u Maksimiru, otkupljen, onda bi i beøjo i frigana bili kod nas. Ne brate, oni nama dovedu brodića, pa ti sam ocij ni koliko je to točno što piše u sn
  • Jurki
    8.8k
    A od Kleinheislera delate boga nogometa zate el ide u HajdukFacke

    A da Lacika dojde k nama bilo bi.. koji k...c ce nam on, nek ide v Mađarsku kuhat gulas.
    Ako dojde samo Brekalo.. uz stabilizaciju obrane.. dovoljno za titulu.
  • Mlađi referent
    10.8k
    10 dana hlađenja od Zone dovoljno da skužim koji mi je najveći porok u životu

    Kaj se Brekala tiče - blizu, ako ne i najveća klasa kaj dinamo uopće može dovesti. Naravno, razumijem sve kritike prema njemu u smislu karaktera, i sam smatram da su mu nevjerojatno glupe odluke i pohlepan menadžer već sad nepovratno oštetili karijeru i nikad neće dotaknut visine koje je trebao. Nakon Perišića, naše najbolje krilo.

    Na profilnoj dok nam ne donese titulu u petom mjesecu, ili, vjerojatnije, dok uprava ne sjebe i ovaj transfer.
  • Common Sense
    511
    Vezano za Brekala, već sam napisao da je on jedan od igrača s kojima Bara ne zna šta bi. Tu su glava i radne navike glavni problemi. Bio je daleko bolji igrač prije 7 godina kad je odlazio nego što je danas.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.