• cron1ck
    1.6k
    Poznat datum Krčmar protiv Andersona 29.12. u 19 sati.
  • Facke
    2.6k


    I fucka im se. Kad nemreju ispasti u nizu ligu, miljune zaradiju , a igraju nikak. Zate i ne volim taj americki sistem lige. Ak osetiju da imaju dobru momcad onda igraju da upadnu u playoff. Al ak znaju da nisu za nis onda im je sve jedne kulke gubiju i kulke poraza budu imali. Onda bez motiva igraju.
    Tek ozbilne pocneju igrati u playoffu. Ne volim taj njihuv sistem. Nekak mi je bezveze. Mores igrati uzasne, uprava more zasrati , miljunasi novce vrtiju i pereju a desiti im se nemre nis. El su stalne u najvisem rangu. Eto sad nakon ja neznam kulke let Timberwolvsi neke igraju. Prije toga su bili isti ko sad Detroit.
  • Eduardo
    18.1k
    Što se tiče SP-a u pikadu, moram reći da se ne bih usudio staviti ni kunu na kladionicu kontra Krčmara. Turnir je do sad fenomenalan i već se dogodio pomor favorita. Ispadaju ko kokice na dnevnoj bazi. S obzirom na to kako Boris igra, a posebice kako je odigrao zadnji meč pobjeda u petak ne bi ni bila toliko šokantna.

    Inače, Stephen Bunting za sada igra brutalan pikado. Sinoć je završio s prosjekom od 107 s tim da je prvi set završio sa 120. Užitak za gledati. Drag mi je lik iz nekog razloga.

    Tu je i ovaj klinac Luke Littler koji je rasturio prva dva kola, a posebno impresivan bio je u debiju. Ima svega 16 godina, ali izgleda bar 10 godina starije a tako i igra. Gledao sam malo na SkySportsu gdje su rekli da je to bio najbolji debi u povijesti SP-a.

    Berry van Peer mi je možda i omiljeni lik. Kad uhvati ritam i uđe u seriju to bude brutalno. Sinoć je doslovno pomeo znatno bolje plasiranog i favoriziranog Engleza. Milina kako baca.

    Listu nekih mojih favorita koje pratim onako navijački zatvorio bih s Florianom Hempelom. Šteta što u sljedećoj rundi ide na Buntinga, ali ok, makar ću jednog gledati u najboljih 16.
  • Sajla
    4.1k
    onda im je sve jedne kulke gubiju i kulke poraza budu imaliFacke

    naprotiv, nije im svejedno i namjerno se ne trude i gube jer što su lošiji imaju tim bolji pick na draftu u narednim sezonama. loš rezultat se u neku ruku nagrađuje. ima nekih pozitivnih stvari u američkim sustavima, ali meni se generalno ni malo ne sviđa. earn it on the pitch.
  • Facke
    2.6k


    eto.....znaci namerne se ne trude za bolji pick...uzasen sistem
  • blackbully
    4.5k
    naprotiv, nije im svejedno i namjerno se ne trude i gube jer što su lošiji imaju tim bolji pick na draftu u narednim sezonama.Sajla

    Ima istine u tome, ali ovogodišnji Pistonsi imaju solidan roster na papiru, sigurno ne tankiraju, a trener Williams je drugi po ugovoru u cijeloj ligi (78 milijuna za 6 godina).

    Jednostavno su krš od ekipe sa omjerom 2:27.
  • bongo
    689
    Zadar-Partizan košarka, poluvrijeme je trenutno, ko voli nek prebaci na Arenu…Zadrani ko u transu
  • Infinity
    15.4k
    Top utakmica, bit ce napeto drugo poluvrijeme. Ne gotivim Zadar, ali volim njihove utakmice s Partizanom, uvijek je neko ludilo.
  • Zagreb1992
    1.4k
    I ove sezone im probrana ekipa iz Splita došla hahah ..a veliki borci kontra ex yu lige
  • bongo
    689
    Općenito volim pogledat neku zanimljivu košarku i rukomet jer za razliku od nogometa gdje se utakmice mogu pretvorit u dosadu ovdje je uvijek dinamičnije…trčanje gore dolje :joke:
  • serbus
    3.7k
    Komentator me ubija , on prima poruke Srba , on se trudi da nema vrijeđanja , on se sjeća prskalica iz Jazina...

    Da nema Azre i Fosila ne bi se nikad čuli tovari :)
  • bongo
    689


    Lik je otpjevao “Narodi nam se Kralj nebeski…” :rofl:
  • San Lorenzo
    12.4k
    Komentatora prebacilo. :lol:
  • Jaro
    6k
    slusam i ne vjerujem... svaka cast...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.