• Nino Bule
    12.2k
    Ja ne znam koga bi vi ako ne igraca razine brekala, mislite da dinamo moze ciljat jaci kalibar od njega ?
  • Facke
    2.7k


    Ma imame mi novce za Rafaela Leaoa, Dokua, Comana, Baileya, itd. Al i oni nisu za Dinamo. Pre slabi su. :roll:
  • Droljo
    6.5k
    Brekalo bi nama bio što je portugalski ronaldo bio realu ljudi moji. Samo se nadam da ne čita zonu.. ako čitaš josipe dođi obavezno, pusti ove šta pišu gluposti..
  • Ban
    698
    Ja ne znam koga bi vi ako ne igraca razine brekala, mislite da dinamo moze ciljat jaci kalibar od njega ?Nino Bule

    Prodali smo ljetos jači kalibar od njega. Brekalo nije napredak ni trenutnom kvalitetom ni potencijalom kroz nekoliko godina. U najboljem slučaju kratkoročni flaster, ako i to.
  • Nino Bule
    12.2k

    Prodali, ne kupili, ne vidim kakvo to veze ima jedno s drugim.
  • Ban
    698

    Kakav napredak možeš postići prodavanjem igrača pod višegodišnjim ugovorom i dovođenjem igrača iste dobi, lošije kvalitete i nižeg plafona kojem je Dinamo pritom u planovima tek kao kratkoročni instrument povratka u reprezentaciju za koju ni ne zaslužuje igrati jer jednostavno nije dovoljno dobar?

    I kaj bih ja sada sebi trebao mazati oči i uvjeravati se da je Brekalo "that guy" jer je flopnuo u nekoliko liga petice? Ako dođe, nadam se da će biti dobar kratkoročni flaster i želim mu sve najbolje i da ovu sezonu odradimo kako spada, ali bojim se da će razočarati već ove sezone. Dugoročno ni nije opcija za nas, kako sa naše tako i sa njegove strane.
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Ako Brekalo sad nema motivacije vratit karijeru na neki normalni kolosijek nece imat nikad. Euro je za 6 mjeseci, kontinuitet nece dobit nigdje nego doma, a sam kontinuitet bez konkretnog ucinka mu nece donjeti nista.
    Inace sam protiv posudbi bez otkupa itd. ali ovakav kratkorocni deal u situaciji u kojoj jesmo je tocno ono sto nam treba da premostimo period bez Stojkovica, Kacavende.. na primjeru Sutala se vidi i da ce im trebat neko vrijeme i minute, a ako se vrate krajem ove sezone to je taman to za podvuc crtu.
  • Droljo
    6.5k
    prodavanjem igrača pod višegodišnjim ugovorom i dovođenjem igrača iste dobi, lošije kvalitete i nižeg plafonaBan

    A to si ti izračunao? Meni ivanušec nije bolji igrač od brekala. Tj. tek se treba dokazati u jačim ligama. Možda se radi trenutnoj formi? Luka se godinama mučio sa pozicijim, mjestom u momčadi dinama dok je brekalo za to vrijeme igrao ozbiljan nogomet u ozbiljnim ligama.
    Ali za ovo kratko vrijeme koliko si tu shvatio sam da nema smisla raspravljati jer ti znaš naj bolje. Živio
  • Orc123
    6.1k
    Stojke i kad je bio zdrav ne moze se reci da bi odmah bio pojacanje za Dinamo tako da polako sa ocjenama i prognozama. Jednom Majeru i Ivanusecu je trebalo vremena da polove zahtjeve Dinama a gdje nece Stojkovicu koji se btw vraca iz iznimno teske ozljede. Kacavenda je slucaj za sebe i ja nezz dal ce on vise ikad doc na razinu da bi bio onaj stari i da bi mogao nesto znacajnije ostvariti u Dinamu. Ovo nisu lake ozljede i trebat ce vremena da se vrate u puni pogon, a onda i vremena da pocnu biti vazne karike. Vidovic je isto jako veliki talent pa se vidi koliko je oscilacija kod njega i za mene osim ako ne eksplodira na proljece ne smijemo ga otkupiti za trazeni iznos. To trebamo nekako prepoloviti...

    Je, zasluzio je jer ne izgledamo ko momcad. Dajem si za pravo da to napisem jer sam gledso sve tekme od pocetka sezone i Biscan je imao jacu momcad ali je igra imala glavu i repa sad je nema. Mozemo zatvarati oci nad time ponukani ovim zadnjim pobjedama ali mi smo u tim utakmicama u pravilu izgledali lose, jalovo i bezidejno. Dajem mu ove pripreme i prijelazni rok ali sve mi se cini da ce to biri jos jedno razocaranje u nizu....
  • Dinaminjo
    618
    Pasalic i Pjaca su sa Jakirom bili 2mj prije poziva za reoku. Mislim da su sa Sopicem bili dulje
  • Nino Bule
    12.2k
    Kakav napredak možeš postići prodavanjem igrača pod višegodišnjim ugovorom i dovođenjem igrača iste dobi,Ban

    Instant napredak nikakav jer zivis od toga da prodajes nositelja igre poput ivanuseca, i onda slazes momcad tako da je miks potencijala (stojkovic,kacavenda, ili onomad ivanusec, majer) i gotovih igraca tipa brekalo.
  • Brusa
    989
    Da se malo odmaknemo od trenera...
    SN pišu da nekog Albanca Mitaja iz Lokomotiva ganjamo sad. Za lijevog beka
  • marcio amoroso
    34k
    SN pišu da nekog Albanca Mitaja iz Lokomotiva ganjamo sad. Za lijevog bekaBrusa

    Da je iz Lokomotive bilo bi lakše. Ovako nema šanse.
  • Droljo
    6.5k
    U pitanju je Lokomotiv Moskva na žalost...
  • Facke
    2.7k


    Pa vec je neste scera del twitter link da ga rusi ne pustaju
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions