• serbus
    3.7k


    Slušam i gledam ali ne vjerujem čekao da netko potvrdi
  • bongo
    689
    Zadnja recenica “Skužajte i oprostite ako sam otišao u krivo”

    Ma nisi :lol:
  • blackbully
    4.5k
    Domagoj "upravo sam dobio poruku" Pancirov, doktor prijenosa i košarke :strong:
  • Eduardo
    18k
    Jel Stanko Ružić radio prijenos? Meni je on odličan :grin:

    EDIT; Vidim da je Pancirov u pitanju. Također top komentator.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Domagoj "upravo sam dobio poruku" Pancirov, doktor prijenosa i košarke :strong:blackbully

    Dize prijenose na jednu vecu razinu, tko god sta rekao. Odlicna utakmica, odlicna atmosfera na Badnjak.
  • Zagreb1992
    1.4k
    Pobjeda koju će politika iskoristiti za samopromociju ( HDZ) ..a ustvari klub će im nažalost kroz mjesec dana se pokazati u gorem stanju nego Cibona ...
  • miro
    3.4k
    Jaleen Smith, naš reprezentativni plej, navodno potpisao za Partizan
  • Zagreb1992
    1.4k


    Potpisao je ...i kaj je najjače morao je promjeniti agenciju jer Partizan ne surađuje sa Miškom
  • blackbully
    4.5k
    Lik je otpjevao “Narodi nam se Kralj nebeski…” :rofl:bongo

  • BBBaranja
    2.1k
    Sutra Štefanje,najpopularniji dan Kutije..
    Zanima me jel netko popratio malo događanja?jer ja iskreno nisam,a u nedostatku kladioničarske ponude moglo bi se nešto i na to odigrati :grin:
  • kinfa95
    489
    Jedini zicer je da nema zicera. Inače, navodno Dudu igra veteransku za Promotionplay
  • Captain America
    14.8k
    Odličan uvod u NBA maraton. Najdraža ekipa s istoka je odradila posao protiv Bucksa, nadam se da će i ovi sa zapada protiv Celticsa :cool:
  • miro
    3.4k
    Dugo nisam NBA gledao i sad reko idem vidit Nuggets - Warriors....koji cirkus, koliko nerezonskih šuteva, idiotskih udvajanja...naš Šarić mi izgleda taktički 2 levela iznad svih na terenu, nije ni čudo što Jokić ima tripledouble učinak u prosjeku, samo malo mozga i pregled igre i kralj si u ovom NBA
  • Ivek3009
    55
    ispao doberman od nekih tovara mislim. Zanimljivo je bilo i kod biberona i ralu logistike, Ralu ulozio poprilican novac u ekipu, al su proslogodisnji pobjednici bili bolji. Sve u svemu, mislim da nas ocekuje zanimljivo štefanje na kutiji
  • Ivdzo11
    3.2k
    Evo sta nudi Supersport sutra

    Screenshot-2023-12-25-23-26-56-247-hr-minus5-ss.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.