• Captain America
    14.6k
    Sinoć je Mati objavio da dolaze lijevo krilo, lijevi bek i Wakizaka prije Asana te da se pokušava dovesti desnog beka jer je Moharrami potrošio sve kredite. S ta 4 igrača bi rješili 3 rupe u rosteru koje su nas koštale toliko bodova te bi imali rješenje za Martinov dječji imunitet :yum:

    Za ekipu koja nije fan dovođenja Brekala ću samo napomenuti da je Uremović otpisan u puno lošijem klubu pa je od dolaska najbolji stoper u ligi uz Theophila. Tolki nam je odron liga da sam siguran da su Breks, Petko i Kaneko garancija naslova.
  • Noel
    4.2k
    Brekalo i Kaneko su za HNL Ribery i Robben. Nisam najveći fan Brekala ali je za HNL veliko pojačanje. Lagano osvajanje lige ako on dođe.
  • plavac173
    2.6k
    Iskreno da, čovjek je igrao protiv najboljih klubova europe i sigurno je vrhunsko pojacanje za HNL
  • Laugreano
    1.4k
    Nema nigdje tog clanka. Imas link neki?
  • Zagi
    5.6k
    Brekalo i Ivanušec su tu negdje po meni, a Luka je od instaliranja na lijevo krilo doslovno uništavao HNL.
    Za osigurati titulu, no brainer.
  • LaznjakProsineckog
    511
    Brekalo ako dođe osvajamo ligu bez ikakvih problema, Pjaca kad je došao tek je vidio koliko je HNL trenutno usporeni film naspram lige petice, ne sumnjam da ce i Brekalu isto tako izgledat ako dođe naravno. Ima isto godina kao i Hoxha (25), ako proigra može se opet dobro prodat i ući u kadar reprezentacije, tako da po meni Brekalo prije Hoxhe svakako (taj hype oko Hoxhe mi je pretjeran, 4 gola dao u ekipi gdje ima apsolutno svu slobodu)
  • Orc123
    5.5k

    Frende kaj se tice Pjace ja ne vidim da je on nesto izdominirao hnl a i dalje se muci sa sitnim ozljedama...
  • sanjinlego
    2k
    Brekalo je upao u reprezentaciju kad’ je sve izgledalo loše, i na kraju je popio pljuvačinu koju nije zaslužio.

    Lijevi bek, lijevo krilo, a sve ostalo je bonus.

    Moharrami je imao ponudu iz SA, jedan od klubova gdje su naši treneri. Bišćan otpao!
  • Nino Bule
    11.7k
    Ima smisla. Fiorentina je na potezu. Sada vjerovatno imaju ponudu za prodaju od ñekog poput Empolia, Cagliari , Udinese i slicnih od 3-4 mil €.Ali

    Nemaju ni blizu takve ponude, platili su ga manje od 2 mil eura na ljeto, na velikoj je placi i nije nista igrao, oni njega vjerovatno žele frknut za simbolicnu cifru i nadat se da ce mu netko ponudit placu kakvu ima u fiorentini. Ove bajke o 6-8 mil su jos veci sanak.
  • Eduardo
    17.8k
    Pjaca kad je došao tek je vidio koliko je HNL trenutno usporeni film naspram lige peticeLaznjakProsineckog

    Kak' da ne :smile: to pokazuje i njegova statistika ove sezone. S ovim ne želim reći da HNL nije slowmotion za 'peticu' već da Pjaca baš i nije pravi primjer za ovu tvrdnju.
  • LaznjakProsineckog
    511
    Pjaca je vrtio Moufia ko na ringispilu, kao jak defenzivac (najjaci), protiv nas je radio dar mar, svaku tekmu opasan.. takvi igraci su jednostavno prevaga u HNLu, bojim se da ce Jakir uzimat Pršira, Krizmanica, itd..
  • plavac173
    2.6k
    U nogometu nije sve u statistici
  • Eduardo
    17.8k
    ma nemoj mi reći.
  • Zagi
    5.6k
    Dobro sad baš da Pjaca dominira ligom je malo prejaka tvrdnja ali da je najbolje lijevo krilo je teško osporivo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.